tardebanner

غرش در پاریس با «کیکی من ری»

بیوگرافی جدید مارک برود، “کیکی من ری”، از یک مکان دیدنی همیشگی – کرانه چپ پاریس در دهه 1920 – از طریق زندگی خواننده، مدل، خاطره نویس و موزه دیدن می کند. برود در پادکست این هفته می‌گوید که موضوع او کاملاً روح عصر او را تسخیر کرده است، “ترکیبی از درد عمیق و عشق بسیار عمیق به زندگی” که پس از جنگ جهانی اول ظهور کرد.

برود می‌گوید: ما عادت کرده‌ایم در مورد این عصر از نگاه آمریکایی‌هایی مانند همینگوی و فیتزجرالد در پاریس بخوانیم. کیکی «نماینده چیزی است که گاهی نادیده گرفته می‌شود»، او می‌گوید: «سهم فرانسوی‌ها در این صحنه و در این لحظه. افرادی مانند کیکی بخشی از دلایلی بودند که باعث شد مهاجران فرانسه و پاریس را بسیار هیجان انگیز ببینند. او «با ریتمی کاملاً متفاوت و به شیوه ای کاملاً متفاوت زندگی می کرد. او غیرقابل انکار خودش بود و پخش نمی‌کرد. و فقط زندگی را دوست داشت. او فقط می خواست همه کارها را انجام دهد و همه را ملاقات کند و به همه جا برود، و این کار را کرد.”

همچنین در قسمت این هفته، گریگوری کاولز و الیزابت ایگان در مورد آنچه که خوانده اند صحبت می کنند. جان ویلیامز میزبان است.

کتاب‌هایی که در «آنچه می‌خوانیم» این هفته مورد بحث قرار گرفته‌اند:

ما دوست داریم نظرات شما را در مورد این قسمت و به طور کلی در مورد پادکست نقد کتاب بشنویم. می توانید آنها را به [email protected].

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما