نظر | من تنها زندگی می کنم. واقعاً من آنقدر رقت انگیز نیستم.

این مشاهده درباره کنگره توسط بنجامین والاس ولز در نیویورکر نیز محبوب بود: «سنا خود را یک باشگاه می‌داند، اما مجلس بیشتر شبیه یک سالن فرودگاه است، همه بی‌صبرانه ساعت و تابلوی حرکت را تماشا می‌کنند و به همین چشم‌انداز نگاه می‌کنند. سینی دسر.” (بانی کاولی، شنکتادی، نیویورک، و لیندا شارپ، بلمونت، ماساچوست و دیگران)

پس از مرگ اخیر کریستین مک‌وی، خواننده و ترانه‌سرا، ادای احترام‌های عاقلانه و زیبایی وجود داشت، اما هیچ کدام بهتر از باربارا الن در گاردین نبود، که اینگونه آغاز شد: «بیشتر ما هنرمندان موسیقی مورد علاقه‌مان را داریم، کسانی که عمداً به دنبال آنها هستیم، اما در مورد نوع دیگر، آنهایی که از دریچه ذهن شما می چرخند چطور؟» (تونی سوتر، آلتون، همپشایر، انگلستان)

و در میان ادای احترام به خواننده، ترانه سرا و بازیگر ایرن کارا، که او نیز اخیرا درگذشت، من به ویژه از LZ Granderson در لس آنجلس تایمز لذت بردم، جایی که او انرژی و اعتماد به نفسی را که از ترانه کارا به دست آورده بود به یاد می آورد “Flashdance … What a Feeling” ” او نوشت: «باور کنید یا نه، روزی که برای لس آنجلس تایمز مصاحبه کردم، «فلش‌دنس» را بازی کردم، زیرا حتی در سن من، ترس می‌تواند رویاها را پنهان کند. (مایکل مسی، پاسادنا، کالیفرنیا)

در The Minneapolis Star Tribune، جیمز لیلکز از تخم‌مرغ‌های مایع که در کارتن‌ها عرضه می‌شود، دفاع کرد: «من از آن استفاده می‌کنم زیرا صبح‌هایی وجود دارد که نمی‌توانم حوصله‌ام را به سختی طاقت‌فرسا کنم که با تخم‌مرغ‌های واقعی سروکار دارم. شما باید آنها را بشکنید، و با توجه به اینکه این روزها تخم مرغ ها چه قیمتی دارند، خفه می شوید – قیمت یک دوجین آن مانند صورت حساب هامپتی دامپی برای اورژانس است.” (ژاک اسمیت، مینیاپولیس)

در آتلانتیک، تام نیکولز سوگند داران را توصیف کرد: «آنها وظیفه داشتند قانون اساسی را به هر طریقی تفسیر کنند که احساس پوچی آنها را از بین ببرد، ناامنی های خود را از بین ببرد و زندگی آنها را جذاب تر کند.» (مارتا گراهام، بروکلین، نیویورک)

برای بازگشت به تایمز و پایان آن، الیزابت وینسنتلی در مورد یک اختلال فصلی است: “به دنیای شگفت انگیز و مستقل فیلم های تعطیلات خوش آمدید، جایی که ما به تعداد غیر محتمل پدران بیوه خوش تیپ پوزخند نمی زنیم. ما این واقعیت را می پذیریم که هر فرد دیگری یک نویسنده پرفروش، یک ستاره پاپ، یک شاهزاده خانم یا یک نانوا است. ما از کولاک های مکرر که دو نفر را مجبور به گذراندن وقت با هم می کند تحسین می کنیم. و ما ریشه در کشف لذت های زندگی روستایی برای ساکنان شهرهای بزرگ داریم.» (Ann Pelo، Montesano، Wash.)

برای نامزد کردن بخش‌های مورد علاقه از نوشته‌های اخیر تایمز یا سایر نشریات برای ذکر در «برای عشق جملات»، لطفاً به من ایمیل بزنید. اینجا، در قسمت موضوع “جملات” را قرار دهید و نام و محل زندگی خود را درج کنید.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما