tardebanner

آیا از انجام سبزی خردکن به روش قدیمی خسته شده اید؟ این را بخوان

اگرچه عملکردهای متنوع آن به تنهایی برای توصیه سبزی خردکن Alrens کافی است، اما این واقعیت که دارای ویژگی های ایمنی محافظ نیز می باشد، آن را بیش از پیش شایسته توجه می کند. بهترین خردکن سبزیجات باید با برخی اقدامات ایمنی همراه باشد. با این حال، شما معمولا نمی توانید هلی کوپتر برقی را به یک پیک نیک بیاورید، بنابراین اگر دوست دارید با خانواده خود به سفر بروید، این یک مقدار منفی است. سبک زندگی گیاهخواری هندی همیشه بر سبزی متمرکز است، مانند یک وعده غذایی بدون سبزی/سالاد کامل نیست. اگر دوست دارید غذاهای گیاهی سنتی هندی مانند سابجی، کارلا، گوبی و آلو بخورید. با این حال، مانند سایر ابزارها، مواردی وجود دارد که هنگام انتخاب سبزی خردکن مناسب برای وظایف آشپزخانه خود باید به آنها توجه کنید. زیبا به نظر می رسد – به راحتی در زیبایی شناسی یک نمایش آشپزی حرفه ای در آشپزخانه مدرن قرار می گیرد. یک بار یک دستگاه قهوه خریدم که کاملاً با نیازهای من مطابقت نداشت، فقط به این دلیل که به دنبال معاملات مالی خوب بودم. من این را خریدم زیرا از خرد کردن سبزیجات و میوه بسیار خسته می شدم و زمان زیادی از پختن شام برای خانواده ام گرفت!

به لطف بسیاری از سبزی خردکن های دستی و برقی موجود در هند، فرآیند خسته کننده خرد کردن میوه ها و سبزیجات آسان شده است. قرار است خردکن‌ها آماده‌سازی غذا را آسان‌تر کنند، اما چه فایده‌ای دارد اگر مجبور باشید زمان زیادی را صرف تمیز کردن آن کنید؟ سبزیجات خردکن برای هر آشپزخانه ای ضروری است تا به تهیه غذا کمک کند. خردکن Morphy Richards خود را بیشتر دوست خواهید داشت زیرا از اشک و سوزش ناشی از خرد کردن پیاز در چشمان شما جلوگیری می کند – یکی از مخوف ترین کارهای روزمره آشپزخانه.

چرا تقریباً همه چیزهایی که در مورد Vegetable Chopper یاد گرفته اید اشتباه است و آنچه باید بدانید

این باعث می‌شود که برای خرد کردن آجیل بسیار بهتر باشد، زیرا وقتی از یک مدل مبتنی بر فشار استفاده می‌کنید، ممکن است به فشار زیادی نیاز داشته باشند. فکر نمی‌کنم برای هلی‌کوپترهای بزرگ خیلی دیوانه شوید، زیرا نمی‌توانم آخرین باری را که به اندازه کافی غذا خرد کردم تا ظرفیتش را خرد کردم. تیغه ها باید تیز و بادوام باشند، بنابراین مجبور نیستید آنها را به طور مداوم تعویض کنید و آنها را تیز کنید یا نگران زنگ زدگی باشید. کاسه محکم و بادوام است و من تا به حال خراشیدگی روی هیچ قسمتی از خردکن ندیده ام. یکی از بهترین چیزهای در مورد سبزی خردکن فول استار توانایی آن در برش دادن سریع و آسان غذا به قطعات کوچک است.

Vegetable Chopper.

اگر مقداری فضای خالی بگذارید، قطعات خرد شده می توانند با کارایی بیشتری حرکت کنند، که کل فرآیند برش را سرعت می بخشد. خرد کردن غذا با دست می‌تواند خسته‌کننده باشد، بنابراین آسان‌تر کردن این فرآیند مهم است. ما آنقدر عادت داریم که میوه ها و سبزیجات را با دست خرد کنیم که خردکن یک نعمت است. 【سلامتی شما را بهبود می بخشد و در زمان صرفه جویی می کند】- خرد کردن، خرد کردن و برش مواد برای غذاهای مورد نظر می تواند زمان و تلاش زیادی را ببرد، مانند گوجه فرنگی، کلم، پیاز، سیر و غیره. سبزی خردکن ارتقا یافته جدید زمان کل فرآیند را کاهش می دهد. ، بنابراین برای پختن یا خرد کردن سبزیجات و میوه ها مشکلی نخواهید داشت. سبزی خردکن ماندولین اسلایسر FUKTSYSM برای خرد کردن گوشت، آجیل، میوه های خشک، سبزیجات و حتی شکلات ایده آل است.

9 چیزهایی که یک کودک درباره Vegetable Chopper می‌داند که شما نمی‌دانید

1. درب سبزی خردکن را باز کنید، تیغه را در جای درست خود داخل ظرف قرار دهید. از ظرف بزرگ جداشدنی می توان برای نگهداری میوه ها و سبزیجات نیز استفاده کرد. برش سبزیجات پلاستیکی RUDRA باعث می شود خرد کردن سبزیجات و میوه ها یک فرآیند بدون درز و آسان باشد. خوشبختانه، ما اکنون ابزارهای کوچک و مفیدی برای خرد کردن داریم که این فرآیند را با درد کمتر می کند و باعث صرفه جویی در زمان زیادی می شود که می توانید با مهمانان یا خانواده خود بگذرانید. یک سبزی خردکن برقی کار سخت بریدن سبزیجات را به صورت دستی از بین می برد و آن را با یک فرآیند خودکار جایگزین می کند که در آن فقط باید سبزیجات را وارد خردکن کنید و دکمه ای را فشار دهید تا پردازشگر خرد کردن را انجام دهد. دامداری مستلزم تهیه سیلو کافی است و دستگاه خردکن تجهیزاتی است که می تواند آن را تولید کند. زمان آماده سازی آشپزی خود را بسیار کوتاه کنید! من عاشق آشپزی هستم زیرا بسیار آرامش بخش است! آشپزی شما را آسان می کند. همچنین دارای تیغه های مشابه دستگاه کاتر کاه 9Z-1.2 سیلو می باشد.

گام‌های ساده برای Vegetable Chopper از اهداف

هر خردکنی با افزودنی‌های یکسانی عرضه نمی‌شود، و آنهایی که با دست کار می‌کنند اغلب راه‌های مختلفی برای برش دادن غذای شما ارائه می‌دهند. آیا سبزیجات خردکن و غذاساز یکسان هستند؟ امروزه انواع مختلفی از سبزیجات خردکن در بازار موجود است. اگر می خواهید یک سبزی خردکن خوب انتخاب کنید، موارد زیر را در نظر داشته باشید. در صورتی که خردکن قابل شستشو در ماشین ظرفشویی ندارید یا ماشین ظرفشویی ندارید، می توانید خردکن را جدا کرده، یک صابون مایع بردارید و به آرامی آنها را پاک کنید. تکه های غذا در نزدیکی قسمت بالایی آن به اندازه تکه هایی که در پایین کاسه قرار دارند خرد نمی شوند و اگر وعده های بزرگتر درست کنید می تواند مشکل ساز شود. قطعات دندانه دار بودند و قبل از اینکه اندازه های مشابهی داشته باشند باید به صورت خمیر خرد می شدند. تیغه ها به اندازه ای قوی هستند که می توانند گوشت را خرد کنند (از جمله برخی قطعات سفت تر) در حالی که به اندازه کافی ظریف هستند که گوجه فرنگی را به رب تبدیل نکنند. این بر اساس اصل قیچی کار می کند که در آن تیغه ها با سرعت بسیار بالا می چرخند و چیزها را تکه تکه می کنند.

سرعت بالا به شما این امکان را می دهد که مواد را ریز خرد کنید یا پوره کنید. چیزی که جادوگر خرد کردن در مقایسه با انتخاب شماره یک ما فاقد آن است، این است که نمی‌تواند کاری بیش از خرد کردن و تاس انجام دهد. یا دوست دارید هویج را بدون این همه تلاش خرد کنید؟ سپس وقتی غذا آماده شد، همه معمولاً نمی توانند به من بگویند که چقدر همه چیز ساخته شده را دوست دارند. برش گشنیز کار سختی است، نمی توانید گشنیز را مستقیماً در ظرف قرار دهید، زیرا در آنجا گیر می کند، مراحل زیر را برای بریدن گشنیز در سبزی خردکن دنبال کنید. سبزی گانش دارای تیغه های فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا می باشد که برش و برش تیز تمام مواد غذایی را تضمین می کند. به دلیل کیفیت خوب فولاد مورد استفاده در تولید تحسین شده است، دارای لبه بسیار تیز است و دارای انعطاف کافی برای برش دادن و سایر وظایف برش (به جز خرد کردن استخوان) است. من حاضرم شرط ببندم که بیشتر این تردید از این واقعیت ناشی می شود که خرد کردن غذا می تواند کار بسیار خسته کننده ای باشد. تیغه ها و کاسه به راحتی تمیز می شوند و می توان آنها را با خیال راحت در ماشین ظرفشویی قرار داد، بنابراین با آن لحظه تردید مواجه نمی شوید که در آن سعی می کنید اندازه گیری کنید که آیا ظرف شما ارزش کار تمیز کردن را دارد یا خیر.

همچنین یک خردکن دستی است.

آیا این ضرب المثل را می دانید که سرآشپزها فقط غذاهای یخ زده و آماده می خورند، زیرا نمی خواهند بعد از برگشتن از سر کار به خانه غذا درست کنند؟ 3 واقعیت فوق العاده که باید در مورد آن بدانید این مقاله ممکن است جالب باشد: یک قاشق کوکی چقدر بزرگ است؟ 2 چیز فوق‌العاده‌ای که می‌توانید به‌عنوان پرس کوکی استفاده کنید، ممکن است از این مقاله در مورد این موضوع لذت ببرید: آیا یک گریل پلت از پروپان استفاده می‌کند؟ یک برس تمیزکننده در آن تعبیه شده است تا بتوانید تیغه ها را سریع و آسان تمیز کنید. خردکن به همراه یک برس تمیزکننده و یک کتاب الکترونیکی از دستور العمل ها ارائه می شود، بنابراین شما همه چیز لازم را برای شروع استفاده از آن دارید. هلی کوپتر همراه با یک کتابچه راهنما و کتاب های الکترونیکی متعدد پر از دستور العمل ها ارائه می شود، بنابراین می توانید فوراً یک غذای تازه و تازه را برای عزیزان خود برنامه ریزی کنید. همچنین یک خردکن دستی است. با این حال، خردکن قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است. پس از انجام برش، مجموعه هفت تکه را می توان به راحتی با ماشین ظرفشویی شستشو داد. تیغه های فولادی ضد زنگ به عنوان یک خردکن سبزیجات، خردکن غذا و 3 تیغه تیز کار می کنند. تیغه ها و تیغ ها از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده اند که برای سلامتی شما بی خطر هستند.

ساخته شده برای آخرین.

تخفیف 90٪ قیمت 2020 Digimaster 3 Odometer Correction Master Unlimitation نسخه کامل مایلاژ برنامه نویس به روز رسانی آنلاین با کیفیت بالا با ارسال رایگان به سراسر جهان اکنون! تیغه با کربن بالا و کاملاً روکش شده، سخت و محکم با لبه‌ای کاملاً تیز است و همه اجزاء به شکل یک ابزار برش نخبه کمک می‌کنند. ساخته شده برای آخرین. از تیغه های فولادی ضد زنگ بسیار تیز درجه 420 برای خرد کردن/خرد کردن سبزیجات سخت استفاده می کند و می تواند بسیاری از انواع سبزیجات و میوه ها را برش دهد. سبزی خردکن از مواد فولادی ضد زنگ بادوام ساخته شده است و تکنولوژی ساخت تیغه پانچ می تواند تا حد زیادی از تیزی تیغه اطمینان حاصل کند. برای یک تجربه منحصر به فرد خرد کردن، خردکن دارای یک تیغه فولادی ضد زنگ چرخان با ورود و مشاهده قیمت در ویترین نت کیفیت بالا است. استفاده از سبزی خردکن باید آسان باشد تا در هنگام خرد کردن سبزیجات با مشکل مواجه نشوید. به همین دلیل است که برای آن غذاها نیاز به خرد کردن سبزیجات داریم. خرد کردن سبزیجات یا میوه ها می تواند بسیار خسته کننده باشد، به خصوص زمانی که عجله دارید.

درب آن ممکن است در طول فرآیند خرد کردن گیر کند.

گفته می شود، این یک ابزار عالی نه تنها برای سبزیجات، بلکه برای پنیر و میوه نیز است. سبزی خردکن ها راه بسیار خوبی برای کاهش زمان صرف شده در آشپزخانه و ایجاد سرگرمی و کارآمدی بیشتر در تهیه غذا هستند. شما یک خردکن سبزیجات قابل اعتماد را با کسری از قیمت ابزار آشپزخانه مشابه دریافت می کنید. این دستگاه خرد کن ماندولین 11 در 1 دارای یک کاتر سبزی قابل تنظیم است تا بتوانید انواع خرد کردن را انجام دهید. درب آن ممکن است در طول فرآیند خرد کردن گیر کند. دوام یک عامل مهم در فرآیند تصمیم گیری برای بسیاری از خریداران است. عامل دیگر فضای ذخیره سازی است، زیرا برخی از مدل ها می توانند به اندازه یک غذاساز فضایی را اشغال کنند.

ساختار 4 قسمتی امکان ذخیره سازی راحت تر را فراهم می کند. استفاده از این خردکن 4 قسمتی بسیار ساده است. خب به همین سادگی هم نیست. هنگامی که میوه برش مناسب، پیاز خردکن یا سبزی خردکن مناسب را پیدا کردید، انتخاب ساده می شود. خردکن سبزیجات Fullstar راهی آسان برای خرد کردن میوه و سبزیجات برای سالاد، سوپ، خورش، تنقلات، غذاهای سرخ کردنی، کباب قابلمه و غیره فراهم می کند. ما تعداد زیادی سبزی خردکن عالی را از خردکن برقی قدرتمند و قدرتمند Mosaic گرفته تا خردکن سبزیجات جمع و جور و قابل نگهداری Cuisinart را بررسی کردیم. سبزی خردکن ها در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند، اما هدف اصلی آنها یکی است: کمک به پوست کندن و برش دادن سبزیجات (یا هر غذای دیگر) به هر شکل ممکن، از رنده و خرد کردن گرفته تا برش های لذیذ، مانند ژولین، ماندولین و غیره.

کارایی و طراحی این محصول مشابه دیگر سبزی خردکن ها است، اما رنگ خاکستری شیک آن را در بین دیگر افراد متمایز می کند. مارک جدید ولی کیفیت محصول خوبه دیسک هایی که کار واقعی را انجام می دهند کیفیت آلمانی دارند و بسیار تیز هستند. من مجبور شدم یک بسته باند تازه بخرم که به طور تصادفی چند بریدگی روی نوک انگشتانم ایجاد کردم در حالی که آنها را برای تمیز کردن بیرون آورده بودم. این مدل یک نسخه الکتریکی است که از مواد با کیفیت بی‌نظیر ساخته شده است. در حالی که هر دو مزایا و معایب خاص خود را دارند، برش‌های برقی معمولاً برای افرادی که زمان کمی دارند و نیاز به تهیه وعده‌های غذایی سریع و آسان دارند، بهتر است. لوازم جانبی جدید به ساعت شما ظاهری که شایسته آن است می دهد و حس بهتری به آن می بخشد. هرچه زودتر خرید کنید، اگر سرعت تولید کاهش نیابد، وضعیت بهتری خواهید داشت. فقط غذا را در کاسه پایینی قرار دهید، اهرم را فشار دهید و تماشا کنید.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما