با زن پشت ژاکت های کالین فارل در «بانشیز اینشرین» آشنا شوید

بافندگی برای خانم درمانی است. بری او گفت: “وقتی به تنهایی زندگی می کنید، داشتن کاری برای انجام دادن خوب است.” او ژاکت‌های «بانشی‌های اینشرین» را در یکی از قرنطینه‌های همه‌گیر ایرلند بافت و برای هر کدام یک هفته وقت گذاشت. او گفت: «این مرا عاقل نگه داشت.

ام‌اس. بری گفت که از اینکه جوانان امروزی بافتنی را در مدرسه نمی آموزند ناراحت است. او و شوهرش از خود فرزندی نداشتند، اما وقتی خواهرش به طور غیرمنتظره ای درگذشت، به بزرگ کردن خواهرزاده ها و برادرزاده هایش کمک کردند. بستگان کوچکتر او از خانم پیروی کرده اند. شهرت ویروسی بری با سرگرمی. “آنها می گویند: “حالا ما را نخواهی شناخت. ما باید هر قراری بگذاریم تا با شما صحبت کنیم.»

Eimer Ni Mhaoldomhnaigh، طراح صحنه و لباس فیلم، به خانم. باری برای ایجاد ژاکت. پس از اکران فیلم، خانم نی مهولدومنایگ به یاد می آورد، “دخترم، که 20 سال دارد، آمد و گفت دلیا یک حس تیک تاک است.”

ام‌اس. نی محالدومنایق با خانم آشنا شد. کار بری زمانی که برای اقتباس تلویزیونی «زنان کوچک» در سال 2017 لباس بافتنی تهیه می کرد. زنی که روی تولید کار می کرد می دانست که خانم. بری در فیلم‌های دیگری از جمله «رقصیدن در لوغناسا» که برای شخصیت مریل استریپ لباس بافتنی ساخت، کمک کرده بود.

خانم ایرلند بسیار کوچک است. نی محالدومحنایق گفت : خنده . این همه شفاهی است.

ام‌اس. باری موفقیت خود را به این دلیل می داند که مایل به انجام کاری بدون الگو بود، چیزی که بسیاری از بافنده ها از آن احتیاط می کنند. برای «بانشی‌های اینشیرین»، خانم. Ni Mhaoldomhnaigh عکس هایی از ماهیگیران ایرلندی از دهه 1920 ارائه کرد که خانم. بری با ذره بین مطالعه کرد. یکی ژاکتی با یقه بلند متمایز را نشان می داد که الهام بخش آن قطعه قرمز بود که تبدیل به Mr. مال فارل

خانم “ما واقعا خوش شانس بودیم که توانستیم تمام لباس ها را برای شخصیت های اصلی بسازیم.” نی محالدومنایق گفت. “نه فقط لباس بافتنی، بلکه خیاطی، کلاه.” ام‌اس. بری تنها شخصیت مسن‌تر درگیر نیست: خانم. خیاط Ni Mhaoldomhnaigh به 80 سالگی رسیده است. هر روز می گویم اگر بازنشسته شد چه کار کنیم! او گفت.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما