tardebanner

او به کایروس هدیه داد! (روبه رو)

کد خبر : 1855957 |
06 آذر 1401 ساعت 20:12 |
56.2K بازدید |

8
نقطه نظر

هواداران حضور در تمرین یک تیم دارند

هوادار جوانی که پس از دیدار مقابل ولز با مهدی طارمی آشنا شد امروز به محل تمرین فوتبال رفت.

او به کایروس هدیه داد! (روبه رو)

به گزارش “ورزش سه”، پس از پیروزی ایران مقابل ولز، هنگام ورود اعضای تیم ملی به هتل، یک هوادار جوان در لابی حضور داشت که مورد توجه مهدی طارمی و کریم انصاری فرد قرار گرفت. این دو ستاره ایران با یک هوادار ویلچر در دوحه به گفتگو و گفتگو پرداختند.

در آن گفت و گو تارمی از هودار ایران کوکت دوا کند در آن گفت و گ گو تارمی از هودار ایران کوک کند دوا کند کے کے ایرانی کے. این مهاجم خطاب به ایران اعلام کرد که در صورت پیروزی ایران مقابل آمریکا، هر چه بخواهد به این هوادار هدیه می دهد. جالب است که این هوادار قصد دیدار با لیونل مسی را داشت اما طارمی گفت این موضوع امکان پذیر نیست اما در عوض خود را آماده می کند تا در تمرین با تمام اعضای تیم ملی دیدار کند.

این هوادار ایران جوان برای دیدار دو روزه با آمریکا به محل تمرین رفت تا این تیم زودتر از موعد به وعده خود عمل کند. کارلوس کی روش و دیگر ستاره های تیم ملی فوتبال با دیدن این هوادار جوان به سمت او رفتند و عکس یادگاری گرفتند. همچنین یک پیراهن از تیم ملی ایران نیز از سوی مدیران تیم به این هوادار اهدا شد.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما