آیا این اشتباهات پهپاد سمپاش را مرتکب می شوید؟

عامل قیمت آنها را برای استفاده مداوم در کشورهای در حال توسعه بسیار جذاب کرده است، جایی که توانایی آنها در حمل بارهای بزرگ در فرودگاه های کوتاه آنها را به دارایی های خطوط هوایی با بودجه محدود می کند. اولین پرواز Izdeliye K در 21 مارس 1948 مشخص شد که انرژی کمی داشت و قادر به انجام ماموریت مورد نظر خود در ارتفاع بالا نبود، این هواپیما پس از یک حادثه فرود در اکتبر 1948 رها شد. An-2ZA / An-6 Meteo.

ده Sprayer Drone بسیار مفید برای مشاغل کوچک

در 2 مارس 2022، An-2 های روسی در حال استقرار در پایگاه هوایی Seshcha در استان بریانسک مشاهده شدند. حتی در شرایط باد ملایم نسیم، یک منطقه حائل بین منطقه در حال سمپاشی و هر مزرعه ای که محصولات حساس در پایین باد دارد، بگذارید. آزمایش پرواز An-2F نشان داد که هواپیما تمام الزامات مشخصات را برآورده می‌کند، اما هلیکوپترها نشان می‌دهند که می‌توانند نقش تصحیح توپخانه را بدون نیاز به ایجاد پایگاه ثابت برای پرواز انجام دهند، بنابراین An- 2F ادامه پیدا نکرد و دو نمونه اولیه توسط دفتر آنتونوف برای انجام وظایف هک نگهداری شدند و یکی بعداً به عنوان یک تونل باد پرنده برای بررسی ریزش هوا از حمل و نقل دو توربوپراپ Antonov An-8 استفاده کرد.

Feihong-98 (FH-98) – هواپیمای ترابری بدون سرنشین با بار 1.5 تن. An-2PF – یک درخواست مشترک از آژانس نقشه برداری دولتی لهستان (Państwowe Przedsiębiorstwo Kartografii) منجر به تولید هشت هواپیمای An-2PF لهستانی شد که برای کارهای نقشه برداری/بررسی عکس پیکربندی شده بودند و دریچه های دوربین محافظت شده توسط دریچه های کشویی روی سطح زیرین هواپیما طراحی شده بودند. بدنه هواپیما. محمد، م.ن. ربا، MNM; حسین، ام اسیک رویکرد غربالگری برای اصلاح اعوجاج در داده های پهپاد برای نقشه برداری جامعه مرجانی. "با نقشه برداری و اسپری کردن فقط فراگمیت ها، ما توانستیم مواد شیمیایی مورد استفاده را کاهش دهیم و تاثیر آن بر هر کارخانه غیرهدف را به حداقل برسانیم. در سال 2020، Pyka امیدوار بود که اداره هوانوردی فدرال تا پایان سال به آن معافیت دهد. قوانین مربوط به عملیات هواپیمای خلبانی برای انجام سمپاشی محصولات تحت نظارت ناظر ایمنی.

مزاج|فوق العاده روشن ساده روش‌ها طرفداران از برای تبلیغ Sprayer Drone استفاده کنید|4 چیز برای ابهام زدایی Sprayer Drone}

پنج فروند هواپیمای An-2SKh از سال 1954 با فشار دادن قیف پر از آب و/یا عقب انداز و بیرون راندن آن از نازل به جای تجهیزات گرد و غبار/پاشش به آتش نشانان تبدیل شدند. اما نسبتاً بی تأثیر بود. یک قیف شیمیایی ساختمانی فلزی در کابین نزدیک مرکز ثقل نصب شده بود که یک پخش کننده را از طریق یک روزنه 300 میلی متری تغذیه می کرد. همه هواپیماها مجدداً ثبت شدند و شماره ساخت جدید به آنها داده شد. این سرعت استال آهسته این امکان را برای هواپیما فراهم می کند که نسبت به زمین به سمت عقب پرواز کند: اگر هواپیما به سمت باد مخالف با سرعت 56 کیلومتر در ساعت (35 مایل در ساعت) هدایت شود، با سرعت 8 کیلومتر در ساعت (5 مایل در ساعت) به سمت عقب حرکت می کند. در حالی که تحت کنترل کامل است.

در شرایط معمولی، تیک آف در 170 متر (560 فوت) کامل می شود در حالی که مسیر فرود به 215 متر (705 فوت) نیاز دارد. این ارقام بسته به عوامل مختلفی مانند وزن برخاست/فرود هواپیما، دمای هوای خارجی، ناهمواری سطح و باد مخالف متفاوت خواهد بود. ارقام اولیه نشان می دهد که استفاده از عوامل حفاظت از محصول را می توان تا 80٪ به لطف برنامه کاهش داد. شما در منطقه بین سمپاش های دستی / دکل های زمینی و گردگیرهای سرنشین دار فعالیت می کنید. اندازه گیری نوار دیجیتال ابزاری آسان برای خواندن است زیرا دارای صفحه نمایش برای نمایش طول اندازه گیری شده است. سیستم های AA هدایت شونده رادار قبلی با نگه داشتن سرعت هواپیما زیر 140 کیلومتر در ساعت (87 مایل در ساعت) یعنی سرعت اشیایی که رادارها برای پاک کردن آنها از صفحه برنامه ریزی شده بودند، اجتناب شد.

به این ترتیب، خلبانان An-2 بیان کرده اند که می توانند هواپیما را با کنترل کامل با سرعت 48 کیلومتر در ساعت (30 مایل در ساعت) به پرواز درآورند (در مقابل، یک هواپیمای سبک چهار نفره سسنا دارای سرعت توقف در حدود 80 است. کیلومتر در ساعت (50 مایل در ساعت)). در این احضاریه همه چیزهایی مانند قراردادها، توافق‌ها، مواد، گزارش‌ها، سوابق پرداخت، "هر و همه اسنادی که در اختیار یا کنترل هستند. در کتاب رکوردهای جهانی گینس آمده است که تولید 45 ساله برای An -2 برای مدتی طولانی‌ترین هواپیمای تاریخ بود و طی دو دهه پرواز دوباله بسیار سبک‌تر Polikarpov Po-2 متعلق به اواخر دهه 1920 را که قرار بود جایگزین شود، به چالش کشید. FSDO، شما باید فرم 8710-3 را ارسال کنید که در آن هواپیما و شماره ثبت درخواست می شود. An-2LL (Letayuschaya Laboratoriya – آزمایشگاه پرواز) – هر یک از تعدادی از An-2 که به عنوان بستر آزمایش برای تجهیزات مختلف استفاده می شود. یکی از مجموعه‌ای از پروژه‌های اوایل دهه 1970 برای مشتقات WIG (اثر بال در زمین) An-2، طراحی شده در TsLST (Tsentral'naya Laboratoriya Spasatel'noy Techniki – آزمایشگاه مرکزی برای انواع جدید تجهیزات نجات).

قوز برای کابین خلبان و سطوح دم An-2M.

Dyspozycyjny – هواپیماهای اجرایی) – نسخه تولیدی 'An-2PD-6'، دارای اثاثیه داخلی تقریباً یکسان با میز کار و چراغ مطالعه که جایگزین یکی از صندلی ها می شود. An-3 (دومین استفاده از نامگذاری) – در تلاش برای جایگزینی An-2SKh، پس از عملکرد ضعیف WSK-Mielec M-15 Belphegor، پیشنهاد شد که یک موتور توربوپراپ روی بدنه کاملاً جدید قرار داده شود. قوز برای کابین خلبان و سطوح دم An-2M. Dyspozycyjny – هواپیماهای اجرایی) – نمونه اولیه شش صندلی از نوع VIP An-2P که در WSK-Mielec در سال 1970 تولید شد، دارای میز تاشو، مینی بار، انباری و توالت است. An-2R (لهستانی: Rolniczy – کشاورزی) – نوع کشاورزی WSK-Mielec با مخزن برای 1300 کیلوگرم (2900 پوند) مواد شیمیایی مایع یا پودری تولید می شود. وزن خالی: 38 کیلوگرم- حداکثر وزن برخاست: 90 کیلوگرم- حداکثر فاصله دو محور: 2184 میلی متر- تعداد موتور: 8- حداکثر زمان پرواز بدون بار: 18 دقیقه- حداکثر زمان پرواز با بار: 7 دقیقه- حداکثر ظرفیت مایع: 40 لیتر- حداکثر ظرفیت دانه بندی: 40 کیلوگرم – دبی مایع: 12 لیتر در دقیقه …

مواد شیمیایی پودری یا دانه بندی شده از طریق دریچه ای در سقف کابین و مواد شیمیایی مایع از طریق یک رابط مخصوص در سمت پورت بدنه بارگیری می شدند. شناخته شده است که نیروی عملیات ویژه ارتش خلق کره از An-2 برای تسهیل نفوذ چتربازان استفاده می کند. نیروی هوایی مردمی ویتنام (VPAF) یکی دیگر از کاربران پرکار AN-2 بود. در طول جنگ ویتنام، این سرویس گهگاه از این نوع به عنوان هواپیمای تهاجمی استفاده می کرد. به طور مشترک توسط موسسه هوانوردی مسکو، MARZ (Moskovskiy Aviaremontnyy Zavod – کارخانه تعمیرات اساسی هواپیما مسکو) و موسسه تحقیقاتی TSZP-Saturn توسعه یافته است. An-2E همچنین با نام EA-00078 شناخته می شود. با بررسی دمای سطح برگ‌های آن می‌توان تعیین کرد که آیا گیاه در حال تجربه تنش ناشی از آب است. این نوع سمپاش می‌تواند به زمین‌هایی دسترسی داشته باشد که خیلی مرطوب یا غیرقابل دسترس برای انسان است و می‌تواند نفوذ اسپری بیشتری را به تاج گیاه ایجاد کند.

صنعت موسیقی در مورد Sprayer Drone چه چیزی می تواند به شما بیاموزد

مزیت اصلی An-2 این بود که می توانستند در باندهای هوایی کوچک یا بداهه بلند شوند و فرود بیایند. اگر هواپیماهای الکتریکی جدید به همان اندازه که وعده داده شده ارزان باشد، می‌توانند پروازهای باری بیشتری را در روز بین جوامع کوچک و فرودگاه‌های مرکزی فعال کنند. ثابت شده است که تغذیه منظم و به مقدار کم برای هضم و سلامت گاو بسیار بهتر است. با بحث در مورد این مفهوم در یک وبینار اخیر، گروهی از کارشناسان بخش خاطرنشان کردند که هواپیماهای بدون سرنشین قبلاً برای بررسی، نقشه برداری، پایش محصولات و تشخیص بیماری استفاده می شدند و استفاده از آنها برای اعمال درمان های واقعی محصول فرصتی آشکار برای این بخش بود. یک مدل نمایشگر از VoloDrone مجهز به سمپاش محافظت از محصولات جان دیر که برای اولین پرواز میدانی خود آماده است، در منطقه فناوری آینده در اکسپو قابل مشاهده است. VoloDrone با 18 روتور با قطر کلی 9.2 متر نیرو می گیرد و دارای یک درایو کاملا الکتریکی با استفاده از باتری های لیتیوم یون قابل تعویض است. آزمایشات پرواز و کاربرد مناسب با سمپاش نمایشگر VoloDrone در فصل رشد بعدی انجام خواهد شد.

FAA از شما می خواهد که برای پشتیبانی با معافیت ارسال کنید. AN-2 (Sanitarnyy-Medical)-AN-2S اقتباسی از هواپیمای باربری استاندارد AN-2T با حداکثر شش بیمار برانکارد یا سه کشش و شش زخمی پیاده روی به همراه شرکت کنندگان و تجهیزات پشتیبانی بود. AN -3S – یک نسخه آمبولانس پیش بینی شده با شش کشش و دو شرکت کننده پزشکی. AN-2TPS (Transportno-Passazhirskiy Sanitarnyy-Cargo/Medical Medical)-تولید لهستانی هواپیماهای آمبولانس حاصل از هواپیماهای AN-2TP با سه کشش در هر طرف و دو شرکت کننده پزشکی. ده هواپیمای تولیدی با دیدن خدمات در مناطق سیبری و خاور دور اتحاد جماهیر شوروی ساخته شدند.

از زمان فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و کشورهای مختلف کمونیستی اروپای شرقی ، بیشتر خطوط هوایی در این مناطق در حال عقب نشینی AN-2 خود از خدمات بوده اند. با توجه به فروپاشی برنامه های اولیه اتحاد جماهیر شوروی برای تولید و انواع مختلف تا سال 1993 هنگامی که تولید هواپیماهای تبدیل شده ، به عنوان AN-3T ، در کارخانه OMSK “Polyot” آغاز شد. Izdeliye F – نامگذاری داخلی برای هواپیمای رصدی An-2NAK که بعداً دوباره An-2K و/یا An-2F نامگذاری شد. Izdeliye Sh – نامگذاری داخلی پروژه طراحی «Izdeliye T» (احتمالاً برای گیج کردن جاسوسان یا نفوذی ها) در نووسیبیرسک. Izdeliye T – مفهوم اصلی طراحی در OKB-153 در نووسیبیرسک سرچشمه گرفت. An-3SKh – یک نسخه کشاورزی که با یکی از نمونه های اولیه آزمایش شده است، اما هیچ تبدیل تولید شناخته شده ای ندارد. An-2F (سومین استفاده از نامگذاری) – یک پروژه هواپیمای نقشه برداری عکس پیشنهادی، از اوایل دهه 1990، شبیه به An-2PF مجهز به یکی از پنج دوربین جایگزین. An-2F – Izdeliye F که همزمان با نمونه اولیه An-2 ساخته شد، یک هواپیمای آزمایشی توپخانه ای بود که دارای یک دم دوقلو، موقعیت ناظر شکمی و موقعیت مسلسل دفاعی پشتی بود.

خو، جی. هوانگ، ی.

An-2F (استفاده دوم از نامگذاری) – یک پروژه VTOL با رانش عمودی که توسط یک توربوجت Mikulin AM-9 در بدنه عقب ارائه می شود. به همین ترتیب، نیازی به پمپ سوخت خارجی برای سوخت‌گیری هواپیما نیست، زیرا این پمپ با یک پمپ داخلی تعبیه شده است که به مخازن اجازه می‌دهد از درام‌های سوخت ساده پر شوند. از این منظر، توسعه وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپادها) اخیراً امکانات متعددی را در زمینه های کاربرد آفت کش ها فراهم کرده است (Radoglou-Grammatikis et al., 2020Radoglou-Grammatikis, P.; Sarigiannidis, P.; Lagkas, T.; Moscholios., I. مجموعه ای از کاربردهای پهپاد برای کشاورزی دقیق. Yao, W.؛ Guo, S.؛ Yu, F.؛ Du, W.؛ Meng, Y.؛ Wang, J.؛ Chen, P.؛ Li, X.؛ Xu, T.؛ Lan, Y. رسوب قطرات و ویژگی های توزیع رانش فضایی پاشش هوایی بر اساس تعیین نوار مؤثر. Yao و همکاران، 2021Yao، W.؛ Guo، S.؛ Yu، F., W.؛ Meng, Y.؛ Wang, J.؛ Chen, P.؛ Li, X.؛ Xu, T.؛ Lan, Y. رسوب قطرات و ویژگی های توزیع رانش فضایی پاشش هوایی بر اساس تعیین نوار مؤثر 2020 ون، ی.؛ لی، ال.؛ چن، ال. ; خو، جی. هوانگ، ی. تانگ، کیو. روش Yi، T. برای اندازه‌گیری الگوی پاشش پهپاد با تحلیل طیف مبتنی بر مدل PLS.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاهده انواع پهپاد سمپاش لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما