هرزه. اسناد دادگاه نشان می دهد که اسکات پری در تماس با قوه مجریه حول و حوش انتخابات 2020 “مصرف” بوده است.CNN

تلفن همراه توقیف شده رپ. بر اساس اسناد دادگاهی که به تازگی منتشر شده است، اسکات پری حاوی 930 پرونده بود که در آن جمهوری خواه پنسیلوانیا اغلب سعی می کرد مقامات قوه مجریه را در حول و حوش انتخابات ریاست جمهوری 2020 سرزنش کند.

“هرزه. ارتباطات پری با مقامات شعبه اجرایی، همانطور که در سوابق پاسخگو منعکس شده است، نشان می دهد که او به جای مقاومت، استقبال کرده و در واقع اغلب این ارتباطات را آغاز کرده است. [redacted]”بریل هاول، قاضی ارشد دادگاه منطقه ای دی سی، پس از بررسی سوابق و تصمیم به انتشار آنها به دادستان، در یکی از چهار نظر بدون مهر و موم خود نوشت.

در حوالی انتخابات 2020، قانونگذار پنسیلوانیا با رئیس جمهور دونالد ترامپ و حامیان قدرتمند ترامپ، از جمله رئیس کارکنان کاخ سفید، مارک میدوز، جفری کلارک، مقام وزارت دادگستری و دیگرانی که ادعاهای دروغین تقلب در انتخابات را مطرح کردند، در تماس بود.

او نوشت که ارتباطات او با قوه مجریه “پیشگیر، مداوم و طولانی” بود.

سوابق دادگاهی که به تازگی در دسترس است، بینش بیشتری را در مورد دامنه دعوای جاری بر سر تلفن پری، که بخشی از تحقیقات جنایی بازرس ویژه جک اسمیت در حدود 6 ژانویه 2021 است، ارائه می دهد. در مجموع، هاول روز جمعه چهار نظر را با سرمقاله هایی که مربوط به آن نوشته بود، افشا کرد. به توانایی وزارت دادگستری برای دسترسی به بیش از 2200 پرونده روی تلفن همراه این نماینده کنگره، پس از اینکه FBI دستگاه را در سال گذشته توقیف کرد.

هاول همچنین خلاصه‌ای از تلفن پری را «فشار چند جانبه برای مقامات قوه مجریه برای انجام اقدامات تهاجمی‌تر» خواند، که احتمالاً در پاسخ به سوء ظن تقلب در انتخابات است و آن سوابق تلفن همراه را تحت پوشش حمایت کنگره قرار نمی‌دهد.

هاول در بخش دیگری از احکام خود نوشت که چگونه ارتباطات پری با افراد خصوصی نیز نباید از نظر بازرسان مخفی بماند – از جمله تقریباً 700 پرونده که نشان دهنده علاقه او به امنیت انتخابات و انتخاب کنندگان و همچنین تماس با وکلای ستاد انتخاباتی ترامپ است.

«آنچه واضح است این است که بند از Rep محافظت نمی کند. هاول می‌نویسد: «تفکر تصادفی پری با افراد خصوصی که تخصصشان در زمینه امنیت سایبری یا بحث‌های سیاسی با وکلای یک کمپین ریاست‌جمهوری یا با قانونگذاران ایالتی در مورد جلسات استماع در مورد تقلب احتمالی در انتخابات محلی یا اقداماتی که آنها می‌توانند برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات در پنسیلوانیا انجام دهند.»

در حالی که هاول در نهایت به پری اجازه داد حدود 161 مورد از سوابق خود را از بازپرسان تحت بند سخنرانی یا بحث قانون اساسی – قانونی که قانونگذاران را در برابر برخی اقدامات اجرای قانون که رفتارهای مرتبط با وظایف قانونی آنها را هدف قرار می دهد محافظت می کند – او دستور داد که 2000 پرونده دیگر به عدالت داده شود. بازرسان دپارتمان

این تحقیق اکنون بخشی از تحقیقات بازرس ویژه اسمیت در 6 ژانویه است.

پری از حکم خود درخواست تجدید نظر کرده است و توانسته است تمام 2000 پرونده را برای تقریباً 7 ماه از زمان توقیف تلفن خود مخفی نگه دارد و دادگاه استیناف دایره ای دی سی استدلال های این پرونده را در روز پنجشنبه شنید.

از آنجایی که برخی از آن استدلال‌ها علنی بودند، هاول نسخه‌های ویرایش‌شده نظرات و دستورات خود را در این پرونده جمعه شب منتشر کرد.

او تا حد زیادی استدلال‌های پری برای حفظ حریم خصوصی را رد کرد و رویکرد او به این پرونده را «دیدگاهی شگفت‌انگیز از دامنه امتیاز قانون‌گذاری» نامید که «واقعاً اعضای کنگره را با یک سپر قدرتمند دوگانه عدم افشا و مصونیت برای تقریباً هر یک از فعالیت‌هایشان پوشانده است. که می تواند جمع آوری اطلاعات در مورد هر موضوعی تلقی شود که ممکن است توجه قانونی را به خود جلب کند.»

دستورات بدون مهر و موم دادگاه نیز بینش بیشتری در مورد خود جستجو و چگونگی شکل گیری پرونده ارائه می دهد.

پس از اینکه تلفن پری در 9 آگوست توسط ماموران FBI ضبط و کپی شد، وزارت دادگستری برای صدور حکمی برای بررسی محتویات تلفن او به دادگاه بازگشت.

نه روز بعد، هاول حکم را تأیید کرد، “پیدا کردن دلیل احتمالی برای ارتکاب جنایت” و شواهد جرم در تلفن پری، طبق نظرات بدون مهر و موم، یافت می شود.

پری 44 روز فرصت داشت تا در مورد امتیازات سخنرانی یا مناظره خود به عنوان عضوی از کنگره به دادگاه استدلال کند که می توانست از سوابق فعالیت قانونی قانونی در برابر تحقیقات فدرال محافظت کند. او به دادگاه گفت که تلفنش حاوی “ارتباطات با کارکنانش، اعضای کنگره و دیگران” است – سپس سوابق را روی تلفن خود ثبت کرده است، از جمله “یادداشت ها” بر اساس تاریخ، گیرنده، فرستنده و موضوعی که قاضی باید بررسی کند.

هاول سپس آن سوابق را مرور کرد.

پری به جرمی متهم نشده است.

هاول در نوامبر گذشته ابراز نگرانی کرد که تیم پری در تلاش برای “به تاخیر انداختن یکجانبه” تحقیقات جنایی است.

دعوای دادگاه خود توانایی وزارت دادگستری برای دسترسی به محتوای تلفن پری را متوقف کرده است. و، هاول تیم پری را متهم کرد که کار روی پرونده را آهسته پیش می‌بردند، زیرا بررسی آنها از محتویات تلفن در پاییز گذشته با پیشروی دادخواهی به کندی پیش رفت.

وزارت دادگستری به قاضی گفت که تیم او در حال بررسی سوابق تلفن او برای اظهارات احتمالی امتیازی با نرخ 265 سند در روز بودند، در حالی که طبق یکی از نظرات، دادگاه به آنها دستور داده بود که سوابق را با نرخ 800 در روز بررسی کنند. جمعه منتشر شد

“اگر نماینده پری در واقع به طور قابل توجهی از سرعت مورد نیاز تحت فرمان ثبت امتیاز پری منحرف شده است، و او همچنان به آهستگی راه می‌رود و لاگ‌های امتیازی را برای دولت تولید می‌کند… او در معرض خطر از دست دادن حق خود برای ادعای امتیاز خود است. “هرزه. پری اکنون برای سرعت بخشیدن به بررسی خود مطلع شده است.

با توجه به سوابق دادگاهی که اکنون منتشر شده است، زمان بررسی اسناد او دوباره در نظرات آینده هاول مطرح نشد.

این داستان با جزئیات بیشتر به روز شده است.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما