بررسی امروز وردل: 10 مه 2023

به The Wordle Review خوش آمدید. هشدار دهید: این مقاله حاوی اسپویل هایی برای پازل امروز است. ابتدا Wordle را حل کنید، یا با مسئولیت خود پیمایش کنید.

هنرمند برجسته این ماه کالین لورل است. می توانید در مورد او بیشتر بخوانید اینجا.


Wordle 690 3/6

🨰⬜🟨 ناز
⬜🟨 بازخوانی
اخلاق

اگرچه اولین حدس من به خوبی به من کمک کرد، اما این وردل بسیار سخت بود! من آن را با نشستن پشت میز خود در دفتر حل کردم و حدود نیم ساعت از اضطراب سر خاراندن و ناخن جویدن برایم گذشت. کاغذ و خودکار را بیرون آوردم و فلش‌هایی را در اطراف صفحه کشیدم تا این که شبیه مِم آن مردی به نظر می‌رسید که یک تئوری توطئه را روی دیوارش ترسیم می‌کند، با کاغذها و عکس‌هایی که از همه جهات بیرون زده بودند.

CUTIE به من همه حرف را در کلمه برنده داد به جز یک حرف. برخی از گزینه‌هایم را بعد از اولین حدس‌ام امتحان کردم، مانند _ECIT و _ETIC، و دور تخته رفتم و صامت‌هایی را که فکر می‌کردم ممکن است کار کند تا زمانی که ذهنم با حدس‌های غیرقابل استفاده شنا کند، پرکردم. تنها کلمه واقعی که من از این استراتژی فهمیدم RECIT بود.

RECIT چیزهایی را که قبلاً می دانستم به من گفت و کمی اطلاعات بیشتری در مورد جایی که حروف نمی توانند باشند به من داد. بنابراین من پنج جای خالی نوشتم که انگار در حال بازی جلاد هستم و زیر هر کدام، حروف حذف شده را نوشتم. در نقطه اول نوشتم “نمی توانم C باشم.” در نقطه دوم تا آخر نوشتم “باید من باشم.” در آخرین نقطه نوشتم “نمی توان E یا T باشد.” گزینه های من محدود شد.

این وردل من را گیج کرد و وقتی نوبت به در نظر گرفتن حدس هایی که با E شروع می شد با یک مانع ذهنی مواجه شدم، اما فهمیدن اینکه می توانم از ترکیب حرف TH استفاده کنم همه چیز را تغییر داد.

وقتی با قلم و کاغذ حل می کنید، مفیدترین راه برای تجسم بازیتان چیست؟

وردل امروز یک ستاره می گیرد که باعث شد من باور کنم هرگز جوابی را پیدا نخواهم کرد.


کلمه امروز اخلاق، یک اسم است. بر اساس فرهنگ لغت کالج دنیای جدید وبستر، به «سیستمی از معیارها یا ارزش های اخلاقی» اشاره دارد.


حرف امروز این است به دلیل الگوی حروف غیرمعمول آن نسبتاً چالش برانگیز است.

پاسخ را معمولاً می توان با استفاده از راهبردهای حذف در شش حدس یافت، اما الگوی حروف غیر معمول است.

کالین لورل یک تصویرگر سیاه‌پوست است که علاقه‌ای به کارهای پررنگ و بیان شاد دارد. او از هویت خود به‌عنوان دریچه‌ای استفاده می‌کند که از طریق آن تصاویر شفابخش را به جوامع عجیب و غریب و به حاشیه رانده شده ارائه می‌کند و از هنر خود به عنوان نوعی مراقبت از خود یاد می‌کند. آقای. لورل تحت تأثیر پوسترهای فیلم قدیمی، هنر تولید، بازی‌های ویدیویی، موسیقی و اسطوره‌شناسی است. او با هر قطعه امیدوار است ارتباط بشریت با زیبایی طبیعت را منتقل کند.


برای پست های گذشته و آینده به آرشیو مراجعه کنید.

اگر کلمه ای متفاوت از آنچه امروز معرفی شد حل کردید، لطفاً صفحه خود را بازخوانی کنید.

به گفتگو در رسانه های اجتماعی بپیوندید! از هشتگ #wordlereview برای چت کردن با سایر حل کننده ها استفاده کنید.

هر نظری دارید در نظرات بنویسید! لطفا دستورالعمل های جامعه را دنبال کنید:

  • بچه باش نظرات برای مدنیت تعدیل می شوند.

  • مشکل فنی دارید؟ لطفاً از دکمه راهنما در منوی تنظیمات برنامه بازی ها استفاده کنید یا به [email protected] ایمیل بزنید.

  • این قوانین اجرا خواهد شد.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما