اطلاعات تکان دهنده درباره قطعات یدکی هایما Exposure

Car partsفروشنده قطعات می تواند مطمئن شود که شما تمام قطعات مناسب برای وسیله نقلیه خود را پیدا کرده اید. تمام قطعات بزرگ و اصلی ماشین‌کاری شده در بال‌های ناسا 926 و 928 از آلیاژ آلومینیومی به نام 7079-T6 ساخته شده‌اند. کوین کرولچیک، مهندس ارشد WB-57 می‌گوید: در زمانی که هواپیما ساخته شد، "مواد آن بسیار عالی بود." یک فروشگاه تامین کننده قطعات بدنه آئودی حتی می تواند مکانی عالی برای توصیه مرکز خدمات باشد.

Haima Spare Parts

Spare parts بنابراین، آزمایش باتری خود در پاییز راهی عالی برای اطمینان از اینکه باتری شما در ماه های سرد زمستانی خودرو شما را روشن می کند، است. فقط برای اینکه بدانید، هفتاد درصد باتری‌ها از چهار سال گذشته نمی‌گذرند. یکی دیگر از اشکالات این است که پیدا کردن قطعه مورد نیاز ممکن است ماه ها یا گاهی سال ها طول بکشد، به خصوص اگر نادر باشد.

قطعات یدکی هایما

[arpw limit=”10″]

اما نیازی به اتلاف وقت برای یافتن آنچه نیاز دارید در فروشگاه قطعات خودرو نیست، زمانی که ما می توانیم قطعات مورد نیاز برای رژیم تعمیر و نگهداری شما مانند هوا، سوخت، روغن و فیلترهای هوای کابین، روغن موتور، ضد یخ، شمع ها و تیغه های برف پاک کن درست درب منزل شما تحویل داده می شود.

این شرکت دارای کارکنان آگاه است و به شما کمک می کند دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. اگر به دنبال کیفیت بالا، قیمت های بی نظیر و کارکنان خدمات گرا هستید، دیگر به دنبال آن نباشید. یک خودرو به هزینه‌های مکرر مانند بیمه، نگهداری، سرویس و غیره نیاز دارد.

ممکن است برخی از موارد نگهداری ساده وجود داشته باشد که دوست دارید از آنها مراقبت کنید. توصیه هایی را از دوستان علاقه مند خود دریافت کنید زیرا آنها می توانند بهتر شما را راهنمایی کنند که کجا قطعات و لوازم جانبی اصلی خودرو را خریداری کنید. من تعلیق را خراب نمی‌کنم، اما واکنش ضد مهاجران و بوروکراسی خشم‌آمیز ما بر پسرها تأثیر می‌گذارد. ببینید چگونه می‌توانید در کمک به رساندن هواپیما به مکان‌های مختلف مشارکت داشته باشید تا انجیل را سریع‌تر گسترش دهید یا به ارزان‌تر شدن پروازها کمک کنید.

لوازم یدکی هایما

Haima spare partsقالب گیری الکتریکی (درب عقب) قالب گیری (گلگیر) قالب گیری (درب جلو) قالب گیری (درب / دریچه / دروازه) قالب گیری (ربع پانل / کنار تخت) قالب گیری (درب عقب) قالب گیری (راکر) قالب گیری (جلو جلو) قالب گیری (متفرقه) گل و لای سوئیچ ایمنی خنثی دماغه دوربین دید در شب (مجموعه جلویی) آداپتور روغن خنک کننده روغن پنبه روغن، تشت روغن موتور، پمپ روغن گیربکس، موتور دستگیره بیرونی درب واحد اوردرایو (به گیربکس نیز مراجعه کنید). چراغ پارک عقب (سمت کناری) دوربین کمکی پارک وانت تخت وانت تخت وانت طبقه تخت تخت وانت پنل جلوی تخت وانت درپوش کناری تخت/کمپر پوسته پیستون بازوی پیتمن ترمز برقی تقویت کننده قدرت اینورتر (هیبریدی) فرمان برقی فرمان برقی دریچه کنترل شیر برقی فرمان موتور خنک کننده فشار فرمان برق سیلن شیلنگ فشار فرمان پمپ برق فرمان قفسه/جعبه/دنده برق فرمان مخزن فشار میله فشار (موتور) ربع داخلی پانل تریم یک چهارم قالب گیریپنل ربع الحاقی پنل ربع تعمیر پنل ربع پنجره موتور ربع پنجره رگولاتور قفسه و پینیون (فرمان) رادیاتور Radiator/Condenser mtd.

مواردی مانند روغن، روغن گیربکس، مایع خنک کننده، روغن ترمز، مایع شستشو و روغن فرمان. شما می توانید از طیف وسیعی از قطعات مانند قطعات موتور، واحدهای الکتریکی، کلاچ، فلایویل، پنل جایگزین و غیره استفاده کنید. به این ترتیب، پول زیادی را صرفه جویی می کنید، و همچنین احساس ارتباط بسیار بیشتری با ماشین خود می کنید، مانند اینکه چگونه از عملکرد ماشین خود احساس بهتری خواهید داشت. این روزها داشتن ماشین گرانتر شده است.

با این حال، شما نمی خواهید قسمت های بدنه وسیله نقلیه خود را در خانه نگه دارید زیرا مطمئن نیستید که ممکن است به کدام یک و چه زمانی نیاز داشته باشید. اگر می‌خواهید عملکرد خودروی خود را در زمان خرید به بهترین شکل انجام دهید، توصیه می‌شود به سراغ قطعات و لوازم جانبی OEM بروید. می توانید سطوح را خودتان بررسی کنید و مایعات را پر کنید تا مطمئن شوید که هیچ یک از آنها کم نمی شود.

شما می توانید یک منبع مایعات خودرو را در خانه نگه دارید. هدف، تولید قطعات یدکی بر حسب تقاضا است، بنابراین صنایع می توانند انبارهایی را که مملو از قطعات یدکی هستند که فقط منتظر راه اندازی هستند، حذف کنند. همانطور که شما در حال خرید قطعات و لوازم جانبی خودرو هستید، مهم است که بتوانید درک کنید که از کجا می توانید کالای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه کنید.

این شرکت بیش از پنجاه هزار قطعه بدنه با کیفیت را با قیمتی تخفیف دار حمل می کند. اطمینان حاصل کنید که قطعات یدکی و لوازم جانبی Range Rover را فقط از هر یک از متخصصان برجسته Range Rover در دبی خریداری کنید تا قطعات با کیفیت بالا را دریافت کنید. هنگام خرید خودروی بنز در دهلی، این برند 24 ماه ضمانت تمام قطعات آن را به شما ارائه می کند. با ارائه سپر، هود، لامپ، گلگیر، رادیاتور، توری، و غیره، همه قطعات با گارانتی مادام العمر محدود ارائه می شوند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از قطعات یدکی هایما دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما