جهان عرب بر سر فوتبال متحد می شود: از بین بردن شکاف ها در جام جهانی قطر

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

ما در طول این جام جهانی در قطر هواداران بسیار متفاوتی را دیده‌ایم، چه به دلایل هزینه، سفر یا حتی سیاست. این تغییرات اساسی هستند و برای برخی تغییرات چشمگیر در محیط و جو ایجاد شده است. یکی از مشهودترین تأثیرات، شاید همان چیزی است که پس از پیروزی مراکش بر اسپانیا دیدیم: نمایشی از وحدت عظیم در جهان عرب.

او قهرمان جدید تیم ملی فوتبال مراکش ولید رگراگی نام دارد. این مربی شبه ناشناس پس از پیروزی شیرهای اطلس مقابل اسپانیا، خیلی ها را تحت تاثیر قرار داده است. رگراگی که در فرانسه متولد شده است، در کنفرانس مطبوعاتی خود اصرار داشت که از اینکه توانسته است بازیکنانی از تمام دیاسپوراهای مراکشی را گرد هم آورد، مفتخر است.

با نگاهی به آینده این جمعه، یکی از موضوعات مهم این است که پرتغال در برابر مراکش، با یا بدون فوق ستاره در حال محو شدن خود، رونالدو، چگونه عمل خواهد کرد. عصر سه شنبه یک عکس باورنکردنی منتشر شد که به معنای واقعی کلمه ده ها فیلمبردار به جای تیم پرتغالی روی رونالدو تمرکز کردند. اما پس از عملکرد گونسالو راموس، برای این کهنه کار سخت خواهد بود که نشان دهد هنوز آنچه را که برای پیروزی در بازی های مهم در این تورنمنت لازم است را دارد.

بازی دوم این جمعه البته رویارویی لیونل اسکالونی آرژانتین با یکی از رک ترین مردان جام جهانی است: لوئیس فن خال، سرمربی هلند. هر دو طرف تمرینات فشرده ای را انجام داده اند و ویرجیل فن دایک، کاپیتان هلندی، در مورد اینکه چگونه تیمش امیدوار است لیونل مسی را مهار کند، سوال شده است.

جام جهانی فوتبال 2022
جام جهانی فوتبال 2022 © استودیو گرافیک FMM

به دلیل حقوق انحصاری پخش FIFA™، ویدیوی این صفحه دیگر قابل مشاهده نیست. از درک شما متشکرم.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما