نیویورک تایمز در سه ماهه گذشته 190000 مشترک اضافه کرد

شرکت نیویورک تایمز روز چهارشنبه اعلام کرد که در سه ماهه گذشته 190000 مشترک دیجیتال اضافه کرده است که بخشی از آن به دلیل اشتراک در مجموعه ای از محصولات شامل سایت ورزشی The Athletic است و تعداد کل مشترکین دیجیتال این شرکت را به 9 میلیون رساند.

سود عملیاتی تعدیل‌شده 54 میلیون دلار بود که 11 درصد کاهش نسبت به سال قبل را نشان می‌دهد، زیرا درآمد اشتراک جدید با هزینه‌های عملیاتی بالاتر و درآمد تبلیغاتی کمتر جبران شد.

مردیت کوپیت لوین، مدیر اجرایی تایمز در بیانیه ای گفت: «در سه ماهه اول، ما پیشرفت ثابتی در استراتژی اشتراک اساسی خود داشتیم، با نشانه های واضحی از باند پرواز قابل توجهی در پیش رو داریم.

در دهه گذشته، تایمز تلاش کرده تا با درآمد جدید مشترکان دیجیتال، افت کسب و کار چاپ خود را – که سودآور است اما در حال محو شدن است – جبران کند. در سال‌های اخیر، این شرکت با ارائه مجموعه‌ای از ابزارهای آنلاین از جمله برنامه آشپزی، سرویس خرید آنلاین Wirecutter، بازی‌هایی مانند Wordle و The Athletic به خوانندگان این استراتژی را بهبود بخشیده است و خود را برای مشترکین به‌عنوان راهنمایی برای جهان گسترده‌تر معرفی می‌کند.

این شرکت اعلام کرد که حدود 9.7 میلیون مشترک محصولات چاپی و دیجیتال خود را در پایان سه ماهه اول داشت که حدود 8 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت. حدود 710000 نفر از آنها مشترک چاپ بودند که حدود 10 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشت.

تایمز از رکود تبلیغاتی در سراسر بخش مصون نبود. این شرکت اعلام کرد که درآمد تبلیغات در سه ماهه اول در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود 8.6 درصد کاهش یافته و به 106 میلیون دلار رسیده است که ناشی از کاهش هزینه‌ها در مقوله‌های فناوری و مالی است. تبلیغات لوکس انعطاف پذیر باقی مانده است و در سه ماهه گذشته رشد کرده است.

Athletic که این شرکت در سال گذشته به قیمت 550 میلیون دلار به صورت نقدی خریداری کرد، در پایان سه ماهه 3.3 میلیون مشترک داشت که بیش از دو برابر تعداد مشترکان در مدت مشابه سال گذشته است. با وجود آن، ضرر در The Athletic 7.8 میلیون دلار بود که حدود 14 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت.

این شرکت گفت که ضرر و زیان The Athletic بیشتر به نظر می رسد زیرا این شرکت تنها دو ماه از سه ماه در سه ماهه اول سال 2022 مالک سایت بوده است.

روز سه شنبه، نیویورک تایمز اعلام کرد که ویلیام باردین، مدیر ارشد استراتژی شرکت را به عنوان مدیر ارشد مالی جدید این شرکت انتخاب کرده است. آقای. باردین که نزدیک به 20 سال در این شرکت بوده جانشین رولند کاپوتو خواهد شد.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما