با افزایش قیمت‌های فروش خانه، ممکن است یک صورت‌حساب مالیاتی دنبال شود

با این حال، اقداماتی وجود دارد که می توانید برای کاهش میزان سود مشمول مالیات خود انجام دهید.

اول، می توانید هزینه های مربوط به فروش خانه را کم کنید، مانند کمیسیون املاک و هزینه های انتقال و ارزیابی.

همچنین می‌توانید «مبنای» خود را افزایش دهید – مقدار دلاری که سود بر اساس آن است – با افزودن به قیمت خرید خود هزینه هر گونه بهبودی که در طول سال‌ها در خانه‌تان انجام شده است. بهبودها باید پروژه هایی باشند که به ارزش خانه بیافزایند و عمر مفید آن را افزایش دهند. مایکل دورانت، حسابدار ارشد در پراگر متیس در منهتن، گفت که تعویض لوله‌ها در خانه شما واجد شرایط است، اما تعویض سر دوش مناسب نیست.

ایزابل بارو، مدیر برنامه‌ریزی مالی در Edelman Financial Engines، گفت: اگر اتاقی اضافه کنید، آشپزخانه خود را بازسازی کرده‌اید یا سقفی را جایگزین کرده‌اید، تمام آن هزینه‌ها می‌تواند به پایه شما اضافه شود، که به کاهش سود و مالیات مرتبط کمک می‌کند. شرکت برنامه ریزی و مدیریت ثروت

خانم. بارو پیشنهاد کرد که صاحبان خانه یک صفحه گسترده که تاریخ و هزینه هر گونه بهبود را نشان می دهد، نگه دارند. صاحبان خانه باید رسیدها، فاکتورها و طرح های طراحی را برای توجیه افزایش پایه ملک خود ذخیره کنند.

در اینجا نحوه کار می تواند کار کند و با تک فروشنده فرضی که سقف 250000 دلار را 50000 دلار فراتر می برد ادامه دهید. فرض کنید 6 درصد کمیسیون املاک (36000 دلار) پرداخت کرده اید. می توانید آن را از قیمت فروش کم کنید و به 564000 دلار کاهش دهید. شاید 15000 دلار برای ارتقاء حمام خرج کرده باشید. شما می توانید آن را به قیمتی که برای خانه خود پرداخت کرده اید اضافه کنید و پایه خود را به 315000 دلار افزایش دهید. پس از آن سود 249,000 دلار (564,000 دلار منهای 315,000 دلار) خواهد بود که کمتر از استثناء برای یک فایل کننده واحد است – بنابراین شما هیچ مالیاتی مدیون نیستید.

ملانی لوریدسن، مدیر ارشد حمایت از IRS و روابط با مؤسسه حسابداران رسمی آمریکا، گفت: اکثر افرادی که برای مدت طولانی در یک خانه زندگی کرده اند، پیشرفت های قابل توجهی داشته اند، خواه ساخت استخر شنا، نصب پرده یا اضافه کردن ژنراتور. . او گفت که پیشرفت‌ها مهم است، “حتی اگر مدت‌ها پیش برای آن پول پرداخت کرده باشید.”

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما