حرف‌های در کوشی با داور جنگلی دربی 101

کد خبر: 1941291 |
11 ژوئن 1402 در 01:25 |
112.6 هزار بازدید |

2
نقطه نظر

اختصاصی با اشکان شورکی پس از فینال دلتلی;

داور حساس ترین بازی استقلال و پرسپولیس به دلیل مصدومیت و انصراف از بازی را تشریح کرد.

حرف‌های در کوشی با داور جنگلی دربی 101

به گزارش “ورزش سه”، اشکان زرشی برای دومین بار در دربی به عنوان داور انتخاب شد اما این توافق در حالی برای او اتفاق افتاد که در ابتدای فصل دو بار در تست های داوری مردود شد و از طرفی دیگر. حتی در لیگ بیست و دوم هم برای استقلال یا پرسپولیس همچین مشکلی وجود نداشت و عوارض زیادی داشت.

این داور که در دربی 101 شب سختی را پشت سر گذاشته بود و در دقیقه 81 به دلیل گرفتگی عضله ساق پای چپ، نتوانست به بازی ادامه دهد و ادامه داوری را به محمدحسین زهدی فر داد، با خبرنگار ورزش صحبت کرد. سه” در مورد این بازی.

اشکان سخری گفت: امروز شاهد یک بازی جذاب و جذاب از دو تیم بودیم که صحنه های جالبی داشت. تیم داوری هم سعی کردند در تمام صحنه ها حضور داشته باشند و قضاوت بدون خطا داشته باشند تا حق تیمی تضییع نشود و ما هم تلاش کردیم این اتفاق بیفتد.

او ادامه داد: من خودم تا دقیقه 80 سعی کردم به صحنه ها نزدیک شوم اما طی یک پاس در فاصله 70 متری به استارت زدم و در همان صحنه هم مچ دست و هم پاهایم دچار اسپاسم شدید عضلانی شدم.زهدی فر بازی را ادامه داد.

داور دربی 101 گفت: اینطور نیست و با توجه به سنم همچنان می توانم به قضاوت ادامه دهم. باید دید با توجه به مصدومیت من و نظر داوران چه اتفاقی می افتد اما من نظری درباره خداحافظ ندارم.

قاضی در دو دربی گفت: هر دو دربی جذابیت خاص خود را داشتند اما بازی امروز بسیار عالی بود زیرا هر دو تیم فوتبال بازی کردند و شاهد صحنه های بسیار دیدنی و جذابی از استقلال و پرسپولیس بودیم و صحنه های زیادی در دروازه ها ایجاد شد که تماشاگران هر دو تیم و داوران از آن لذت بردیم. آی تی.

وی به بحث انتخاب داور خارجی و تاثیر این موضوع بر تیم داوری اشاره کرد: در این مدت سعی کردم کمتر به رسانه ها و فضای مجازی توجه کنم تا مجذوب اظهارات سرمربی و بازیکنان دو تیم نشوم اما در چنین مسابقات جذابی داوران ایرانی هم می توانند قضاوت کنند و این توانایی را داشته باشند. . ممکن است برخی باشگاه ها با توجه به فشاری که دارند، نظر بدهند که اشکالی ندارد اما من به هر دو تیم برای این بازی تبریک می گویم.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما