tardebanner

سامسونگ One UI 5 را قبل از شروع سال 2023 منتشر خواهد کرد

سامسونگ نسبت به سایر شرکت ها عملکرد بهتری در انتشار سریع به روز رسانی های جدید اندروید دارد. این غول فناوری کره ای در ماه های اخیر رابط کاربری One UI 5 (مبتنی بر اندروید 13) را روانه بازار کرده است و اکنون نه تنها گوشی های پرچمدار، بلکه برخی از گوشی های میان رده سامسونگ نیز به این رابط کاربری جدید مجهز شده اند.

سامسونگ در بیانیه‌ای اعلام کرد که سرعت انتشار One UI 5 از تمامی رابط‌های کاربری قبلی این شرکت سریع‌تر است. این شرکت می گوید که در کمتر از دو ماه توانسته است رابط کاربری جدید One UI را برای بیش از 46 دستگاه اجرا کند.

سامسونگ می گوید که انتشار One UI 5 را قبل از سال جدید تکمیل خواهد کرد. با احتساب امروز، تنها سه روز تا آغاز سال 2023 باقی مانده است.

سامسونگ برای اولین بار آپدیت One UI 5 را برای گوشی های پرچمدار خود منتشر کرد و مدت زیادی از عرضه این رابط کاربری برای دستگاه های میان رده، قابل حمل و مقرون به صرفه نمی گذرد. حتی برخی از گوشی های سری گلکسی M نیز آپدیت جدید را دریافت کرده اند.

سفارشی‌ساز ایمیل جدید سامسونگ، شخصی‌سازی صفحه قفل را بیش از هر زمان دیگری ممکن می‌سازد، ویجت‌های جدیدی دارد و می‌تواند متن را از تصاویر استخراج کند. Zoomit قبلاً One UI 5 را زیر ذره بین گرفته است.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما