tardebanner

آیا کارخونه چاپ و بسته بندی هدف با تمرینات شما مطابقت دارد؟

یکی از دیگر کارهایی که معمولاً در عمده فروشی خیلی انجام می شود کارتن است چرا که دنیای کارتن معمولاً مزایای بسیار زیادی دارد و همینطور فروش آنها باعث می شود تا شما بتوانید خیلی ساده و راحت موارد و مطالبی که می خواهید را به دست آورید که شما باید بدانید این است که هر چه ساده و راحت تر بخواهیم این کار را انجام دهید متوجه می شوید شما خیلی راحت تر از آنچه که میخواهید از آن بهره گرفته و استفاده کنید یک سری از این کارها و موارد به شما کمک کرده تا بتوانید محصولاتی که می خواهید را خیلی ساده و راحت تر در نظر داشته باشید. ورقه موج دار که در واقع باعث بالا رفتن استحکام مقوا می شود باعث جلوگیری از آثار مخرب ضربه به محصول می شود. برای تولید کارتن کیوی صادراتی از ورق مسطح کرافت استفاده می کنند زیرا این ورق کیفیت بالایی نسبت به دیگر ورق ها دارد و همین کیفیت خوب استحکام کارتن کیوی را بالا می برد.

خرید کارتن سه لایه

قیمت کارتن ۳ لا با فلوت E به نسبت انواع دیگر از قیمت های بالاتری برخوردار است. مزین استفاده از جعبه اسباب کشی در مقایسه با کارتن اسباب کشی داشتن یک اثاث کشی ایمن ، آسان ، به صرفه ، بهداشتی ، عدم نیاز به بسته بندی و حافظ محیط زیست است. استفاده از ان آسان و بدون نیاز به کارگر با مهارتی خاص است. به این ترتیب تهویه مناسب مانع از خراب شدن محصولاتی که بسته بندی کرده اید می شود. بر اساس این بیدقتی و اشتباه در سال ۱۸۹۷، کارخانه Gair، روندی کاربردی برای تولید بسیار جعبهها ابداع کرد و طی همین سال، یک کارخانه بزرگ تولید بیسکویت، به اولین کارخانهای بدل شد که برای بسته بندی محصولات از این کارتنهای جدید استفاده میکند و به این ترتیب سایر تولیدکنندههاهم خیلی زود به این کار ترغیب شدند.

در اصل هیچکس در منزل نیست که یک قسمت کار را بگیرد و با نظم و ترتیب جلو برود، به همین منظور شرکتهای اثاث کشی با دانستن این نکات شروع به ارائه خدماتی در این حوزه کردند تا بسته بندی لوازم منزل در تهران را سهولت ببخشند. جالب است بدانید ارتفاع کنگره ها یا همان موج ها و فاصله آن ها از یکدیگر است که میزان استحکام کارتن را مشخص می کند.

کارتن بدون چاپ

ساخت کارتن ۵لا و ۷ لا هم تقریبا مشابه همین روش است ولی مراحل آن بیشتر است یکی از دلایلی هم که قیمت کارتن سه لا ارزان تر است همین امر می باشد. کارتن های پنج لایه برای وزن های بالای 5 کیلو و کارتن های سه لایه برای وزن زیر 5کیلو مناسب هستند. با این حال، مطالعهای که توسط دانشگاه علوم کاربردی JAMK انجام شد، نشان داد که جعبه های آماده کرافت بر نگرش مصرفکننده تأثیر مثبت میگذارد.

خرید کارتن ارزان در تهران

خرید کارتن 3 لایه اسمبل سریع و راحت از ویژگی مثبت آن ها و امکان و زمان تولید همچنین دور ریز کمی دارند. کارتن3 لایه از دو لایه کاغذ لاینر به همراه یک لایه فلوتینک ساخته میشود، در حالیکه ورق 5 لایه، یک لایه فلوتینگ و یک لایه لاینر بیشتر دارد. با اینکه چارلز هنری فویل به عنوان «مخترع» کارتن مقوایی شناخته میشود، اما تولید انبوه کارتنها در شرکت Robert Gair نیویورک آغاز شده است. شرکت های ایرانی که به عنوان صادر کننده این محصولات فعالیت می کنند توانسته اند از طریق فروش کارتن سه لا به کشورهایی نظیر افغانستان، پاکستان، عراق و سوریه، حوزه خلیج فارس و… لازم به ذکر است که چاپگرها با توجه به تصاویر چاپشده بر روی بستهبندیها درمییابند که کار را باید به چه صورتی انجام دهند و از چه ماشینی خرید کارتن 3 لایه ارزان استفاده کنند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سفارش کارتن مادر لطفا از صفحه ما بخواهید.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما