tardebanner

طراح روگان گرگوری ایده های خود را در حالی که شما در خواب هستید دریافت می کند

این مقاله بخشی از بخش ویژه طراحی ما در مورد چگونگی تکامل ظاهر، مواد و حتی سازندگان است.


هنرمند و طراح روگان گرگوری اغلب بعد از نیمه شب دچار غوغایی از خلاقیت می شود و در ساعت 1 یا 2 بامداد به خواب می رود تا برای مبلمان و اشیاء خود یادداشت برداری کند یا ایده هایی را طراحی کند. این عادت نسخه او از «دورویل»، دوره بیداری خلاقانه است.

آقای مستقر در لس آنجلس: «همیشه منطقی نیست. گریگوری از نتایج این جلسات گفت. «گاهی اوقات کاملاً غیرمنطقی است. تقریباً انگار خواب می دیدم.”

وی افزود: در نیمه های شب اتفاقات عجیبی می افتد.

ردپایی از آن ساعت‌های گیج‌کننده – متعادل با استعدادی برای پایان‌بندی بی‌نقص که او در حرفه‌ی سابق خود به‌عنوان یک طراح مد نشان داده بود – در نمایش او که طبقه‌ی همکف فضای خیابان سفید R&Company در TriBeCa را از سپتامبر خواهد گرفت، قابل مشاهده است. . 9 تا اکتبر 28. «روگان گریگوری: حقیقت ناقص» با حدود 25 اثر، سومین نمایشگاه او در گالری است.

منحنی های حسی از Mr. قطعات گرگوری که همگی جدید هستند. ممکن است حدس بزنید (به درستی) که ایسامو نوگوچی و قلعه وندل از تأثیرات او هستند.

برای نمایشگاه، گالری به عنوان یک اقامتگاه در نظر گرفته شده است که در آن قسمت جلویی یک اتاق نشیمن است که قطعاتی با رنگ های روشن و خنثی را در خود جای می دهد. آن‌ها شامل مبل‌ها و صندلی‌های مجلل و مدور هستند که مجموعه خرس قطبی ژان رویر را به یاد می‌آورند و همچنین میزهای گچی و مرمری با شکل ارگانیک. فضای پشتی به شکل یک اتاق غذاخوری با پرده، یک لوستر بزرگ، یک میز ناهارخوری چوبی و برنزی و چندین مجسمه برنزی خواهد بود.

برخی از صندلی‌ها و نورپردازی‌هایی که قرار است در این نمایش به نمایش درآیند، لبه‌ای کمی سورئال دارند – لامپ‌های اندام‌دار طوری به نظر می‌رسند که گویی ممکن است هر لحظه دور شوند. آقای. صندلی گریگوری Le Roi Soleil در برنز و قیچی، تصاویری از دهان و کره چشم را به تصویر می‌کشد.

این طراح تنها چند سالی است که در این زمینه سازنده تمام وقت بوده است، و به نظر می رسد خلاقیت او با حرکتی به سمت غرب، سه سال پیش، از خانه سابقش در آماگانست، نیویورک رها شده است. یک استودیو در سانتا مونیکا

دوستش Kulapat Yantrasast گفت: “کار او فقط بهتر شده است.”

آقای. Yantrasast، بنیانگذار شرکت معماری Why و یک طراح همه جا حاضر در موزه ها و گالری های سطح بالا، از جمله R & Company، در نزدیکی Mr. استودیوی گریگوری او سعی می کند ماهانه چک کند.

او مواد خود را گسترش داده است – برنز، گچ، سنگ – و آب و هوا به او کمک کرده است. Yantrasast از سهولت انتقال بخشی از تولید به خارج گفت.

جو نیز آرام تر است. آقای LA بخشنده تر است. Yantrasast گفت. فشار کمتری از سوی بازار و رقبا وجود دارد.

آقای. گرگوری که در این ماه 50 ساله می شود، به نظر نمی رسد کسی باشد که مستعد خواسته های بیرونی باشد. او اغلب در هفته چهار بار موج سواری می کند و در مورد خلاقیت خود از نظر وحشی صحبت می کند.

او گفت: من رفتار پسر 8 ساله ام را می بینم و می خواهم او باشم. «وقتی وارد استودیو می‌شوم، می‌خواهم یک حیوان باشم. من نمی خواهم یک انسان آگاه باشم.” آقای. گرگوری و همسرش، بتانی مایر، که به مدیریت استودیو و حرفه او کمک می کند، یک دختر 12 ساله نیز دارند.

او افزود: “من دوست دارم در امواج بزرگ موج سواری کنم، زیرا این احساس به من می دهد که دوباره با خود ابتدایی خود درگیر شده ام.”

آقای. نیاز گریگوری به انجام کارهای خودش یکی از دلایلی است که شغل مد او تنها یک فصل خلاقانه آغازین بود، اگرچه به ارتفاعات قابل توجهی رسید و جایزه شورای طراحان مد آمریکا/Vogue Fashion Fund در سال 2007 را برای او به ارمغان آورد.

او در آن کسب و کار به عنوان مشاور خلاق برندهایی مانند کالوین کلین شروع کرد و به خط تولید جین خود به نام روگان ختم شد و سپس Loomstate را تأسیس کرد، یک خط شهری ساخته شده از پنبه ارگانیک.

“سپس من برندم Edun را با بونو و علی انجام دادم که عالی بود.” گریگوری با اشاره به خواننده گروه U2 و همسرش، علی هیوسون، گفت.

در دوره دو ساله خود به عنوان مدیر خلاق Edun، او اولویت خود را از پایداری و تامین منابع تولید در آفریقا قرار داد. (شرکت بعدا توسط LVMH خریداری شد اما در سال 2018 فولد شد). “اما انصافاً این یک حواس پرتی از کار خودم بود.”

به گفته کوری راجرز، متصدی ارشد هنر آمریکایی فرانسی و جان داونینگ در موزه شلبرن در ورمونت، چیزهای خودش جذابیت زیادی دارد.

آقای می گوید: «همه می توانند به قطعات او نگاه کنند و چیزی در آنها ببینند. راجرز، که شامل یک میز قهوه توسط آقای. گرگوری در نمایش 2020 “آرامش موجود”.

میز گرد از گچ ساخته شده بود، تا جایی که شبیه سنگ مرمر شد. او با دست خود به آنچه که طبیعت از طریق فرسایش باید انجام دهد، دست می یابد. راجرز گفت.

وی افزود که آقای گرگوری “به زیبایی شناسی که پیشگام است – نوسنگی، طبیعی، بیومورفیک” اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده است.

متولد کلرادو، آقای. گرگوری در اوهایو بزرگ شد. اما این یک سفر طولانی به مصر به عنوان یک کودک 10 ساله بود، که در طی آن پدر جامعه شناسش در حال انجام فلوشیپ فولبرایت بود که خود را در او نقش بست.

او گفت: «این کاملاً تجربه شکل‌دهنده زندگی من بود. “من متوجه شدم که به جایگاه خود به عنوان یک آمریکایی و به عنوان یک انسان در جهان آگاهی دارم.”

از نظر زیبایی شناسی، آقای گریگوری گفت که کیفیت مجسمه‌سازی منظره بیابانی و «هیچ گسترده» آن با او باقی مانده است.

او گفت: “من فکر می کنم مناظر همیشه بر نحوه غلت زدن من تأثیر گذاشته اند.”

آقای. به نظر می رسید که گریگوری به نداشتن تحصیلات تخصصی افتخار می کند. او گفت: «من به مدرسه مد یا هنرستان نرفتم. “بسیاری از راه هایی که من یاد می گیرم از طریق آزمون و خطا است.”

پس از اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه میامی در اوهایو، به نیویورک نقل مکان کرد. او گفت: «پدر و مادرم هر دو به من گفتند که نمی توانی به عنوان یک هنرمند امرار معاش کنی. “این یک گزینه نبود. من آن را در خودم کوبیده بودم.» مشاوره مد راهی عملی برای خلاقیت به نظر می رسید.

مایکل دایموند – معروف به مایک دی، نوازنده و یکی از بنیانگذاران گروه Beastie Boys – با آقای دکتر آشنا شد. گرگوری زمانی که او هنوز در مد بود و تبدیل به یک دوست و کلکسیونر شده است. آنها در آب و در حال موج سواری در مونتاوک یکدیگر را ملاقات کردند.

او گفت: “بسیاری از کارهای او و دلیل ارتباط من با آن این است که ما عشق به اقیانوس و طبیعت و زندگی موجود در آن و اطراف آن را داریم.” الماس که دو شومینه توسط Mr. گرگوری در خانه اش در ونیز، کالیفرنیا.

او به آقای زندگی پس از مد گریگوری به عنوان رهایی بخش.

آقای “خلاقیت او منفجر شد.” دایموند گفت و افزود که او مرحله بالقوه دیگری را برای دوستش دید.

او گفت: «فصل 3 زودتر از آنچه ما فکر می کنیم خواهد آمد. من می توانم او را در حال ساختن هنرهای تجسمی کاملاً رایگان ببینم.»

آقای. گرگوری به اقدام بعدی خود – هر چه که باشد – در یک روند بی امان و بدون جهت می رود. او گفت روزی نیست که او خلق نکند. “من همیشه چیزی می سازم. تقریباً مثل این است که من چاره ای ندارم.” “من باید واقعاً درگیر باشم وگرنه نمی توانم درست فکر کنم.” او همچنین در حال کار بر روی کتابی درباره فعالیت هنری خود است.

تنها چیزی که به نظر می رسید او در مورد مد از دست می داد، به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود با افراد بیشتری بود، اگرچه دوران تلاش برای ساخت یک لباس به امید خرید میلیون ها نفر از بین رفته است. اشیاء سفارشی او به دلایل واضح به طور گسترده منتشر نمی شوند. قیمت ها در نمایشگاه R & Company از 15000 تا 150000 دلار متغیر است.

او گفت: «اکنون کارهایی انجام می دهم که سالی 20 نفر آن را ببینند. من واقعاً دوست دارم قطعات عمومی در مقیاس بزرگتری را انجام دهم که مردم بتوانند با آن درگیر شوند.»

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما