نظر | بزرگترین مانع بایدن سن نیست. این شور است.

جو بایدن رسماً برای انتخاب مجدد نامزد می شود و نامزدی او باعث می شود که برخی از رای دهندگان دموکرات – آنهایی که نه تنها نسبت به سن او بلکه در مورد اشتیاق او به سیاست هم بی اعتنایی هستند – در یک خصلت قرار بگیرند: آنها تهدید نامزدهای پیشرو جمهوری خواه را تشخیص می دهند، اما آنها را می شناسند. بایدن که در آغاز دور دوم ریاست جمهوری 82 ساله بود، تحت تأثیر قرار گرفتم.

به گفته مشاوران سیاسی که اخیراً با آنها صحبت کرده ام – و با توجه به صحبت هایی که در اخبار کابلی و آنلاین انجام شده است، مسئله سن یک نگرانی عمده برای بایدن است. و این حسی که او آن را تحت الشعاع قرار داده است به ویژه برای بایدن در مورد رای دهندگان جوان مشکل ساز است. بر اساس نظرسنجی موسسه سیاست در مدرسه کندی هاروارد از جوانان 18 تا 29 ساله که روز دوشنبه منتشر شد، تنها 36 درصد از جوانان آمریکایی عملکرد شغلی بایدن را تایید می کنند. این تعداد در طول دوره ریاست جمهوری او به طور پیوسته کاهش یافته است.

اگرچه رای دهندگان جوان تنها 17 درصد از رای دهندگان سال 2020 را تشکیل می دادند، اما احتمالاً کلید پیروزی دیگری برای بایدن خواهند بود، زیرا او دفعه قبل حدود 60 درصد از آرای 18 به 29 را به دست آورد. رای‌دهندگان جوان‌تر همچنین می‌توانند فشارسنج‌هایی باشند که نشان می‌دهد شور و شوق یک نامزد چقدر در جذابیت او تأثیر دارد.

من با چندین مدافع حقوق رای و سازمان دهندگان سیاسی تماس گرفتم تا در مورد پیشنهاد بایدن صحبت کنم، و این تصور کلی بین خوش بینی محتاطانه و کاهش شور و شوق نه چندان در مورد سن بایدن بلکه در مورد نحوه نگاه رای دهندگان، از جمله رای دهندگان جوان تر، به اولویت های سیاسی او قرار می گیرد. همانطور که کلیفورد آلبرایت، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی صندوق رای دهندگان سیاه پوست، به من گفت، اگرچه رای دهندگان جوان معمولاً دوست دارند نامزدهای جوان تر را ببینند، “اگر در مورد مسائل درست صحبت کنید، می توان بر مشکل سنی غلبه کرد. “

آلبرایت به نامزدی ریاست جمهوری سناتور برنی سندرز که حدود یک سال از بایدن بزرگتر است اشاره کرد. او گفت که به عنوان یکی از مدعیان نامزدی دموکرات ها، سندرز توسط رای دهندگان جوان نگه داشته شد، زیرا او به شدت از مسائلی که آنها به آنها اهمیت می دادند دفاع می کرد. آنها احساس می کردند که او برای آنها می جنگد.

در مورد مسائلی است که به نظر می رسد برخی از فعالان فکر می کنند که بایدن دریچه ای برای ناامیدی رای دهندگان ایجاد کرده است. آنها در مورد موانع ساختاری در راه عملکرد کنگره که پیشرفت قانونگذاری را دشوار، اگر نگوییم غیرممکن می کرد، ساده لوح نبودند، اما آنها به سادگی باور نداشتند که بایدن با برخی از ابتکاراتی که رای دهندگان دموکرات جوان تر به آنها اهمیت می دادند مبارزه کرد.

بدون شک به این دلیل که آنها با حق رای سر و کار دارند، این احساس را به خود جلب کرد که بایدن به اندازه کافی برای قانون حقوق رای جان لوئیس مبارزه نکرد.

Nse Ufot، بنیانگذار New South Super PAC، بایدن را به دلیل صحبت در مورد لایحه حق رای در مرکز دانشگاه آتلانتا – کنسرسیومی متشکل از چهار کالج و دانشگاه سیاهپوست تاریخی، در ایالتی که هر دو سناتور قبلاً متعهد به رای دادن به آن بودند، مورد سرزنش قرار داد. قانون – قبل از فشار برای تصویب این لایحه، با دانستن اینکه رای کافی برای تصویب آن وجود ندارد. اوفوت گفت، بایدن «باید در ویرجینیای غربی می‌بود، و باید در فینیکس، آریز می‌بود، زیرا آن‌ها کسانی هستند که باید آن را بشنوند».

او گفت تقریباً به نظر می رسید یک مربی به کناره می آید تا یک تیم را در شکست دلداری دهد، حتی اگر هنوز زمان باقی مانده بود و بازی هنوز در حال انجام است. فقط تلاشی همه جانبه برای پایین رفتن در نوسان به نظر نمی رسید.

اوفوت، خواننده رپ آیس کیوب، در مورد بایدن گفت: “من نیاز دارم که پشت خود را به آن بسپاری!”

اما هم اوفوت و هم آلبرایت تردید در مورد سن بایدن را کمی شاه ماهی قرمز می دانستند. برای آنها، سیاست و مشارکت رای دهندگان – و زمان و منابع صرف شده برای هر دو – تعیین کننده تر خواهد بود.

در جبهه سیاسی، آلبرایت معتقد بود که نظرسنجی برای دموکرات ها، به ویژه در پاییز 2022، نه تنها به این دلیل که دادگاه عالی Roe v. وید اما همچنین به این دلیل که بایدن در نهایت در مورد بخشودگی وام دانشجویی، تصویب قانون کاهش تورم (با مهمترین مقررات آب و هوایی در تاریخ آمریکا) و تصویب قوانین نسبتاً محدود اما همچنان مهم فدرال اسلحه اقدام کرد. نیم سال بعد، این پیروزی‌های دموکرات‌ها می‌تواند مانند اخبار قدیمی به نظر برسد، اما این موارد در دستور کار قرار داشتند که رای‌دهندگان دموکرات، از جمله رای‌دهندگان جوان، عمیقاً به آن‌ها اهمیت می‌دادند.

بنابراین، اگر بایدن در برخی از موضوعاتی که رای دهندگان جوان به آن اهمیت می دهند، دستاوردهایی داشته است، چرا فعالان همچنان نگران هستند؟

آنها می گویند که چالش بایدن در مورد رای دهندگان جوان تر، سن او نیست، بلکه وضعیت اوست. او تا حدودی به عنوان پادزهری برای هرج و مرج سال های دونالد ترامپ انتخاب شد. اما، همانطور که آلبرایت گفت که اکنون آن را می بیند، “مقداری از ثباتی که او ارائه می دهد، بخشی از آن راحتی یا هر چیز دیگری که به برخی از مردم ارائه می دهد، در واقع، از دیدگاه ما، بخشی از مشکل بوده است.”

آلبرایت گفت: «وقتی در لحظه‌ای هستید مانند آنچه ما در آن هستیم، باید بدانید که اکنون زمان عادی، سنتی، نوستالژی یا هر چیز دیگری نیست و شما به چیزی متفاوت نیاز دارید.»

اوفوت با صراحت بر این احساسات تأکید کرد و گفت: «مردم سعی می‌کنند دولتمردان بزرگ‌تری به نظر برسند» وقتی کشور در واقع در آتش است.

به یک معنا، سن بایدن به نماینده ای برای نارضایتی های دیگری تبدیل می شود که رای دهندگان ممکن است از او داشته باشند. ترامپ تنها چهار سال از بایدن جوان‌تر است، اما پیروانش را متقاعد کرده است که زهر او نشانگر مردانگی است.

بایدن باید برای سیاست های مترقی تر مبارزه بیشتری نشان دهد. حتی اگر در نبردها شکست بخورد، باید زخم ها را نشان دهد. قرار گرفتن خود به عنوان آخرین خط دفاع در برابر بازگشت ترامپ یا ظهور یک جمهوری خواه به همان اندازه خطرناک کافی نیست.

او باید نشان دهد که بیشتر بولداگ است تا سنگر.

همانطور که ترام نگوین، یکی از مدیران اجرایی اکثریت نیو ویرجینیا می گوید، در یک سال و نیم آینده منتهی به انتخابات، “من فکر می کنم شما چیزهای بیشتری خواهید دید – حداقل امیدوارم که ما در حال رفتن باشیم. برای دیدن بیشتر – از آن مبارزه، زیرا فکر می‌کنم در پایان روز، رای‌دهندگان می‌خواهند به کسی رأی دهند که معتقدند برای آنچه لازم است مبارزه می‌کند.»

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما