منطقی نیست که جرم را به گردن فقر بیاندازیم

جیسون رایلی یک ستون نویس عقیده در وال استریت ژورنال است، جایی که ستون او به نام «تحرک صعودی» از سال 2016 در آنجا اجرا می شود. او همچنین یکی از اعضای ارشد مؤسسه منهتن است و برای رسانه های خبری مختلف تفسیر تلویزیونی ارائه می دهد.

آقای. رایلی، برنده جایزه بردلی 2018، نویسنده چهار کتاب است: «اجازه دهید وارد شوند: پرونده برای مرزهای باز» (2008). لطفاً از کمک به ما دست بردارید: لیبرال‌ها چگونه موفقیت سیاه‌پوستان را سخت‌تر می‌کنند (2014); “قدرت سیاه کاذب؟” (2017); و “ماوریک: بیوگرافی توماس سوول” (2021).

آقای. رایلی در سال 1994 به عنوان خواننده نسخه بر روی میز اخبار ملی در نیویورک به روزنامه پیوست. او در سال 1995 به صفحه تحریریه نقل مکان کرد، در سال 2000 به عنوان نویسنده ارشد صفحه تحریریه انتخاب شد و در سال 2005 به عضویت هیئت تحریریه درآمد. او در سال 2015 به موسسه منهتن پیوست.

متولد بوفالو، نیویورک، آقای. رایلی مدرک لیسانس زبان انگلیسی را از دانشگاه ایالتی نیویورک در بوفالو گرفت.

او همچنین برای USA Today و Buffalo News کار کرده است.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances