tardebanner

тор культи наший Анталия; 80 میلیون!

در رفتن– حداقل هفت میلیون تومان در آنتالیا در لحظه آخر فروخته می شود. آژانس های مسافرتی برای شش شب اقامت در هتل سه ستاره آنتالیا این مبلغ را می پرسند و مسافران این تور با پروازهای داخلی به ترکیه سفر می کنند. از سوی دیگر برخی از آژانس های مسافرتی، تور لحظه آخری آنتالیا را با قیمتی حدود 80 میلیون تومان به فروش می رسانند. اقامت در هتل های لوکس پنج ستاره با خدمات UALL دلیل خوبی برای درک این ارقام برای آژانس های مسافرتی است.

آرگانترнир тор культи آخرین آنتالیا; هفت میلیون

لطفا فرار کنید قیمت لحظه آخر در آنتالیا حداقل هفت میلیون تومان است. یکی از آژانس های مسافرتی برای تور شش روزه آنتالیا به ازای هر مسافر 7 میلیون و 100 هزار تومان دریافت می کند. تاریخ حرکت این تور از تهران به آنتالیا در پایان هفته می باشد و مسافران این تور مسیر رفت و برگشت تهران به آنتالیا را با هواپیما طی خواهند کرد. مبلغ هفت میلیون و 100 هزار تومان برای این تور برای اقامت در اتاق های دو اتاقه یک هتل سه ستاره از هر مسافر دریافت می شود، اما اگر مسافر قصد اقامت در هتل چهار ستاره را داشته باشد باید حدود هفت هزینه را بپردازد. میلیون و 700 هزار تومان و هزینه این تور برای اقامت در هتل های پنج ستاره از 10 میلیون تومان شروع می شود. یکی دیگر از آژانس های مسافرتی قیمت تور لحظه آخری آنتالیا را حداقل هشت میلیون تومان اعلام کرد. تاریخ حرکت این تور از تهران به آنتالیا 21 مهر خواهد بود. طبق اطلاعاتی که در مورد این تور نوشته شده، مسیر تهران – آنتالیا توسط ایران ایر انجام می شود و صبحانه، ناهار و شام بخشی از تور است. در بین انواع تورهای آنلاین گزینه های زیر 10 میلیون زیادی وجود دارد. یکی دیگر از آژانس های مسافرتی در تبلیغات خود حداقل قیمت تور لحظه آخری آنتالیا را تقریباً 9 میلیون در نظر گرفته است. تاریخ حرکت از تهران به آنتالیا این هفته است و پرواز این مسیر با کاشمر ایر خواهد بود.

грантренир تور культи на آنتالیا; 80 میلیون

در حال حاضر آخرین تور آنتالیا با قیمتی حدود 80 میلیون تومان از طریق برخی از آژانس های مسافرتی به فروش می رسد. یکی از این آژانس ها قیمت تور لحظه آخری آنتالیا را 79 میلیون و 200 هزار تومان اعلام کرد. 6 شب اقامت در هتل پنج ستاره مکس رویال کامر ریزورت با خدمات UALL و مسیر هوایی با ترکیش ایرلاینز احتمالاً دلیل ارزش این تور است. آژانس دیگری قیمت تور لحظه آخری آنتالیا را برای هر مسافر حداقل 62 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته است. به ازای این مبلغ، هر مسافر در اتاق دو تخته اقامت می کند و در غیر این صورت مسافری که می خواهد اتاق یک نفره رزرو کند باید حدود 100 میلیون تومان به حساب آژانس مسافرتی واریز کند. آنتالیا در آخرین لحظه توسط نمایندگی دیگری حدود 50 میلیون تومان فروخته شد. خدمات هتل های پنج ستاره در این تور نیز مانند موارد قبلی برای مسافران UALL خواهد بود. مسیر هوایی نیز با شرکت هواپیمایی آزاد خواهد بود. این ارقام مربوط به جدیدترین تور آنتالیا با خدمات UALL می باشد. از طرفی قیمت تور لحظه آخری آنتالیا با خدمات UALL در هتل از حدود 15 میلیون تومان شروع می شود. یکی از آژانس های مسافرتی در مورد اقامت در اتاق های دو نفره هتل پنج ستاره ترانس آتلانتیک و اسپا استعلام می کند. مسیر رفت و برگشت تهران به فرودگاه چاردک دنیزلی نیز با ایرانایرتور در این تور خواهد بود.

جورة تور کولتی آخرین آنتالیا

شرکت هواپیمایی

هتل درجه

خدمات هتل

قیمت شروع

माराज

سه ستاره

فقط صبحانه

هفت میلیون و 100 هزار تومان

ایران ایرتور

چهار ستاره

فقط صبحانه

هفت میلیون و هفتصد هزار تومان

کشمیر

سه ستاره

صبحانه، ناهار و شام

9 میلیون تومان

ایران ایرتور

پنج ستاره

دیوار

15 میلیون تومان

پگاسوس

پنج ستاره

دیوار

62 میلیون و 500 هزار تومان

ترکیش ایرلاینز

پنج ستاره

دیوار

79 میلیون و 200 هزار تومان

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما