در آستانه رویداد Far Out، فروشگاه برنامه آنلاین در دسترس نبود

اپل رویداد دیگری را که مدت ها انتظارش را می کشید Far Out برای رونمایی از آیفون جدید و اپل واچ برگزار خواهد کرد. همانطور که انتظار می رفت، فروشگاه آنلاین این شرکت با نام Apple Store در دسترس نبوده است. اپل همیشه قبل از برگزاری رویدادهای جدید، فروشگاه اپل را غیرفعال می کند.

لطفاً روی رویداد بزرگنمایی کنید، برنامه جدیدی که در آمفی تئاتر است استیو جابز این رویداد در اپل پارک برگزار می شود، این رویداد برای رونمایی از سری آیفون 14 خواهد بود. شایعات حاکی از آن است که اپل امسال با آیفون خداحافظی کرده و قصد دارد از آیفون پلاس رونمایی کند.

بزرگترین تغییرات در آیفون پرو رخ خواهد داد. پیش بینی می شود آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس با صفحه نمایش مجهز به سوراخ، دوربین 48 مگاپیکسلی واقعی و سیستم ارتباط ماهواره ای رونمایی شوند. آیفون 14 و آیفون 14 پلاس (یا مکس) نیز از دوربین 12 مگاپیکسلی استفاده خواهند کرد.

مقاله مرتبط:

انتظار می رود آیفون های جدید بیشتری از سه ساعت دیگر از یک تلفن هوشمند رونمایی کنند. مهمترین ساعت یک مدل مدرن اپل واچ پرو خواهد بود. این ساعت هوشمند با تمرکز بر ورزشکاران حرفه ای تولید شده است.

ساعت 21:30 امشب اپلیکیشن زوم، وب سایت و شبکه های اجتماعی را دنبال کنید تا به آخرین و دقیق ترین اخبار رویداد دسترسی پیدا کنید.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما