(تصاویر) گرد و غبار و طوفان در امارات

بخش‌های وسیعی از امارات متحده عربی روز یکشنبه تحت تأثیر گرد و غبار و طوفان قرار گرفتند و این مکان‌ها از رانندگان خواستند در جاده‌ها مراقب باشند.

بر اساس گزارش‌ها، خانه‌ها و مکان‌های دیدنی در شهرهای بزرگ امارات پوشیده از لایه‌های نازکی از گرد و غبار قهوه‌ای است و در هوای بد اخیر پس از یک رشته طوفان‌های خفه‌کننده گرد و غبار در سراسر خاورمیانه، دید کاهش یافته است.

پلیس امارات از رانندگان خواسته است با احتیاط رانندگی کنند، زیرا شرایط گرد و غبار باعث کاهش دید به کمتر از 500 متر در برخی مناطق شده است.

پلیس ابوظبی، دبی و شارجه نسبت به رانندگان کمتر هشدار داده است. پلیس ابوظبی به رانندگان هشدار داد که هنگام رانندگی از وضعیت آب و هوا فیلمبرداری نکنند، زیرا این امر می تواند حواس آنها را پرت کند و باعث تصادف شود.

مرکز ملی هواشناسی امارات همچنین هشدارهای قرمز، نارنجی و زرد را برای شرایط گرد و غبار و گرد و غبار در اکثر نقاط امارات صادر کرده است.

مجموعه‌ای از طوفان‌های شن که به طور گسترده‌ای تصور می‌شود با تغییرات آب و هوایی تشدید شده‌اند، امسال عراق، کویت، عربستان سعودی، ایران و دیگر کشورها را درنوردیده و فرودگاه‌ها و مدارس را بسته و هزاران نفر را با مشکلات تنفسی راهی بیمارستان‌ها کرده است.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances