به روز رسانی های Bigg Boss 16 Day 121: Nimrit Kaur Ahluwalia اولین شرکت کننده ای شد که به فینال رسید | اخبار تلویزیون

دهلی نو: این یک روز دیگر در خانه Bigg Boss است و ما با به‌روزرسانی‌ها بازگشته‌ایم. در ابتدای اپیزود، زمانی که دومی آرد گندم را برای چاپاتیس می گیرد، نیمریت و آرچانا با هم درگیر می شوند. بحث آنها بیشتر داغ می شود و Nimrit می گوید که Archana فقط دوست دارد چیزها را برای جلب توجه بیشتر تقویت کند. آرچانا می‌گوید همه شما چپاتیس‌های پخته شده توسط من را می‌خورید و در عین حال چیزهایی به من می‌گویید.

شیو نیز وارد بحث می شود و از نیمریت حمایت می کند. بیگ باس سپس با پریانکا در اتاق اعتراف تماس می گیرد و از او می پرسد که او می خواهد چه کسی را کنترل کند. او می گوید شیو چون وانمود می کند که شخص دیگری است. به طور مشابه، شیو نام پریانکا را می گیرد.

سپس Bigg Boss از همه می خواهد که در اتاق نشیمن جمع شوند و وظیفه کنترل از راه دور را اعلام می کند. در محوطه باغ، یک دستگاه تلویزیون وجود دارد که شرکت کننده را در آن نشان می دهد و آنها این فرصت را پیدا می کنند که با بمباران شرکت کننده با کنترل از راه دور، فردی را که کاست او را در اختیار دارند از مسابقه کاپیتانی حذف کنند.

سامبول با بمباران نوار کاست شالین را از رقابت کاپیتانی خارج می کند. شالین می گوید که او هرگز کاپیتان نشده است اما با این وجود او را نامزد می کند.

پریانکا کاست سامبول را دارد و می‌گوید من نمی‌خواهم منفجر کنم که منجر به لغو کار می‌شود. بیگ باس اعلام می کند که نیمریت هنوز کاپیتان خانه است، از این رو، او اولین شرکت کننده ای است که به هفته پایانی می رسد.

در همین حین، شالین به بیگ باس داد می زند که کاپیتان نمی شود و می گوید من فقط این مبل را دارم که روی آن دراز کشیده ام، اتاق کاپیتان را فراموش کنید.

این همه برای امروز است، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید!

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما