اول 10 خطاها در لینک سازی خارجی می‌توانید Easlily درست در این زمان

علاوه بر ویدیو بالا، اگر علاقه به ساخت بک لینک رایگان با کیفیت دارید حتما نگاهی به آموزش رایگان لینک بیلدینگ بی اندازید. علاوه بر مدیریت back link ، این ابزار برای انجام بیشتر فعالیتهایی که SEO pro نیاز به انجام روزانه داره، طراحی شده است؛ اگرچه استفاده از اون برای افراد غیر حرفهای بسیار آسونه اما به طور خاص در منطقه back link ، این ابزار Ahrefs ابزارهای زیادی رو برای انجام تحقیقات back link فراهم میکنه. اما اگر غیر عامدانه چنین لینکی دریافت کردید بسیار عالی است. هزینه های بک لینک ها در رایا مارکتینگ ارزیابی می شود و چنانچه هزینه ایی غیر منطقی باشد به هیچ عنوان بک لینک مورد نظر در لیست بک لینک های پیش نهادی قرار نمیگیرد و به شما کاربران خرید آن بک لینک پیش نهاد نمی شود. علاوه بر این، اگر کاربر پس از کلیک روی لینک دومرتبه دکمه بازگشت به صفحه قبل را فشار دهد این پیام را برای گوگل ارسال میکند که احتمالا محتوا غیر مرتبط بوده است. قسمتهایی از متن که میتوان بر روی آن کلیک کرد را انکرتکست 6 مینامند. همانطور که احتمالا حدس خواهید زد، گوگل امتیاز بیشتری به لینکهای به اصطلاح Editorial میدهد. احتمالا از این داستان متوجه موضوع شده باشین. ᠎C on᠎tent was cre ated wi᠎th GSA C​on᠎te᠎nt G​en​er ator D emov er᠎sion !

تنها راه ایجاد این موضوع منبع شدن و تولید محتوای خفنه. این نوع لینکسازی به ایجاد ارتباطات معنیدار با وبسایتهای دیگر و سپس درخواست لینک از آنها متمرکز میشود. در گذشته بیشتر وب سایت ها صدها لینک با یک کلمه کلیدی ایجاد می کردند که موفقیت آمیز بود اما امروزه این تکنیک دیگر کارساز نیست. اما چرا این نوع از محتوا مهم است؟ آیا این واقعیت دارد؟ اگر از یک سایت قدرتمند در حوزه دوچرخههای آکروباتیک لینک بگیرید، آیا این لینک ارزشمند است؟ دلیل این امر این است که صفحات وبی که دارای قدرت بالایی (به این قدرت پیج رنک5 هم گفته میشود) دارند، این قدرت را به سایتی که به آن لینک میدهند نیز منتقل میکنند. موارد استفاده از گزارش Top linking pages: در این قسمت از فرآیند استخراج لینک های یک سایت شما می توانید مطمئن شوید که صفحات اصلی وب سایت به درستی در صفحات دیگر لینک شده باشد. نیازی به گفتن نیست که این مقاله سرشار از اطلاعات دست اول بود.

با اینکه قدرت یک سایت برای لینک سازی بسیار مهم است ولی فراموش نکنیم که ارتباط داشتن موضوعی سایتی که انتخاب میکنید با سایت خودتان، از اهمیت بالایی برخوردار است. در لینک سازی خارجی ما از دو موضوع استفاده می کنیم. روز به روز بیشتر می شوند؛ بنابراین می توانید از این موضوع به نفع خود استفاده کرده و به صورت مستمر در این شبکه ها، فعالیت داشته و لینک وب سایت خود را در این در قالب پست ها با دیگر کاربران این شبکه ها، به اشتراک بگذارید. اصطلاحا به این لینکها که از سایتی به سایت دیگری روانه میگردد، «بک لینک» گفته میشود و طبیعتا از خرید آن نیز تحت عنوان خرید یا فروش بک لینک ذکر می گردد. فرض میشود که شما یک وبلاگنویس هستید و مقاله بسیار جالبی در مورد یک رویداد ورزشی نوشتهاید. این یک فرآیند چالش برانگیز برای به دست آوردن بک لینک های با کیفیت بالا در استراتژی SEO شما ایجاد کرد.

تعداد این لینکها به سرعت زیاد میشود. لیست زیر با عنوان ۲۱ تکنیک کاربردی سئو سایت که میتوانید همین الان از آن استفاده کنید یکی از محبوبترین پستهای سایت من است که به دفعات زیادی بازنشر شد و نظرات دریافت کرد. به این خاطر که این راهنما که شامل چند فصل بود، بسیار جامعتر از نمونههای آنلاین خود بود بیش از هزار بار بک لینک دریافت کرد. صاحب سایت برای انتشار این مقاله پول گرفته باشد. اکثر سایت ها و وبلاگ ها شامل یک بیوگرافی کوتاه نویسنده در ابتدا یا انتهای هر پست هستند که فضایی را برای لینک های برگشتی ها فراهم می کند. آیا لینک شما درون یک مقاله مهمان ( http://xseo.ir/link-building/ ) قرار دارد؟ گوگل میبیند که با این عبارت به سایت شما لینک داده شده است و با خود میگوید: خوب این سایت از انکر تکست دسر استفاده کرده است پس باید در مورد دسرها باشد. بنابراین سعی کنید که روند لینک دهی خارجی با دقت و حساسیت بالایی انجام شود و وبسایت های خوب و مناسبی را برای این تکنیک بکار گیرید.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما