tardebanner

نظر | در این فصل تعطیلات اهدا کنید: افراد بی خانمان کالیفرنیا به کمک شما نیاز دارند

او می‌گوید: «میزان درد و رنج انسان در این شهر شبیه به رنج‌هایی است که تا به حال ندیده‌ایم، بنابراین به راحتی می‌توان آن را چنان طاقت‌فرسا دید که از نظر احساسی شروع به خاموش شدن کنید، زیرا حتی نمی‌دانید از کجا شروع کنید.» گفت: جان پری، مدیر اجرایی Shelter Partnership، که کالاها را جمع آوری و بین گروه های حمایت کننده از افراد بی خانمان در لس آنجلس توزیع می کند. او گفت اما چنین جدایی بی دلیل است. “این مشکل آنقدر گسترده است” که “کارهای زیادی برای همه وجود دارد و هیچکس نباید اجازه بگیرد. آنها فقط باید بروند و کمک کنند.»

چگونه؟ در اینجا برخی از چیزهایی است که من یاد گرفتم:

یک طاقچه را انتخاب کنید. علل و آثار بی خانمانی متفاوت است و گروه هایی که به بی خانمان ها کمک می کنند نیز متفاوت است. برخی از موسسات خیریه بر رفع نیازهای فوری مردم تمرکز می کنند در حالی که برخی دیگر بر روی اهداف سیاسی بلندمدت کار می کنند. بسیاری از آنها وقف گروه های خاصی هستند – خیریه هایی وجود دارند که از جمله به جوانان، جانبازان، خانواده ها، والدین مجرد دارای فرزندان، بیماران روانی و افراد جامعه LGBTQ کمک می کنند.

من قصد دارم به Covenant House کالیفرنیا، که به یافتن سرپناه و حمایت از جوانان بی خانمان کمک می کند، و به Compass Family Services، یک موسسه خیریه در سانفرانسیسکو که به خانواده های نیازمند کمک می کند، پول بدهم. کارشناسان پیشنهاد کردند که اهداکنندگان گروه‌هایی را انتخاب کنند که مأموریت‌هایشان با آنها طنین‌انداز باشد و در طول زمان به آن گروه‌ها بپیوندند. تعامل طولانی مدت تاثیر شما را ملموس تر می کند.

پول، کالا و زمان اهدا کنید. سازمان‌هایی که به بی‌خانمان‌ها کمک می‌کنند نیز به کالاها – چیزهایی مانند لباس، صابون، دستمال توالت، خمیر دندان و پوشک – و برای مدیریت مجموعه و توزیع آن‌ها به داوطلبان نیاز دارند.

با این حال، برخی نکات کاربردی: بیرون نروید و کنسرو یا سایر مواد غذایی را برای اهدا به بانک های مواد غذایی خریداری نکنید. از نظر عملیاتی، بانک‌های مواد غذایی می‌توانند با اهدای پول بیشتر از غذا انجام دهند. همچنین، افراد بی خانمان در طول سال، نه فقط در طول تعطیلات، به کمک نیاز دارند، بنابراین اگر توانایی دارید، کمک مالی مکرر را به سازمانی که از آن حمایت می کنید، در نظر بگیرید.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما