tardebanner

بارسلونا بدترین دوران زندگی من بود!

کد خبر : 1851561 |
11 فروردین 1401 ساعت 19:51 |
56.7 هزار بازدید |

39
نقطه نظر

زلاتان:

زلاتان ستاره پرافتخار و سوئدی بدترین خاطرات خود را در دوران حضورش در بارسلونا تعریف کرد.

بارسلونا بدترین دوران زندگی من بود!

به گزارش “ورزش سه”، سال 2009 بود که ساموئل آتوئو و زلاتان، دو مهاجم بزرگ دنیای فوتبال، بین اینتر و بارسلونا معامله شدند و هر کدام سرنوشتی متفاوت داشتند. ستاره کامرونی در آنتراف نمایش فوق العاده ای داشت و در همان فصل اول توانست سه برد را به دست آورد. اما شرایط در بارسلونا برای زلاتان خوب پیش نرفت و او تنها پس از یک فصل به میلان تغییر مسیر داد.

اما بعدها این ستاره سوئدی بارها اعلام کرد که رابطه بسیار بدی با پپ گواردیولا و برخی از بازیکنان بزرگ بارسلونا داشته است و حتی در هفته های آخر رابطه طرفین به طور کامل قطع شد. زلاتان حتی در 42 سالگی آن دوران را فراموش نکرده و به تلخی از آن یاد می کند.

زلاتان گفت: “بدترین خاطره من در دوران ورزش؟ فکر می کنم روزهایی که در بارسلونا بودم بدترین روزهایم بود. البته شرایط این باشگاه از نظر فوتبال خیلی بد نبود اما در آن لحظه فکر می کردم. بیش از حد در مورد خودم.در آن مدت خودم را ناامید کردم و برخلاف همیشه در بارسلونا متفاوت عمل کردم.قبل از انجام هر کاری دوبار فکر کردم و این موضوع باعث شد از خودم ناامید شوم.در این مدت هویتم را در بارسلونا از دست دادم. من تسلیم شده بودم. پس از اتمام آن برش، دوباره خودم را یافتم، و این تغییر همچنین به من اجازه داد که جهان را فتح کنم.”

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما