tardebanner

مرگ، فتیش پا و مالیات: نکاتی برای اجتناب از فتیش پا

پاهای تورتورو بیشتر از قربانی قتل به نمایش در می‌آیند، و حتی عکس‌های صحنه جنایت او از لحاظ وحشتناکی قابل مقایسه نیستند. ریچارد رامیرز طبق پرسشنامه ای که در زندان پر کرد، در واقع یک فتیش پا داشت. این رویکرد ضد قانون و نظم بدون غیرت یک ویژگی است، نه یک اشکال، بنابراین این واقعیت که ما تا کنون زمان زیادی را صرف تلاش برای حل قتل واقعی نکرده‌ایم جای تعجب ندارد. پس از انتشار فیلم سکسی و درجه R با مضمون S&M Fifty Shades of Grey، برنامه گفتگوی او کلیپی از مصاحبه Lauer's Today با ستارگان داکوتا جانسون و جیمی دورنان را پخش کرد که به صورت دیجیتالی ویرایش شد تا او طوری به نظر برسد که انگار پوشیده است. خوب، نه خیلی زیاد، و با دستبند و دستبند. اوه پسر، فتیشیست های پا در همه جا با دیدن مصاحبه دیشب Late Late Show با جیمز کوردن از آلیسون بری، شلوار جین های کوچکی را که با فتوشاپ روی پای افراد مشهور فتوشاپ می کنند، کرم می کنند.

قبیله صحبت کرده است و انگشتان قفسه بالای آنا برنده بارز جایزه 250 دلاری فوت فتیش هستند! عکس‌های Foot Fetish به 5 نهایی محدود شده‌اند — در یک مورد errr final 4 — و اکنون ما به کمک شما نیاز داریم تا انتخاب کنیم کدام فیت‌ها تا بانک خواهند رفت! پس از چهار قسمت، به خوبی می‌دانید که شخصیت تورتورو، وکیل دوست‌داشتنی و بی‌احترامی جان استون تعقیب‌کننده آمبولانس، از اگزما رنج می‌برد و در حالی که برای کمک به جوان (شاید) بی‌گناه تلاش می‌کند، از پاهای ناخوشایند و دردناکش رنج می‌برد. ، و (قطعا) ناصرخان محکوم به فنا رپ قتل خود را زد. جان این اپیزود را در مسیری بالای سرش شروع می‌کند، با دادستان منطقه به‌طور ضعیفی معامله می‌کند و فقط یک توصیه خیاط برای مشکلش دریافت می‌کند.

اینجا و فقط اینجا، میل نمایش را به لذت سادیستی حس می‌کنید، با تمام نمای کلوزآپ‌های ترسناک زامبی و آثار هنری فولی که جان در دفاتر وکالت، صحنه‌های جرم و جنایت، دادگاه‌ها، بارها، پناهگاه‌های حیوانات می‌گذرد.. اما یک سوال: چه چیز دیگری در مورد جان استون می دانید؟ دانستن اینکه شما یک فتیش پا دارید معمولاً ذاتی است و اغلب بدون نیاز به کمک، مشاوره یا مشاوره از شخص دیگری آن را می دانید. مدل ها اغلب برای اطمینان از اینکه مشتری در مورد جلسه جدی است و مایل است دستورالعمل ها را دنبال کند، درخواست سپرده می کنند. سپس ناز را به‌عنوان یک مشتری کاملاً از دست می‌دهد، و ساعتی را که بیرون از آن خیاط‌فروشی می‌ایستد، به پایان می‌رساند، لوح کاملی از ضایعات مبتنی بر اگزما بلافاصله پشت سر او و بلافاصله جلوتر، و با ناراحتی به یک جفت کفش فانتزی خیره می‌شود. اگر پول نقد سریع باشد، ناامید خواهید شد، زیرا ساختن پایگاه مخاطبان و مشتریان شما زمان می برد. اگر آنها به فیشر استیونز اجازه دهند تا در نقش یک داروساز متحیر که عوارض جانبی وحشتناکی از خود نشان می دهد، از "آکنه انفجاری" تا "جنگ های گریان غیرقابل کنترل" تا "توپ های کوچک شونده" ظاهر شود، چه کسی اهمیت می دهد؟

Fisher WW، DeLeon IG، Rodriguez-Catter V، Keeney KM. علیرغم اینکه صحبت از هالیوود است، کوئنتین تارانتینو قاطعانه می‌ایستد که این طلسم توسط رسانه‌ها ایجاد شده است، زیرا او واقعاً داشتن آن را انکار می‌کند. برخلاف رسانه‌های جریان اصلی، شمال واقعی کمک مالی دولتی دریافت نمی‌کند. تارانتینو با چه کسی شوخی می کند، ما می دانیم که او واقعاً از آن "روزهای پایی" لذت می برد و برای درست کردن آنها اهمیت بیشتری می دهد. زوج ها ممکن است از آشنایی با یکدیگر و تغییر دادن چیزها در اتاق خواب با درگیر شدن در بازی ها و فعالیت ها لذت ببرند. میسترس آیزید نمی خواست اجازه دهد این برده از کارهایی که انجام داده بود فرار کند و بنابراین از کفش های پاشنه بلند خود برای تنبیه او استفاده کرد.

این یک نوبت بود. او به زودی متوجه شد که او «نه فقط یک مرد طلسم پا نیست، بلکه کسی است که می‌خواهد مورد ضرب و شتم، تحقیر و استفاده توسط زنان شایسته قرار گیرد.» به عنوان یک روزنامه‌نگار کنجکاو می‌خواستم بدانم او چگونه نعوظ خود را مدیریت کرد. بدون مجازات چون معشوقه از کفش های پاشنه بلند خود استفاده کرد تا پسر را به برده پا تبدیل کند و او را زیر پا گذاشت و به طرز دردناکی له کرد تا مجازات کاری که انجام داده بود.. احوالپرسی خنده‌دار و شوخی‌ای است که او تقریباً از همه دریافت می‌کند، معادل تراژیک‌آمیز «NORM» Cheers! وقتی پالپ فیکشن منتشر شد، مردم به فتیش تارانتینو مشکوک شدند. هر یک از فیلم‌های نمادین او شامل صحنه‌ای از پا، خواه از خود بانوی پیشرو باشد، یا مکالمه‌ای درباره ماساژ پا، همانطور که بین شخصیت‌های ساموئل ال. جکسون و جان تراولتا در Pulp Fiction شنیده می‌شود. داستان فرعی اگزما جان تورتورو به طرح اصلی تبدیل شده است. این یک داستان فرعی درشت است که به نوعی تبدیل به طرح اصلی شده است.

اما پس از دو اپیزود دیگر که در آن‌ها تلاش‌های توهین‌آمیز و تحقیرآمیز استون برای درمان به همان اندازه برجسته‌تر است که قرارداد نافرجام ناز یا ماجراهای ناگوار وحشتناک او در Rikers، نقطه اصلی داستان است، وقت آن است که دست به دست شویم. سطر بعدی استون، بعد از کل جمله «تو می‌توانی به پاهای من خیره نشوی»، این است: «می‌دانی من واقعاً از چه چیزی رنجیده‌ام؟» جان تورتورو به یکی دیگر از تماشاچیان وحشت‌زده گفت: «شما می‌توانید هر زمان که بخواهید می‌توانید به پاهای من خیره شوید. شب گذشته در The Night Of: "اگرچه شرکای تازه وارد به جنبه های پیچیده ممکن است از این موضوع با یک شریک جدید غافلگیر شوند، معمولا این یک واکنش گذرا است و هنگامی که فتیشیست درباره مرزها و فعالیت ها مذاکره می کند، به طور کلی می تواند در آنها ادغام شود. سینگر می‌گوید. احتمالاً خواهیم فهمید که قاتل کیست و ناز (که ممکن است قاتل باشد!) چه کارهای وحشتناکی با او انجام می‌دهد یا انجام داده است، در حالی که در این مدت در Rikers به ​​سر می‌برد.

احتمالاً تحقیقات بیشتری انجام خواهد شد. احتمالاً محاکمه ای برگزار خواهد شد. با تشکر از آنا — این لقمه های کوچک نارنجی برای همیشه در حافظه ما خواهند سوخت. خودروی مستعد Olds 350 دیزلی V-8 که از سال 1981 تا 84 ارائه شد، تنها بر هاله مه آلود قدیمی خودرویی تأکید داشت که در خیابان نسبت به مدارهای NASCAR اهمیت کمتری داشت (به لطف ریچارد پتی و دیگران). لحظات رستگاری و مجموعه‌ای از دیالوگ‌های نفیس ریچارد پرایس وجود دارد تا تمام این ضربات کوبنده را کاهش دهد. با تعداد برش‌های بین دو صحنه، تقریباً مانند این است که دو جفت پا در حال مبارزه با آن هستند تا زمان بیشتری را به نمایش بگذارند.

به سراغ متخصص پا می‌روم و آن توله‌ها را برای اولین پدیکور سال آماده می‌کنم. "زمانی که مربی پدیکور در حضور دختران دیگر به خاطر کارهای شلخته سر من فریاد می زد، من آن را دوست داشتم. اگر این برای شما نگران کننده است، کار جنسی بهترین راه برای شما نیست. نویسنده حدس می‌زند که بیش از 500 میلیون ین درآمد از مشتریان مکرر حاصل شده است زیرا صنعت سکس همچنان در رکود تورمی فرو رفته است. پس از دو ساعت و نیم بارگیری فیلم‌ها و بارگذاری آن‌ها روی گلکسی اس 6، به یک سری صحنه‌های جنسی ناخوشایند منتقل شدم که در آن مردان اروپایی مبهم می‌چرخند، ناله می‌کنند و با بدن مجازی به ظاهر بی‌جان من تماس چشمی مداوم برقرار می‌کنند. اگر کسی از شما بپرسد که آیا در یک سری از ویدیوهای فتیش اینترنتی بازی کرده اید یا نه، پاسخ شما چیزی در امتداد خط "نه" خواهد بود. بنابراین، اگر قبلاً در مورد اینکه رکس رایان، سرمربی جت و همسرش، میشل رایان، افرادی هستند که در ویدیوهای کشف شده توسط دداسپین هستند یا خیر، تردید وجود داشت یا خیر، کنفرانس مطبوعاتی نامشخص امروز بعدازظهر رایان باید به آنها آرامش دهد.

برخی از افرادی که فتیش پا دارند، لمس گاه به گاه تناسلی را دوست دارند. او باید پای زنان را لمس کرد و نگه داشت. یک شب که با معشوقه خود روی مبل نشسته اید، به او پیشنهاد ماساژ دادن پاهای او را بدهید. پس همین است. اما نه، یکشنبه شب ما دقیقاً به آن بازگشتیم: کریسکو، چاپستیک ها، استروئیدها، شرمساری های مرکب، انزجار درونی در چهره هرکسی که استون با آن روبرو می شود، نجات از ناز یا والدین ناز. به ناز گفته می شود که بدون اینکه واقعاً به چشمان مردم نگاه کند به چشمان آنها نگاه کند و مراقب بمب های نفتی بچه ها باشد. به جان گفته می شود که پاهایش را در کریسکو بپوشاند و آنها را در ساران روپ قنداق کند. مردم رنج می برند. ناز مخصوصا-و جان هم حتما-اما ما هم. از این گذشته، سایز 7.5 فوت من مانند پاهای Dom Perignon است، نه پاهای Walmart.

من کاملاً مطمئن هستم که اگر به یک میمون یک لپ‌تاپ، چکش و یک ضربه PCP بدهیم، احتمالاً می‌تواند هم تصاویر پاهای برهنه من و هم آمار حیاتی من را در حدود 13 دقیقه پیدا کند. بدترین بخش این است که اپیزود سوم، "یک جعبه تاریک"، به این نمایش عالی ارائه داد: راهی برای دادن وزن دراماتیکی که ظاهراً لیاقتش را به اگزما داشت و سپس ادامه داد. این به شخصیت عمقی فوری بخشید و نوعی همدردی درونی و برانگیزاننده را برانگیخت. اوما تورمن اساساً در کل فیلم پابرهنه بود، چیزی که در نگاه اول می‌توانست به‌عنوان یک عادت عجیب و غریب برای این شخصیت نادیده گرفته شود. این زوج در سال 2005 ازدواج کردند و دارای سه فرزند هستند. ما واقعاً شاهد افزایش در مردان بوده‌ایم، به ویژه با توجه به علاقه به پاها. اکنون که همه گروه‌های سرپایی برای علاقه جنسی به کودکان به صورت آنلاین نقل مکان کرده‌اند، دسترسی به آن برای برخی از افراد بسیار آسان‌تر است. مطالعات آکادمیک در مورد شیوع و عضویت در گروه‌های بحث فتیش نشان داده‌اند که پاها و لوازم جانبی پا در بین تمام اعضای بدن و اشیاء غیر تناسلی، بیشترین فتیش شده‌اند.

اگر از طرفداران کوئنتین تارانتینو هستید، باید در مورد فتیش پای این کارگردان مشهور بدانید که در نهایت به بسیاری از فیلم‌های شاخص این کارگردان راه پیدا کرده است. سایت های دوستیابی Foot Fetish افراد باز و ماجراجو را ارائه می دهند. شاید آنها فقط این تصور را داشتند که نادیده گرفتن میل جنسی آسان تر از این است که در مورد آن صحبت کنند یا با واقعیت روبرو شوند. این می تواند هر چیزی باشد، از لیسیدن اجباری پاهای بدبو که به تازگی از باشگاه به خانه برگشته تا حتی پاها را خفه کن، یا به معنای واقعی کلمه راه رفتن همه جا، چه با پاهای برهنه یا با پاشنه پا. ابی ریچاردز می‌گوید: «من از چمن‌زارها متنفرم.» ابی ریچاردز می‌گوید: «این ایده که حق داشتن یک قطعه فرش سبز بی‌فایده خود را داشته باشید، فقط برای اینکه بگویید می‌توانید آن را بپردازید، بدون اینکه از آن استفاده کنید، مثلاً رشد غذا به اشتراک گذاشتن و پرستش یک فتیش با شریک مناسب می تواند نتیجه مثبتی در رابطه عاشقانه و زندگی جنسی در یک رابطه داشته باشد. این یک سسنا کوچک دو پروانه است که او اجاره می‌کند و درست همان‌جا در نوار اصلی این شهر کوچک پشت آب فرود می‌آید.

این یک موازی ناجور و اجباری در نمایشی است که در غیر این صورت ماهرانه از چنین دام هایی جلوگیری می کند. "کثیف" است، "خزنده" است و باعث می شود که آدم احساس کند منحرف است. اگر ما بازیگران زن بودیم، اگرچه کمی عصبانی می‌شدیم، او بیشتر به فکر پاهای ما بود تا چهره‌های ما. بنابراین، در حالی که نمی‌دانیم در مورد طلسمی که تارانتینو ممکن است داشته باشد یا نداشته باشد، چه احساسی داشته باشیم، حداقل بازیگران زن او با آن موافق بودند و واقعاً آن را اصلاً عجیب و غریب نمی‌دانستند. باشه. ما آن را دریافت می کنیم. تورمن، که یک بار تارانتینو را از پاشنه بلندش نوشیدند، با کروگر در مورد انکار طلسم تارانتینو موافق است و به نظر می‌رسد که دائماً پاهایش را نشان می‌دهد. فیلم‌های او بسیار متمایز هستند، چه با تمام زبان‌های ظالمانه، موسیقی متن‌های فوق‌العاده، و البته بازیگران در لیست A از جمله اوما تورمن، ساموئل ال. جکسون و برد پیت، به نام چند مورد، همه در حالی که خشونت دیوانه کننده ای دارند و البته، ما نمی توانیم پاها را فراموش کنیم! این ستاره برخی از بهترین آثار کلاسیک را خلق کرده است، مانند Pulp Fiction، Once Upon a Time In Hollywood، و Bill Bill برای نام بردن از چند مورد، با این حال یک چیز که بسیاری از طرفداران نمی دانند این است که گفته می شود کارگردان کاملاً خوب است. فتیش پا

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما