آیا یک شیفت کوچک نظرسنجی ها را در سال 2022 اصلاح خواهد کرد؟ (Wonkiness: 8/10)

اگر از خوانندگان این خبرنامه هستید، احتمالاً می‌دانید که من همچنان نگران این احتمال هستم که نظرسنجی‌ها – از جمله نظرسنجی‌های خودمان – همچنان نسبت به دموکرات‌ها مغرضانه باشد.

بنابراین ممکن است تعجب کنید که ما روی رای فراخوان شده سنجیدیم. مطمئناً وسوسه انگیز است: در واقع، وزن دادن به آرای فراخوانده شده، هفت نظرسنجی از هشت نظرسنجی اخیر مجلس و سنا را به طور متوسط ​​حدود دو درصد به سمت راست منتقل می کرد:

مسابقات سنا:

مسابقات خانگی:

  • کانزاس 3: D+14 —> D+12

  • پا. 8: D+8 —> D+6

  • نوادا 1: حتی —> R+3

  • NM 2: D+1 —> R+1

اگر قرار بود شرط ببندم، حدس می‌زنم که این اعداد وزن‌دار به نتایج نهایی نزدیک‌تر از اعداد گزارش‌شده ما هستند. من تصور می کنم بسیاری از شما همین فکر را می کنید.

با این وجود، من متقاعد نشده ام که این یک عمل خوب است – حداقل برای ما.

بزرگترین دلیل: شواهد قدیمی وجود دارد مبنی بر اینکه رای دهندگان کمتر احتمال دارد رای دادن به کاندیدای بازنده را به خاطر بیاورند و بیشتر احتمال دارد که رای دادن به برنده را به یاد بیاورند (این یکی از اولین خاطرات من در نظرسنجی است).

تغییر در داده های ما با این الگو مطابقت دارد: Mr. ترامپ در انتخابات 2016 پیروز شد، بنابراین در نظرسنجی سال 2020 از نتیجه نهایی در رای گیری مجدد 2016 پیشی گرفت. آقای. بایدن در انتخابات 2020 پیروز شد، بنابراین او اکنون عملکرد بهتری دارد. این نشان می دهد که وزن دادن به آرای فراخوانده شده، نظرسنجی را علیه حزبی که در انتخابات گذشته پیروز شده است، سوگیری خواهد کرد، در حالی که همه چیز برابر است.

این فقط یک گزاره تئوریک نیست: حزب‌گرایی افرادی که از بیان اینکه آخرین بار از چه کسی حمایت کرده‌اند خودداری می‌کنند، شواهدی را نشان می‌دهد که این موضوع در نظرسنجی تایمز/سینا در حال انجام است. در موج اخیر ما از نظرسنجی کنگره، تقریباً 10 درصد از رأی دهندگان معتبر 2020 به ما نگفتند که آخرین بار از چه کسی حمایت کرده اند. به عنوان یک گروه، این رأی دهندگان با اختلاف دو به یک، 48 درصد به 25 درصد، جمهوری خواهان ثبت شده هستند. آنها آقای را تایید نمی کنند. بایدن با اختلافی حتی بیشتر، 61 درصد به 26 درصد. این مطمئناً با این احتمال سازگار است که بخش مهم و نامتناسبی از رای دهندگان ترامپ 2020 ترجیح می دهند رای خود را به خاطر نیاورند یا فاش نکنند.

برای من سخت است که چیزی را بپذیرم که به طور واضح نتایج ما را یکسان کند بدتر در سال 2020، مهم نیست که داده های سال 2022 ما چه چیزی را نشان می دهد. این شواهد، توجیه وزن دادن به رای‌های فراخوان‌شده را برای من بسیار سخت می‌کند – حتی اگر فکر کنم نتایج به این شکل بهتر به نظر می‌رسند.

یک چالش عملی مهم نیز وجود دارد: هدف مناسب چیست؟ به اندازه کافی آسان است که بگوییم باید با انتخابات 2020 مطابقت داشته باشد، اما واقعاً چندان واضح نیست. کاملاً ممکن است که آقای اگر جمهوری‌خواهان از مزیت معمول مشارکت میان‌دوره‌ای برخوردار باشند، ترامپ باید با رای‌دهندگان احتمالی پیشتاز رای‌های فراخوان‌شده باشد. یا شاید برعکس باشد، اگر دموکرات ها از تغییرات جمعیتی یا هجوم ثبت نام کنندگان جدید سود ببرند. و در مورد رای دهندگانی که به نظر می رسد اطلاعات دقیقی ارائه نمی کنند چه می شود – مانند افرادی که به ما نمی گویند از چه کسی حمایت کرده اند یا کسانی که می گویند رای داده اند، حتی اگر سابقه ای در انجام این کار نداشته باشند. به هم ریخته است.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما