مقامات می گویند لیزا ماری پریسلی بر اثر انسداد روده درگذشت

دفتر پزشکی قانونی لس آنجلس روز پنجشنبه اعلام کرد لیزا ماری پریسلی، خواننده و ترانه سرا و تنها فرزند الویس پریسلی، در ماه ژانویه در نتیجه “انسداد روده کوچک” ناشی از بافت زخمی که سال ها پیش پس از جراحی چاقی ایجاد شد، درگذشت. .

ام‌اس. پریسلی در ژانویه شکایت کرده بود. بر اساس گزارش کالبد شکافی که روز پنجشنبه توسط پزشکی قانونی منتشر شد، 12 نفر از درد شدید شکم بودند. بعداً در همان روز، او در خانه‌اش در کالاباساس، کالیفرنیا، توسط شوهر سابقش که در گزارش نامی از او ذکر نشده بود، پیدا شد.

ام‌اس. پریسلی 54 ساله توسط امدادگران به بیمارستان منتقل شد و در آنجا دچار ایست قلبی شد و بعد از ظهر همان روز درگذشت.

در این گزارش آمده است که اگرچه خانم. پریسلی قبلا سابقه مصرف مواد مخدر داشت، او “در چند سال گذشته” هوشیار بود. با این حال، به نظر می‌رسد که مشکلات سلامتی پس از جراحی چاقی او رخ داده است، که به طور کلی یک گزینه درمانی برای افرادی با شاخص توده بدنی بالا در نظر گرفته می‌شود که تنها با رژیم غذایی و ورزش موفق به کاهش وزن نشده‌اند.

Juan M. Carrillo، معاون پزشک در شهرستان لس آنجلس، خانم. مشکلات سلامتی پریسلی پس از جراحی چاقی به عنوان “عارضه طولانی مدت شناخته شده این نوع جراحی”.

ام‌اس. در این گزارش آمده است که پریسلی پس از عمل جراحی و پس از عفونت برای او مواد افیونی تجویز شد. سپس برای او نوع دیگری از دارو تجویز شد تا بتوان او را از مواد افیونی خارج کرد.

در این گزارش آمده است که خانم پریسلی “سابقه مصرف بیش از حد دارو” داشت. معلوم بود که فراموش کرده است که داروهایش را مصرف کرده است و دوباره آنها را مصرف خواهد کرد.»

در گزارش کالبد شکافی آمده است که نتایج سم شناسی “سطوح درمانی اکسی کدون” در خون او را نشان می دهد. در این گزارش آمده است که بوپرنورفین، دارویی برای درمان اعتیاد به مواد افیونی نیز وجود داشت اما در مرگ او نقشی نداشت.

بر اساس این گزارش، او ماه ها از درد شکم، تب، استفراغ و حالت تهوع شکایت داشت اما به دنبال مراقبت پزشکی نبود.

دفتر پزشکی قانونی لس آنجلس ابتدا صدور حکم در مورد خانم را به تعویق انداخته بود. مورد پریسلی برای ماه‌ها، مقامات گفتند که یک معاینه پزشکی انجام شده است، اما پاتولوژیست منتظر نتایج آزمایشات بیشتر – از جمله گزارش سم‌شناسی بالقوه – قبل از اعلام علت رسمی مرگ است.

دو روز قبل از خانم پس از مرگ پریسلی، او در جوایز گلدن گلوب شرکت کرد، که در آن «الویس»، یک فیلم زندگی‌نامه‌ای درباره زندگی پدرش، نامزد دریافت جوایز متعدد شد. برخی از مصاحبه های او در مقابل دوربین روی فرش قرمز باعث نگرانی طرفداران و دیگرانی شد که می گفتند او بی ثبات به نظر می رسید.

ام‌اس. پریسلی در گریسلند، جایی که مراسم یادبودی در اواخر ژانویه برگزار شد، به خاک سپرده شد.

هفته‌ها بعد، پریسیلا پریسلی، مادر لیزا ماری، که مدت‌ها به اداره دارایی الویس کمک می‌کرد، به دادگاه رفت تا اعتبار اسنادی را به چالش بکشد که می‌گفتند دختر لیزا ماری، هنرپیشه، رایلی کیو، تنها امین پس از مرگ لیزا ماری شده بود.

در ماه ژوئن، خانم طبق اسناد دادگاه، کیو موافقت کرد که به پریسیلا پریسلی، مادربزرگش و همسر سابق الویس پریسلی، مبلغی یکجا را به عنوان بخشی از توافقی که اختلاف بر سر کنترل اعتماد خانواده را حل می کند، ارائه دهد.

وکلای طرفین به دنبال محرمانه نگه داشتن جزئیات توافق خود بودند، اما در اسناد به پرداخت مبلغ یک میلیون دلار اشاره شد.

نیویورک تایمز گزارش داد که اگرچه امروزه برند الویس بیش از 100 میلیون دلار در سال به‌عنوان مجری مجوز دریافت می‌کند، اما اعتماد خانواده تنها کسری از درآمد خود را دریافت می‌کند.

روز چهارشنبه خانم کیو برای بازی در نقش کودک وحشی در «دیزی جونز و شش»، یک مینی سریال آمازون درباره ظهور و سقوط یک گروه داستانی دهه 1970، نامزد جایزه امی بهترین بازیگر زن در یک سریال محدود یا فیلم تلویزیونی شد.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما