آخرین جزئیات درباره جم نهایی دور حذف شد

کد خبر : 1940070 |
05 خرداد 1402 ساعت 19:16 |
25.2 هزار بازدید |

14
نقطه نظر

گزینه ها مشخص شده است، یکشنبه انتخاب خواهد شد

Daver pakskaya fanal Чам Делепли др желся роз изнущай комите фаран шед барал шед.

آخرین جزئیات درباره جم نهایی دور حذف شد

اتفاقا آخرین دیدار فصل فوتبال ایران یکی از داغ ترین دیدارها خواهد بود. با توجه به اینکه استقلال و پرسپولیس به فینال صعود کردند و یکی از آنها باید در ورزشگاه آزادی قهرمان جام حذفی شود، گریه های هواداران و تدابیر ویژه برای کسب امتیاز بیشتر دو باشگاه از قبل از دربی آغاز شده و در آینده نیز ادامه خواهد داشت. روزها.

یکی از موضوعاتی که زیاد مطرح شده حذف فینال دور رفت است. کمیته داوران فدراسیون فوتبال درخواست باشگاه استقلال برای انتخاب داور خارجی را رد کرد و در نظر دارد روز چهارشنبه یکی از داوران باتجربه فوتبال را به عنوان داور زمین انتخاب و معرفی کند.

در این شرایط اعضای کمیته داوران چند داور باتجربه و بین المللی را برای قضاوت دربی در نظر گرفته اند و قرار است آنها را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

اعضای کمیته داوران روز یکشنبه در فدراسیون فوتبال جلسه مهمی برگزار کردند. آنها در این جلسه تنظیم نهایی فصل فوتبال ایران را انجام خواهند داد.

هرچند گمانه زنی هایی در مورد شانس بیژن حیدری برای قضاوت دربی 101 در فینال حذفی مطرح شده است، اما این موضوع همچنان قطعی نیست. حیدری یکی از گزینه های مد نظر کمیته داوران برای داوری دربی است و چند داور دیگر نیز در کنار او قرار گرفته اند.

یکی از عواملی که اعضای کمیته داوران مد نظر دارند، اشتباهات کمتر در داوری دربی در فصل گذشته است. به همین کاتر نام کند دور باتکربه به میان و باید دید در که که که که که که که که که جودیک دربی روز کارشنبه را در در بریت.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما