tardebanner

ترک اعتیاد برای تجارت: اصول ساخته شده اند تا آسیب ببینند

توجه خود را به افکار خود آغاز کنید و آنهایی را که به نفع شما نیستند، از جمله افسوس خوردن برای چیزهایی که نمی توانید تغییر دهید، مانند سال هایی که صرف سیگار کشیدن کرده اید، بیرون کنید. علاوه بر حمایتی که ممکن است از دوستان و خانواده دریافت کنید، به برنامه ترک سیگار خود مقداری پشتیبانی آنلاین اضافه کنید. علیرغم ادعاهای بازاریابی مبنی بر اینکه سیگارهای الکترونیکی ایمن تر از سیگار کشیدن هستند، محققان دریافتند که مصرف کنندگان سیگار الکترونیکی بدون توجه به اینکه در حال حاضر (یا هرگز) سیگار می کشند یا نه، عملکرد ریه، مقاومت راه هوایی و تغییرات سلولی را کاهش می دهند. شما می توانید علائم ترک نیکوتین را بدون توجه به اینکه چه نوع نیکوتینی را ترک می کنید – خواه سیگار کشیدن، بخار کردن، جویدن تنباکو یا هر شکل دیگری از مصرف تنباکو را تجربه کنید.

میل شدید به نیکوتین: اکثر افرادی که از نیکوتین کناره گیری می کنند، تمایل شدیدی به سیگار کشیدن دارند. این تمایلات به عنوان هوس شناخته می شود که در بین افرادی که از بسیاری از مواد اعتیاد آور کنار می کشند رایج است. الکل و تنباکو دست به دست هم می دهند و مطالعات نشان می دهد که میزان عود بالا در افراد مبتلا به اختلالات مصرف الکل وجود دارد. افکاری از این دست، اگر کنترل نشوند، به راحتی می توانند به عود سیگار منجر شوند. همانطور که موفقیت با ترک سیگار از ذهن شروع می شود، عود سیگار نیز شروع می شود. آمارها نشان می دهد افرادی که سیگار را با یک سیستم حمایتی سالم ترک می کنند، میزان موفقیت بلندمدت با ترک سیگار بسیار بالاتر است. این روش منجر به یک دوره ترک موقت و ناخوشایند می شود، اما برای سیگاری هایی که دارای اراده استثنایی هستند، کارساز بوده است. به یاد داشته باشید، اگرچه ترک نیکوتین ممکن است یک تجربه بدون درد نباشد، این یک مرحله موقتی از بهبودی است که همه ما باید برای پشت سر گذاشتن آن طی کنیم. در حالی که علائم ترک نیکوتین می تواند چالش برانگیز باشد، مهم است که به یاد داشته باشید که این اثرات موقتی هستند.

مشکل در خوابیدن: علائم ترک ممکن است خواب را دشوارتر کند، به خصوص در یکی دو شب اول پس از ترک. این باعث می شود که مصرف کننده تنباکو تمایل بیشتری به استفاده از آن داشته باشد. برای هوس ها برنامه ریزی کنید. فهرستی از «هوس‌بازان» یا فعالیت‌هایی که می‌توانید به سرعت از آنها برای از بین بردن میل به سیگار استفاده کنید، ایجاد کنید. اگر تصمیم دارید ادامه دهید و فقط یک نخ سیگار بکشید، یا فقط برای یک شب، به احتمال زیاد دوباره سیگار بکشید. بیشتر استراحت کن به احتمال زیاد، ترک نیکوتین باعث می شود تا چند هفته احساس خستگی کنید.

ترک نیکوتین در اوایل ترک سیگار با ما بازی های فکری می کند. دفعه بعد که ذهنتان به سمت جلو یا عقب رفت، آگاهانه خود را با محدود کردن توجهتان به لحظاتی که در حال حاضر دارید، از آن بیرون بکشید. تجسم را امتحان کنید. چند دقیقه وقت بگذارید و چشمان خود را ببندید و یک مکان آرامش بخش (واقعی یا خیالی) را در ذهن خود مجسم کنید. دکتر می‌گوید: «مدرسه‌ها معمولاً اولین کسانی هستند که جوانان را در حال سیگار کشیدن می‌گیرند و سپس سعی می‌کنند بفهمند چه کاری باید انجام دهند. هالپرن فلشر.

در حالت ایده‌آل، در حالی که در تنگنای ترک نیکوتین هستید، باید سعی کنید فضای زیادی را از دیگران در اختیار خود قرار دهید، زیرا ممکن است در نهایت با آن‌ها به گونه‌ای رفتار کنید که آن‌ها قدردان یا سزاوار آن نیستند. سیگار بدن ما را از بسیاری از مواد مغذی خالی می کند، بنابراین به خودتان کمک کنید که یک مولتی ویتامین خوب برای چند ماه اول ترک سیگار فراهم کند. ممکن است متوجه شوید که اشتهای شما پس از ترک سیگار شروع به بازگشت می کند. با این حال، در نظر بگیرید که با کنار گذاشتن مقداری از PTO خود در سال چه چیزی به دست خواهید آورد. سال 1971 بود و من در یک کتابفروشی در بورلی هیلز، کالیفرنیا کار می کردم. برای جلوگیری از بازگشت شرکت کنندگان به اعتیاد به الکل، بیمارستان به مدت یک سال جلسات پیگیری منظمی را با شرکت کنندگان برگزار می کند. استیون گانز، MD دارای گواهی هیئت مدیره در روانپزشکی است و سرپرست، معلم و مربی فعال در بیمارستان عمومی ماساچوست است. این حالت اضطراب در هنگام ترک نیکوتین برای افرادی که به طور کلی مستعد اضطراب هستند تشدید می شود. دوره ترک به عوامل مختلفی از جمله مدت زمان و شدت مصرف سیگار بستگی دارد. شرایط زندگی یک فرد تنها یکی از بسیاری از عواملی است که ممکن است منجر به سوء مصرف و وابستگی به مواد شود.

با هم، شما را رفع خواهیم کرد – ما یاد خواهیم گرفت که عواملی را در زندگی شما که در وهله اول شما را به سمت این اعتیاد مضر سوق داده اند شناسایی و اصلاح کنیم! اعتیاد شایع تر از دیابت است که تقریباً در 7 درصد از جمعیت رخ می دهد. نمونه ای از محصولات قابل احتراق سیگار است که بیش از 7000 ماده شیمیایی را همراه با نیکوتین ارائه می کند که ترک آن را سخت می کند. هر چه مدت طولانی تری بدون نیکوتین در بدن خود بمانید، بدون نیکوتین ماندن آسان تر خواهد بود. این اردو با هنر سر و کار نخواهد داشت، اگرچه حداقل یک چالش وجود خواهد داشت که توضیحی درباره شخصیتی که فکر می‌کنید چگونه خواهد بود وجود خواهد داشت. به تلاش‌های گذشته برای ترک سیگار نه به‌عنوان شکست، بلکه به‌عنوان تجربیاتی که می‌توانید در حین تلاش برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی‌تان با ترک دخانیات از آن درس بگیرید. ساعت 11:30 صبح آنها باید در جلسه ای با موضوعاتی مانند ترک اعتیاد، مدیریت خشم، مدیریت استرس، مهارت های زندگی و بهبود روابط با اعضای خانواده شرکت کنند. اعضا از این حادثه غم انگیز ابراز تعجب کردند و برای روح درگذشتگان آرامش طلب کردند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ترک اعتیاد ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما