tardebanner

خشک کن لباس هوشمند شیائومی با کنترل از راه دور

فرارو- شیائومی به تازگی یک خشک کن لباس جدید را به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است. این محصول که Smart Clothes Dryer Pro نام دارد، قادر است تا 35 کیلوگرم بار را حمل کند و در واقع به یک خشک کن لباس هوشمند تبدیل شده است.

बह रोगल फरारो बह निकल अग रहनामातो، این گجت بسیار ظریف است، طوری طراحی شده است که به راحتی می توان آن را پنهان کرد، پس از استفاده به راحتی می توان آن را تا کرد و در سقف پنهان کرد. ضخامت این خشک کن به 9.8 سانتی متر می رسد. Smart Clothes Dryer Pro Mijia دارای صفحه نمایش منحنی ال ای دی بزرگی است که روشنایی آن از طریق برنامه Mijia Xiaomi قابل تنظیم است.

هوروشندو باباس هوموشاند شیائومی

کاربران می توانند با استفاده از این نمایشگر میزان روشنایی را بر اساس نیاز خود تنظیم کنند. این گجت هوشمند مجهز به 16 گیره، یک میله خشک کن، 4 میله افقی و 42 سوراخ آویزان است.

خشک کن لباس مدرن شیائومی را می توان به طور یکپارچه با اکوسیستم هوشمند شیائومی ادغام کرد. کاربران می توانند این گجت را از طریق Xiao AI Voice، برنامه Mijia، کنترل از راه دور و نمایشگر کنترل کنند.

این خشک کن مدرن دارای چندین مکانیسم حفاظت داخلی برای ایمنی بیشتر و یک موتور DC است. راه های مختلفی برای نصب این خشک کن وجود دارد.

کاربران می توانند آن را بر روی انواع سقف های چوبی، بتنی، گچی و کاذب نصب کنند. کمپین جمع آوری کمک های مالی امروز جمعه، 7 سپتامبر، با قیمت راه اندازی 1199 یوان آغاز شد.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما