برای خنده لینک سازی خارجی فقط نیست

من کلمه لینک سازی داخلی رو به یکی از صفحات وب سایت خودمون لینک دادم تا در صورت نیاز به اون مراجعه کنید و اطلاعاتی رو که میخواین مطالعه کنین. به عنوان مثال فرض کنید قصد انجام تبلیغات و خرید بک لینک فالو از یک وب سایت خبری را دارید ، اکثر وب سایت های خبری محتوای آنها توسط ربات گذاشته میشود و یا مطالبی که در این وب سایت ها قرار میگیرد دارای تاریخ انقضا یکی دو روزه هستند و بعد از انتشار خبر در واقع این مطالب وارد آرشیو سایت شده و دیگر مورد بازدید و مراجعه قرار نمیگیرند . در واقع می توان گفت که اگر استانداردهای لینک سازی خارجی به درستی رعایت شود، گوگل خرید آن بک لینک را یک تکنیک کلاه خاکستری به حساب می آورد. شاید پروسه بک لینک های با کیفیت زمان بر باشد، اما از نظر نتیجه دهی بسیار موثر واقع می شود. اگر می خواهید از همان ابتدا اقدام به خرید بک لینک قوی برای سایتتان کنید، بهتر است که با مشورت فردی متخصص در این زمینه اقدام کنید. سئو خارجی را باید برای ایجاد اوتوریتی یا اعتبار برای سایتتان و آشنا کردن سایت با موتورهای جستجو، انجام دهید.

در این دوره آموزش سئو، تکنیکهای ایجاد بک لینکهای طبیعی را بررسی کرده و مفصل توضیح میدهیم. بک لینکهای غیرطبیعی به آن دسته از لینکسازیهایی گفته میشود که بدون استراتژی خاص و به صورت غیرطبیعی ساخته میشوند. ما در زمانی هستیم که با اخبار جعلی زیاد روبهرو میشویم و اطلاع از منبع دادهها، نقلقولها و اخبار اصولا از اهمیت بیشتری برخوردار نبودهاست. دیجیرو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد. توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است. اما باید توجه داشته باشید که بک لینکهای گرفته شده به این صورت خوب نیست. با خرید این نوع از بک لینک ها، وبسایت شما در تمامی صفحات یک وبسایت در سایدبار و یا فوتر لینک میشود. سایت اولی باشد. در هر حال خروج سریع شما باعث میشود یک نرخ پرش برای سایت گفته شده حساب شود و در صورتی که این نرخ پرش توسط بقیه کاربران هم ثبت شود، رتبه آن سایت کاهش پیدا میکند. اما میدانیم که بسیاری از وبمستران علاقه ای به صرف این زمان فقط برای دادن یک لینک خروجی ندارند.

از این رو، ما همیشه به علاقه مندان و فعالین سئو و بهینه سازی و همچنین طراحان سایت خودمان توصیه میکنیم که بهدنبال خرید بک لینک معتبر و یا خرید بک لینک pbn باشند و فریب تبلیغات برخی سودجویان در این زمینه را نخورند، چرا که ممکن است خسارات قابل توجهی متوجه این عزیزان گردد. این دو معیار بر اساس میزان بک لینک ها و لینک های ورودی به یک سایت و برخی فاکتوری دیگر ، کیفیت و قدرت دامنه سایت برای فروش بک لینک را مشخص میکنند . برخی از وبسایتها وجود دارند که درون آنها تعداد زیادی لینک ساخته شدهاست و یا تنها کار آنها ساخت همین لینکهاست. بک لینکهایی که از سایر سایتها دریافت میکنید، تاثیر شگفتانگیزی در افزایش جایگاه صفحات وبسایتها در جستجوهای اینترنتی دارند. بک لینکها درواقع لینکهایی هستند که از یک سایت به سایت دیگر ساخته میشوند. سئوی خارجی تکنیک ها و اصولی دارد که برای کسب رتبه خوب در گوگل نیاز به آموزش و یادگیری اصولی دارد چرا که اگر سئو خارجی(off-page) به درستی انجام نشود، اعتبار سایت شما را به خطر میاندازد. https://xseo.ir/link-building/ الکسا بر اساس میزان بازدید و ترافیک یک سایت مشخص میشود و هرچقدر این رتبه بهتر باشد به معنای قوی تر بودن آن سایت در جذب کاربر توجه بیشتر موتور جستجو گوگل به آن سایت و موثر تر بودن لینک های خروجی آن سایت است . Post was gener ated with GSA  Cont᠎ent Gene ra​to r DEMO᠎!

بالا بودن میزان تأثیرگذاری، فعالیت در تمامی زمینه های کاری و آپدیتهای دائمی سبب شده، وبسایتهای خبری به یکی از گزینه های خوب و قابل قبول برای بک لینک گرفتن تبدیل شوند. بنابراین طبق توضیحاتی که داده شد خرید بک لینک قوی از یک وب سایت با موضوع تخصصی که دارای مطالب بسیار زیادی نیز هست میتواند بسیار با کیفیت تر و قوی تر از یک وب سایت متفرقه باشد و در هزینه خرید بک لینک باید این موضوع رو لحاظ کرد . با این حال، گاهی کارفرمایان علاقهای به هزینه انتشار مطالب به زعم آنها بیارتباط در رسانهها و وبسایت دیگر نداشته و انجام آن را کاری بیهوده بپندارند. http://xseo.ir/link-building/ است که توجه به مطالب مرتبط با اموزش سئو و پیادهسازی تکنیکهای سئو داخلی و تکنیکال تا حد بسیار زیادی به بهبود رتبههای شما در صفحات نتایج گوگل کمک میکند اما نباید تاثیر سئو خارجی برای دستیابی به جایگاه برتر در جستجوهای اینترنتی را انکار کرد. هرچند که اگر تعداد لینکهای خریداری شده در سایتهای دیگر محدود و مدیریت شده باشد، معمولا گوگل روی این موضوع حساسیت نشان نمیدهد. تمرکز بر روی یک کلمه کلیدی مهم است اما نباید هر دو صفحه یک موضوع را توضیح دهند. موضوع سایت نیز در هزینه قیمت خرید بک لینک بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما