اپل کمپین حفظ حریم خصوصی داده های سلامت را در سطح جهانی از جمله در هند راه اندازی کرد | اخبار فناوری

دهلی نو: اپل روز چهارشنبه کمپین جدیدی را برای برجسته کردن اهمیت حفظ حریم خصوصی داده‌های سلامت در سطح جهانی، از جمله در هند، راه‌اندازی کرد، زیرا میلیون‌ها نفر در حال حاضر داده‌های سلامتی خود را به صورت آنلاین از طریق دستگاه‌های هوشمند فراوانی رصد می‌کنند.

این کمپین در تابستان امسال در رسانه های اجتماعی و بیلبوردهای تبلیغاتی در 24 منطقه در سراسر جهان اجرا خواهد شد. در هند، بیلبوردهایی در کلکته، بمبئی، دهلی، بنگالورو، چنای، حیدرآباد، پونا و احمدآباد وجود خواهد داشت.

این شامل آگهی جدیدی با صداپیشگی بازیگر و کمدین برنده جایزه امی، جین لینچ، کاغذ سفیدی است که نمای کلی از روش هایی را که اپل به محافظت از داده های ذخیره شده در برنامه Health در iPhone و HealthKit و بیلبوردهای 24 منطقه در سراسر جهان کمک می کند، ارائه می کند. .

برای تأکید بر اهمیت حفظ حریم خصوصی داده های سلامت، یک آگهی کمدی داستان افرادی را روایت می کند که داده های سلامتی آنها بدون رضایت آنها توسط شخص ثالثی که توسط لینچ بیان می شود به اشتراک گذاشته می شود.

این نام توسط برنده جایزه کریگ گیلسپی کارگردانی شده است که در میان فیلم های دیگر فیلم های «من، تونیا» و «کرولا» را کارگردانی کرده است. این شرکت همچنین یک مقاله سفید در مورد حفظ حریم خصوصی داده های سلامت منتشر کرد.

این غول فناوری به چهار اصل حفظ حریم خصوصی اعتقاد دارد: به حداقل رساندن داده ها، پردازش روی دستگاه، شفافیت و کنترل و امنیت و هر یک از این چهار رکن را از ابتدا در ویژگی های سلامت خود قرار داده است.

iOS با ایجاد معیارهای سلامت روی دستگاه، میزان داده های سلامت ارسال شده به سرورهای اپل را به حداقل می رساند. برای کاربرانی که احراز هویت دو مرحله‌ای دارند، گذرواژه دستگاه و دستگاهی که iOS 12 یا بالاتر را اجرا می‌کند، داده‌های برنامه Health رمزگذاری شده است. در نتیجه، داده های برنامه Health توسط هیچ کس – حتی اپل – قابل خواندن نیست.

داده‌های نشان‌داده‌شده در برنامه Health مانند Trends & Highlights، ضربان قلب در حالت استراحت، و پیش‌بینی‌های ردیابی چرخه در دستگاه محاسبه می‌شوند. این ذخیره‌سازی و محاسبات روی دستگاه کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که اپل این داده‌ها را برای ارائه معیارها و خلاصه‌های سلامت نمی‌بیند.

داده‌های بهداشتی حساس هستند، بنابراین اپل مطمئن می‌شود که کاربر کنترل داده‌هایی را که به اشتراک گذاشته می‌شود، با چه کسانی به اشتراک گذاشته می‌شود و نحوه استفاده از آن‌ها را کنترل می‌کند.

برنامه ها می توانند از طریق HealthKit به انواع مختلف داده ها دسترسی داشته باشند و کاربر می تواند تصمیم بگیرد که در صورت وجود چه داده هایی را می خواهید به اشتراک بگذارید.

داده‌های سلامتی و تناسب اندام جمع‌آوری‌شده از iPhone و Apple Watch روی دستگاه با رمز عبور رمزگذاری می‌شوند و به‌طور ایمن از Apple Watch با iPhone همگام‌سازی می‌شوند. در نتیجه، داده‌های برنامه Health توسط شخصی که به دستگاه شما دسترسی فیزیکی دارد، قابل خواندن نیست، مگر اینکه رمز عبور شما را داشته باشد.

از آگوست 2022، بیش از 95 درصد از کاربران فعال iCloud احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کرده بودند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما