با کنترل سنا در بازی، اینها مسابقاتی هستند که باید تماشا کنید

با 50-50 رای سنا برای هر حزب، کنترل جمهوری خواهان تنها یک کرسی فاصله دارد. اما این فصل انتخابات پر از غافلگیری بوده است.

در بیشتر فصل مبارزات انتخاباتی، به نظر می رسد دموکرات ها آماده به دست آوردن یک کرسی جمهوری خواهان در پنسیلوانیا هستند، به این معنی که جمهوری خواهان برای کسب اکثریت باید دو کرسی دموکرات ها را تغییر دهند. اما اشتباهات اخیر نامزدهای جمهوری خواه در نیوهمپشایر، جورجیا و آریزونا، یافتن این دو رقابت قابل پیروزی را دشوارتر کرده است.

بر اساس رتبه‌بندی نژادی گزارش سیاسی کوک، در اینجا کرسی‌هایی وجود دارد که هر حزب در آن آسیب‌پذیر است.

گزارش سیاسی کوک رتبه بندی مسابقه
برای کرسی های فعلی سنا

جمهوری خواهان
در حال حاضر 50 کرسی دارد و برای اکثریت به 51 کرسی نیاز است

دموکرات ها
در حال حاضر با 50 کرسی اکثریت را در اختیار دارید (معاون رئیس جمهور رأی تساوی داد)

جمهوری خواهان حاضر نیستند انتخاب مجدد

جامد R

به احتمال زیاد R

لیان آر

بازی شیر یا خط کردن

دموکرات ها موافق نیستند انتخاب مجدد

جامد D

لیان دی

بازی شیر یا خط کردن

PA

WI

FL

NC

اوه

UT

EC

AL

AR

IA

شناسه

که در

KS

KY

لس آنجلس

MO

ND

خوب

خوب

SC

SD

EC

AL

AR

FL

IA

شناسه

که در

KS

KY

لس آنجلس

من

MO

ام‌اس

ام‌اس

MT

NC

ND

نه

نه

SC

SD

TN

TN

TX

TX

UT

WV

WY

WY

GA

NV

AZ

CHO

NH

CA

سی تی

سلام

IL

MD

NY

یا

VT

WA

AZ

CA

CHO

سی تی

DE

DE

GA

سلام

IL

MA

MA

MD

من

MI

MI

MN

MN

MT

NH

NJ

NJ

NM

NM

NV

NY

اوه

یا

PA

RI

RI

VA

VA

VT

WA

WI

WV

جمهوری خواهان حاضر نیستند انتخاب مجدد

دموکرات ها موافق نیستند انتخاب مجدد

در اوایل سال جاری، سناتور رافائل وارناک، یک دموکرات در گرجستاناو یکی از آسیب‌پذیرترین دموکرات‌های سنا به حساب می‌آمد، زیرا او با هرشل واکر، یک جمهوری‌خواه رسوایی‌خیز مورد حمایت دونالد جی.ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا روبرو شد. سپس این اتهام مطرح شد که آقای. واکر، یکی از مخالفان سرسخت سقط جنین، هزینه سقط جنین یک دوست دختر سابق را پرداخت کرد و این مسابقه وارونه شد.

Cook Political Report هنوز هم این مسابقه را به عنوان یک مسابقه چالش برانگیز ارزیابی می کند، اما اتهامات جدید باعث شده است که آقای. یک لبه را اخطار کنید و Mr. واکر در حالت دفاعی

یک کرسی دموکرات در آریزونا ممکن است در یک نقطه آسیب پذیر بوده باشد. اما محبوبیت پایدار رئیس فعلی، مارک کلی، و کمپین متزلزل رقیب او، بلیک مسترز، ممکن است آن را از دسترس جمهوری خواهان خارج کند.

مسابقه در نوادا ممکن است بهترین شانس جمهوری خواهان برای گرفتن کرسی از دموکرات ها باشد. کاترین کورتز ماستو، رئیس فعلی، در ایالتی که به خاطر جمعیت گذرا و رای دهندگان متزلزلش، به ویژه در انتخابات میان دوره ای معروف است، به خوبی تثبیت نشده است.

اما رقیب جمهوری خواه او، آدام لاکسالت، دادستان کل سابق ایالت، نامزدی خود را برای فرمانداری در سال 2018 از دست داد و هنوز نتوانسته است پیشروی آشکاری را باز کند.

بهترین شانس دموکرات ها برای کسب یک کرسی جمهوری خواهان است پنسیلوانیا، جایی که سناتور پاتریک جی تومی در حال بازنشستگی است. پزشک مشهور دکتر. مهمت اوز نامزد جمهوری خواهان شد، با کمک آقای. تایید ترامپ، اما او عشق پایگاه جمهوری خواهان را نداشت.

حریف او ستوان دولت جان فترمن، یک سکته مغزی خطرناک داشت که باعث شد دکتر. اوز یک افتتاحیه. اثرات مشهود سکته مغزی و حملات جمهوری خواهان به آقای. فترمن به عنوان یک لیبرال جنایتکار، رقابت را محدود کرده است.

دموکرات ها امید زیادی برای برکناری سناتور جمهوری خواه داشتند ویسکانسینران جانسون، شش سال پیش و از انتخاب مجدد نسبتا آسان او شگفت زده شدند. از آن زمان، آقای جانسون به فروشنده اصلی تئوری‌های توطئه و اطلاعات نادرست کووید-19 در سنا تبدیل شده است، با این حال او در برابر فرماندار ویسکانسین، ماندلا بارنز، که از جناح لیبرال دموکرات‌ها می‌آید و ثابت کرده است در برابر حمله، به‌ویژه در مورد جرم و جنایت آسیب‌پذیر است، به سختی برخورد می‌کند.

مسابقه خواب برای مجلس سنا نیز خواب‌آلودترین مسابقه است. نماینده تد باد، الف کارولینای شمالی جمهوری خواه مورد حمایت آقای ترامپ، سعی کرده دراز بکشد و جریان ملی را به سمت صندلی ریچارد ام. بور، جمهوریخواه که در حال بازنشستگی است، ببرد.

چری بیزلی، قاضی ارشد سابق دادگاه عالی کارولینای شمالی، به عنوان قاضی در رقابت های سیاسی شرکت می کند. کارولینای شمالی ایالتی است که قلب دموکرات ها را شکسته است و می تواند دوباره این کار را انجام دهد. غرفه آقای باد و خانم بیزلی به طور مداوم در یک نظرسنجی مساوی است.


با وجود چالش های پیش رو، جمهوری خواهان هنوز راه های زیادی برای به دست آوردن کنترل سنا دارند. آنها می توانند سناتور کاترین کورتز ماستو را در نوادا شکست دهند و سناتور رافائل وارناک را به دور دوم در جورجیا بکشانند. آنها می‌توانند مسابقه جورجیا را با پول نقد برای نجات آقای. حریف وارناک، هرشل واکر. آنها همچنین می توانند در پنسیلوانیا یک پیروزی پشت سر هم داشته باشند.

اما دموکرات ها نیز گزینه هایی دارند. اگر آنها بتوانند در پنسیلوانیا به پیروزی برسند و سناتور ران جانسون را در ویسکانسین شکست دهند، سخت است که راهی برای جمهوری خواهان برای تصاحب سه کرسی دموکرات ها برای جبران آن وجود داشته باشد.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما