رقبای IPL برای رفقای WTC: دوستان شوبمن گیل و ایشان کیشان در میان آماده سازی نهایی WTC نفس می کشند | اخبار کریکت

برای رفاقت جیرجیرک آماده شوید! با نزدیک شدن به فینال مسابقات قهرمانی جهان (WTC)، تیم های استرالیا و هند در آماده سازی خود سنگ تمام گذاشته اند. اما در میان تمرینات شدید، رقابت بین خفاش‌بازان هندی، شوبمن گیل و ایشان کیشان، مانند یک درایو پوششی به موقع، به شکوفایی ادامه می‌دهد. شورای بین‌المللی کریکت (ICC) اخیراً پستی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است که نشان می‌دهد دو ستاره جوان در حین تمرین با هم سر و صدا می‌کنند.

ایشان کیشان و شوبمن گیل آرام و آماده برای فینال WTC23 هستند! ICC در توضیح نوشت.

به نظر می رسد این دو رفیق می دانند چگونه بین کار سخت و آرامش تعادل کامل برقرار کنند. این مجموعه عکس‌ها را به تصویر می‌کشد که گیل و کیشان در کنار هم در زمین نشسته‌اند و از تمرینات سخت خود استراحت می‌کنند.

دوستی و پیوند عمیق آنها در طول زندگی حرفه ای آنها مشهود بوده است. در واقع، آنها حتی در فصل اخیر لیگ برتر هند در سال 2023 چندین بار با یکدیگر روبرو شدند و مهارت های خود را در تیم های مقابل به نمایش گذاشتند.

گیل فصلی استثنایی داشت که طرفداران هندی را به موفقیت او در The Oval لندن امیدوار کرده است. آزمون یکباره از 7 ژوئن آغاز می شود.

در حالی که جایگاه گیل در یازدهم بازی برای سری تست آینده تقریباً تضمین شده به نظر می رسد، چشم انداز کیشان کمی نامشخص است. کیشان هنوز اولین بازی آزمایشی خود را انجام نداده است و پس از مصدومیت KL Rahul و Rishabh Pant به عنوان جایگزین در ترکیب قرار گرفت. با این حال، او باید عملکرد بهتری از KS Bharat داشته باشد تا بتواند در دیدار نهایی مقابل استرالیا حضور داشته باشد.

برای پیچیده تر شدن ماجرا، شایعاتی مبنی بر مصدومیت کیشان در حین تمرین تور به گوش می رسد. گفته می شود که در حالی که با تحویل از Aniket Chowdhury روبرو بود، بازکننده هندی بمبئی روی بازو گرفتار شد. طبق گزارش ها، کادر پزشکی برای ارزیابی آسیب عجله کردند و کیشان در پایان جلسه تمرین را بانداژ کرد.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما