رویارویی برت گلدشتاین پس از «تد لاسو»

این داستانی است که او بارها گفته است. اما در شخص متفاوت است، زیرا هموطن مهربان با یک تی شرت مشکی پوشیده می گوید که چگونه احساس ارتباط عمیقی با روی خشمگین کرده است. صورت اساساً یکسان است، اما چشم‌ها بیش از حد دوستانه هستند و صدایی نرم و ملایم است، جایی که روی یک غرغر بریده شده است.

گلدشتاین در حالی که فنجان قهوه‌اش را به‌خوبی داخل نعلبکی گذاشت، گفت: «می‌فهمم که با این موضوع گیج می‌شوی». “اما من خیلی با عصبانیت ارتباط دارم. من قبلاً بسیار بسیار بدبخت بودم و مغز کاملاً تیره ای داشتم و برای تغییر آن بسیار سخت کار کرده ام. اما آنجاست.”

لارنس گفت: “از بین تمام نمایش هایی که تا به حال انجام داده ام، برت یکی از دو نفر برتر از نظر تفاوت او با شخصیتش است.” (دیگری: کن جنکینز، هنرپیشه دوستانه ای که نقش دکتر کلسو را در فیلم «Scrubs» بازی کرد.)

از برخی جهات ارتباط بین بازیگر و شخصیت روشن است. برای یک چیز، هر دو فحش‌دهنده‌های پرکار هستند، و گلدشتاین با شعاری زندگی می‌کند که آلتر ایگوی معروف او را تعریف می‌کند: او اینجاست، او آنجاست، او همه جا است.

همکاران و دوستان از این کار او متحیر شده اند. در حین فیلمبرداری فصل اول «کندند»، او همچنین برای فیلمبرداری «همسران روح»، مجموعه علمی تخیلی که با ویل بریجز ساخته بود، به مادرید پرواز می کرد. در طول فیلمبرداری برای فصل 3، او در روز در “کدن” بازی کرد و در تماس های ویدئویی شبانه به اتاق نویسندگان “کوچک شدن” پیوست. او زمانی برای مصاحبه با کمیک ها، بازیگران، فیلمسازان و دوستان خود برای پادکست سینمایی طولانی مدت خود، «فیلم هایی که باید با آنها دفن شوند» پیدا کرد. او مرتباً در ست های ایستاده فشردن می کرد.

دانستر گفت: «من مطمئن نیستم کی می‌خوابد. اما من می دانم که او این کار را انجام می دهد، زیرا او بسیار جوان به نظر می رسد.

گلدشتاین می‌گوید اعتیاد به کار او پیش از نفوذ تازه‌اش در هالیوود است. او گفت: «حتی وقتی کارهایی را انجام می‌دادم که هیچ‌کس آن‌ها را تماشا نمی‌کرد، همیشه کار می‌کردم. “یا من از نظر روانی خوب نیستم، یا واقعاً این چیزی است که به من هدف می دهد و خوشحالم می کند.”

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما