tardebanner

تصویری عجیب برای رئیس هیئت در سفر به جام جهانی

جام جهانی 2022 از 29 فروردین ماه سال جاری در قطر برگزار می شود. فدراسیون جهانی فوتبال مانند گذشته از تیم های حاضر در این رقابت ها خواست تا رویدادهای فرهنگی هنری مجاز خود را برای پوشش رسمی مسابقاتی که برگزار می کنند ارائه دهند و با تایید فیفا از بسته های فرهنگی خود در این مسابقات ورزشی استفاده کنند. .

فدراسیون فوتبال ایران نیز مجموعه فعلی امور فرهنگی و هنری پس از حضور مهدی تاج در راس نهاد ریاست جمهوری را در نظر گرفت تا با تایید فیفا در زمان برگزاری بازی های ایران در جام جهانی قطر از آن استفاده شود. .

بر تبل شادانه بکوب!

بر خلاف گذشته، فدراسیون فوتبال ایران به دلیل تغییرات مدیریتی، فرصت لازم برای هر نوع تفاهم با مرکز ملی موسیقی کیشور را از دست داد، به طوری که نتوانست آهنگ ویژه جدیدی برای تیم ملی ایران تولید کند تا در طول این دوره پخش شود. مسابقات این تیم

از این رو مهدی تاج پس از جلساتی که در کارگروه ویژه جام جهانی 2022 در فدراسیون فوتبال ایران برگزار شد، با معرفی سرود «بیر تبل شادانه بکوب» با صدای مرحوم امید جعفری به عنوان آهنگ رسمی موافقت کرد. در این مسابقه پخش شد.این موسیقی نیز مورد تایید فیفا قرار گرفت.

همچنین طبق برنامه ریزی مسئولان مسابقات، زمانی که تیم ملی ایران گل می زند، این سرود در هر بازی برای چند ثانیه پخش می شود تا فضای هیجان انگیزی در بین هواداران ایجاد شود.

جلسات متوالی برای خدمات کامل تیم ایران

حساسیت های کارلوس در تامین تجهیزات مورد نیاز تیم ملی ایران باعث شد تا جلسات متوالی با مهدی محمدنبی، منصور قنبرزاده و چند تن دیگر از اعضای هیات مدیره برگزار شود. در این دیدارها مهدی خراطی، مدیر اجرایی تیم ملی ایران نیز حضور داشت. فدراسیون فوتبال سرآشپز خود را به قطر می برد تا برای بازیکنان ایرانی غذا آماده کند و سالن های بدنسازی در محل تیم ملی نیز کاملا در اختیار کاروان این تیم خواهد بود تا هر زمان که تصمیم گرفتند از آنها استفاده کنند.

سرپرست تیم فوتبال رهبر تماشاگران است

امیر فرشاد دیگرنی سرپرست تیم فوتبال استان یزد به عنوان رئیس کمیته مربیان در جام جهانی قطر حضور خواهد داشت. وی همچنین عنوان لیدر واقعی برای هماهنگی شعارهای فوتبالدوستان را خواهد داشت و امور مربوط به هماهنگی داوران تیم ملی را انجام خواهد داد.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما