tardebanner

رای دهندگان لس آنجلس در حال بدی هستند. آیا شهردار جدید چیزی را تغییر خواهد داد؟

کمپ های چادری، در حالی که کمتر از سال گذشته است، همچنان پیاده روها را در محله ها از ساحل تا چاله های تار La Brea مسدود می کنند. نگهبانان مسلح در گروو، یک منطقه خرید مجلل که توسط Mr. کاروسو. ماه گذشته، سه عضو شورای شهر لاتین تبار با اظهارات توهین‌آمیز و نژادپرستانه در مورد سایر گروه‌های قومی و همکاران دستگیر شدند، که ضربه‌ای به تصویر شهر به عنوان الگویی برای ملتی با تنوع فزاینده بود. اخیراً، بنری که روی آن نوشته شده بود “Kanye در مورد یهودیان راست می گوید” پس از شعارهای یهودستیزانه توسط خواننده رپ که اکنون با نام Ye شناخته می شود، بر فراز بزرگراه 405 ظاهر شد.

به گفته اداره پلیس لس آنجلس، اگرچه جنایات خشونت آمیز در شهر هنوز بسیار کمتر از آنچه در دهه 1990 بود، است، اما از اواخر سال 2020 تاکنون بیش از 11 درصد افزایش یافته است. اریک گارستی، شهردار مستعفی، گفت: با این حال بر اساس پوشش رسانه ای و احساسات عمومی، “شما فکر می کنید که دو برابر شده است.”

یک نظرسنجی در سطح شهر که در اوایل سال جاری توسط مرکز مطالعات لس آنجلس در دانشگاه لویولا مری‌مونت انجام شد، نشان داد که برای اولین بار از سال 2012، اکثریت آنجلیوس احساس کردند شهر در مسیر اشتباهی قرار دارد. در ماه سپتامبر، 82 درصد از رای دهندگان احتمالی در شهرستان لس آنجلس به موسسه سیاست عمومی کالیفرنیا گفتند که بی خانمانی نه تنها یک مشکل، بلکه یک مشکل بزرگ است.

داری اسراگو، مشاور سیاسی دموکرات، با اشاره به مجموعه‌ای از گروه‌های متمرکز که اواخر سال گذشته انجام داد، گفت: «حتی قبل از خودسوزی سه عضو شورای شهر، مردم لس‌آنجلس به طور قانونی ناراضی بودند.» افسردگی بالینی” در میان تقریباً هر دسته جمعیتی رای دهندگان.

او گفت که اکثر آنها باورشان را از دست داده اند که دولت می تواند مشکلات شهر را برطرف کند، پرچم قرمزی برای مقامات منتخب به امید ایجاد اجماع.

او گفت: “شهردار بعدی لس آنجلس وارث یک آشفتگی باورنکردنی خواهد بود.”

لس آنجلس که بیش از 450 مایل مربع وسعت دارد، ساختار دولتی دارد که برای مقاومت در برابر تمرکز قدرت طراحی شده است. در مقایسه با سایر سیستم های شهرهای بزرگ، دفتر شهردار آن نسبتا ضعیف است.

شهردار باید اختیارات مربوط به بودجه بندی و انتصابات را با شورای شهر به اشتراک بگذارد، و دولت های ایالتی و شهرستانی بسیاری از منابع مورد نیاز برای رسیدگی موثر به مشکلات محلی را کنترل می کنند – منابع برای مقابله با کووید-19، برای مثال، یا خدمات اجتماعی برای درمان روانی. افراد بیمار در چادرها

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما