tardebanner

نه عاملی که در مورد خودارضایی دوست دارم، اما شماره 3 مورد علاقه من است

خودارضایی تقلب نیست این در واقع بخش بسیار مهمی از رابطه شماست. به طور کلی، خودارضایی بخشی کاملاً طبیعی از تمایلات جنسی ما است.» او می‌گوید: «این ما را قادر می‌سازد تا به روش‌های تأییدکننده و سالم با بدن خود در ارتباط باشیم. میل‌ها و تمایلات جنسی می‌توانند در طول زمان تغییر کنند، و این یکی از بخش‌های رایج قرار ملاقات است. گلیسیرین، یک عنصر رایج در بسیاری از محصولات روان کننده واژن، می تواند به عنوان غذا برای مخمر عمل کند، که می تواند عفونت فعلی را بدتر کند یا باعث شروع یک عفونت جدید شود.

اگر نسبت به شریک زندگی خود بی میل هستید، ریشه علت این اختلاف را بررسی کنید. اما اگر می‌خواهید با همسرتان باشید، میل جنسی ناهماهنگ لزوماً دلیلی برای شکاف یا حتی هشدار نیست. کریستن چندی پیش طلاق گرفت و از میان دلایل متعددی که پشت این جدایی وجود داشت، یکی از مواردی بود که برای او برجسته بود. بایرون خاطرنشان می کند که ما اغلب به طور خاص نیازی به رابطه جنسی نداریم، اما ممکن است از گرسنگی رنج ببریم یا به روابط عاشقانه بیشتری با شریک زندگی شما نیاز داشته باشیم. در پایان روز، مهم نیست که چه جنسیتی دارید، خودارضایی زمان شما برای برقراری ارتباط با خودتان است، علیرغم انگ ها یا نگرش های منفی که ممکن است در اطراف آن وجود داشته باشد.

بنابراین فقط با شناسایی قسمت‌های مختلف واژن خود بازی کنید (از نمودارهایی مانند این برای کمک به شما استفاده کنید)، توجه کنید که وقتی آنها را لمس می‌کنید احساس خوبی، بدی و یا احساس بدی دارند. برایان به Mashable ترک خود ارضايي گفت. "با شریک زندگی خود چک کنید و ببینید در زندگی آنها چه می گذرد." برایان می‌گوید وقتی به دلیل اختلاف در میل‌های جنسی با شریک زندگی‌مان احساس ناخواسته‌ای می‌کنیم، ممکن است احساس کنیم که این تنها چیزی است که در رابطه یا زندگی ما می‌گذرد. میل جنسی متفاوت به این معنی نیست که قرار نیست با کسی باشید. اختلاف جنسی ممکن است دلیلی باشد که شما نمی خواهید با کسی باشید. به همین دلیل است که برایان پیشنهاد می‌کند وقتی متوجه اختلاف در میل جنسی با شریک زندگی خود شدید، در مورد آن صحبت کنید.

اما نگاه کردن به آنچه در اطراف این اختلاف می‌گذرد می‌تواند به یافتن راه‌حل کمک کند. پس از آن می توانید قبل از پایین رفتن روی سینه ها و نوک سینه ها حرکت کنید. اگر اجازه دهید می تواند آن را کامل بخورد. این یکی از انسانی‌ترین و ارتباط‌دهنده‌ترین تجربیاتی است که می‌توانیم در آن شرکت کنیم. اجازه دادن به این فضا – صحبت در مورد اینکه چگونه تجربیات گذشته بر میل جنسی شما تأثیر گذاشته است و چگونه موقعیت‌های کنونی خارج از رابطه شما بر میل جنسی شما تأثیر می‌گذارد – در ایجاد اعتماد مفید است و عشق با شریک زندگی در واقع، ناهماهنگی‌های میل – که به نام میل جنسی ناهماهنگ نیز شناخته می‌شود – دلیل اصلی این است که زوج‌ها به دیدن من می‌آیند. چه به دنبال خرید اولین اسباب بازی خود باشید و چه در حال تکمیل مجموعه خود هستید، ما لیستی از بهترین اسباب بازی های جنسی (به علاوه برخی موارد اضافی) از بهترین اسباب بازی های جنسی را برای مشغول شدن با خودتان تنظیم کرده ایم.

او با صبح بخیر آمریکا و نیویورک تایمز مصاحبه کرد و در فروشگاه Best Buy در منهتن ظاهر شد تا جوآن را برای مشتریان ناآگاه بخرد. "صبح یکشنبه" والاس استیونز، و "در سایه دختران جوان در گل" ترجمه تحت اللفظی عنوان یکی از مجلدات مارسل پروست در جستجوی زمان از دست رفته است که معمولا به انگلیسی با عنوان "در یک جوانه زدن" ارائه می شود. بیشه. دلایل زیادی وجود دارد که میل جنسی شما ممکن است در طول زمان تغییر کند، از داروها گرفته تا استرس و آشفتگی عاطفی خارج از روابط شما. برایان گفت. ممکن است احساس کنید شغل یا فرزندان شما بر داشتن رابطه جنسی با شریک زندگی تان اولویت دارند. میل‌های جنسی در یک طیف زندگی می‌کنند و ارتباط برای ایجاد فضایی برای خواسته‌های خود و شریک زندگی‌تان برای تکامل در طول زمان ضروری است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ترک خود ارضايي لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما