tardebanner

قضاوت: من تا زمانی که هستم با فساد مبارزه می کنم

کد خبر : 1850458 |
06 فروردین 1401 ساعت 11:17 |
822 بازدید |

0
نقطه نظر

به خاطر عملکرد، قبول کردم که حدود 40 رای در جلسه آوردم

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: تا زمانی که در فدراسیون باشم با فساد مبارزه می کنم و حتما دیه می دهیم.

قضاوت: من تا زمانی که هستم با فساد مبارزه می کنم

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال با بیان اینکه از همه لحاظ آماده هستیم و آماده پذیرایی از استرالیایی ها برای بازی در کشورمان هستیم، گفت: طبق قانون این مسابقات باید در کیشور برگزار شود و ما موارد مطرح شده از سوی داور در کیشور را قبول نداریم و به کنفدراسیون آسیا نیز اطلاع داده ایم. ما مسئول میزبانی هستیم و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم.

وی ادامه داد: البته استرالیایی ها در مسابقات جوانان آسیا که میزبانی ما بود، شرکت نکردند. باید بگوییم حضور استرالیا در آسیا فرصت خوبی برای تیم های این قاره است زیرا سطح آنها بالاست و می توانند به پیشرفت بسکتبال در آسیا کمک کنند. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که راه رسیدن به این کودک بسیار طولانی است.

داور مسائلی که برای برگزاری جلسه فوق العاده و برکناری وی پیش آمد گفت: با تصمیمی که برای سقوط دو تیم به لیگ دسته اول گرفته شد، پرونده شروع شده است. طبق قانونی که ما تعیین نکرده بودیم، دو تیم در پایان هر دور باید به قعر لیگ سقوط می کردند. پس از آن حاشیه سازی آغاز شد. در این مورد با سرمربی خوزستان صحبت کردم و گفتم مطمئن باشید هیچ تخلفی از سوی فدراسیون صورت نگرفته است.

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: در کنار اینها افرادی هم بودند که الان جهت گیری ندارند و شروع به حاشیه سازی کردند اما ما به این مسائل اهمیت نمی دهیم و کار خودمان را انجام می دهیم.

وی گفت: پنج سال است که در اصفهان هستم و کارنامه ام مشخص است. به کاکیل همان کارنامه هم می شود که دیههههههههه اینطور نیست که بگویند ما طرفداران طباطبایی را رها کرده ایم.

قاضی تاکید کرد: تا زمان حضورم با فساد مبارزه می کنم و حتما تاوان آن را خواهیم داد. در 6 ماه اول حضورتان فقط می توانید برنامه هایی را که قبلا داشتید اجرا کنید و سپس روی برنامه های خودتان کار کنید.

رئیس فدراسیون بسکتبال درباره حامیان مالی گفت: در گذشته در بحث اسپانسر بسیار ضعیف عمل کرده ایم. در زمینه زیرساخت نیز کار زیادی داریم.

وی با بیان اینکه شرایط پرونده ملی است و یک سری انتقادات به دنبال خواهد داشت، بیان کرد: بیشتر این انتقادات درست نیست، آرام آرام به سمت جوانگرایی پیش می رویم و نیاز داریم که این اتفاق بیفتد. البته برنامه ما نسل جدیدی برای بسکتبال ایران ایجاد کرده است.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما