روهیت شارما از سالمندان می‌خواهد که پس از شکست MI توسط CSK در IPL 2023، قدم بردارند و شجاع باشند. اخبار کریکت

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی (MI) ارزیابی بی‌رحمانه‌ای برای فصل IPL 2023 خود تا کنون ارائه کرد، پس از اینکه قهرمانان پنج دوره شنبه شب در ورزشگاه وانکهد در یک مسابقه یک طرفه به رقبای دیرینه چنای سوپر کینگز (CSK) باختند. یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های MI، بدشکلی آنهاست. خود روهیت (21 توپ از 13 توپ) برای مدت طولانی هیچ ضربه قابل توجهی انجام نداده است. ایشان کیشان (32 توپ از 21 توپ)، سوریاکومار یاداو (1 بر 2) یا ناسازگار یا ناامید کننده بوده اند. تیلاک ورما، بهترین بازیکن MI از فصل گذشته، یک بازی بد داشت و تیمش تحت فشار مقابل CSK از هم پاشید.

این یک زنگ بیدارباش برای سرخپوستان بمبئی است که به طور سنتی در IPL آهسته شروع می کنند. روهیت به ماهیت مسابقات پی می برد اما همچنین می فهمد که زمان آن فرا رسیده است که تیم بازی خود را بالا ببرد در غیر این صورت کشتی حرکت خواهد کرد.

روهیت در حالی که ارزیابی وحشیانه ای از نمایش ضعیف آنها مقابل چنای انجام می داد، ضربات تیمش را به شدت مورد انتقاد قرار داد. او از سالمندان، از جمله او، خواست تا قدم بردارند و از دیگران خواست شجاع باشند.

ما راه خود را در وسط گم کردیم، از شروعی که به دست آوردیم استفاده نکردیم. زمین خوبی بود، 30-40 ران کوتاه بود و نتوانستیم در اوورهای میانی استفاده کنیم. تحت فشار. شما باید چیزهای مختلفی را امتحان کنید، باید حمله کنید و شجاع باشید. ما چند پسر جوان داریم و باید به آنها زمان بدهیم. آنها استعداد واقعی دارند و ما باید از آنها حمایت کنیم و به آنها اعتماد کنیم. توانایی آنها که ما انجام می دهیم. بچه های ارشد باید با شروع از من پیشرفت کنند.”

کاپیتان MI اضافه کرد که در IPL، برد و باخت هر دو یک عادت هستند و وقتی شروع به شکست دادن بازی های یورتمه ای می کنید، شکستن شتاب سخت است. او از هم تیمی هایش خواست برای تغییر نتایج شجاع باشند.

روهیت ادامه داد: “هر حریفی در اینجا با کیفیت است و ما باید بهترین عملکرد را داشته باشیم تا آنها را شکست دهیم. این دو بازی اتفاق افتاده است، ما نمی توانیم تغییر کنیم. البته ما می توانیم یاد بگیریم و در تغییر شرایط در زمین شجاع تر باشیم.” .

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما