هشدار خرید بک لینک

این به شما کمک می کند که همواره از جریمه گوگل در امان باشید و در بلند مدت نتایجی که دوست دارید را به دست آورید. شما می توانید برای یافتن بیشتر این موارد مانند ریدایرکت های 302، ریدایرکت چاین ها، خطاهای 404، خظاهای کانونیکال، تکرار متا دیتا و استفاده نادرست از دستورالعمل ها از ابزار Screaming Frog استفاده کنید. شما می توانید از طریق انجمن های سئو اقدام به خرید بک لینک از شبکه های عمومی کنید. خرید بک لینک خوب و با کیفیت | لطفا پنالتی نشوید! برای مقابله با این موضوع شما همواره باید بدانید که چگونه بیشترین نتایج ممکن را از هر کدام از بک لینک های خود به دست آورید. با توجه به این موضوع که در هر صفحه ی داخلی نیز هدر و فوتر سرجای خود ثابت هستند این گزینه ها همیشه در دسترس کاربر قرار خواهند داشت و از طرف دیگر نیز تکرار این بخش ها در دیگر صفحات باعث می شود اعتبار صفحه اصلی نیز متمرکز به لینک های داخلی محتوای آن شود. A rtic᠎le has been cre​ated  by GSA Conte​nt Gen erat or ᠎DEMO᠎!

با کمک ابزارهای تحلیل وب مانند Google Analytics و Majestic، می توانیم کیفیت لینک خود را با توجه به اطلاعات ترافیک، به دامنه، به شاخص های برجسته و دیگر معیارهای مشابه، بررسی کنیم و در صورت نیاز تغییرات لازم را اعمال کنیم. مرتبط بودن یک شاخص بسیار مهم برای ساخت بک لینک است. آنها هیچ ارتباطی را از یک سایت به سایت دیگر منتقل نمی کنند. ۱- ایجاد شناخت و ارتباط با جمعیت هدف: وب سایتهای شخصی به عنوان یک منبع ارتباطی شخصی، میتوانند به شما کمک کنند تا با دیگران در ارتباط باشید و نشاط خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. معماری سایت چگونگی توزیع شدن عادلانه یک لینک در سراسر سایت را نشان می دهد. اگر شما تصمیم دارید از این نوع بک لینک ها استفاده کنید، پس بدانید که خطر جریمه شدن ( پنالتی گوگل چیست ) را بسیار افزایش می دهید. https://reza0088.ir/%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%86%d8%a8%d8%a7%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-4-%da%af%d8%a7%d9%85%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87%d8%8c-%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%ae%d8%b1%db%8c/ اینکه شما از ریسک بیزار هستید و دوست دارید همواره یک رویکرد شفاف را پیش بگیرید که شانس جریمه (penalize) شدن شما را پایین نگه دارد؟ یعنی در هنگامی که گوگل یک بار در مورد سایتی مشکوک به تخلف شود، دیگر نمی تواند مثل قبل به آن سایت اعتماد کند. https://xseo.ir/ را مانند یک پازل تصور کنید، شما نمی توانید بدون داشتن همه تکه های یک پازل آن را کامل نمایید.

هرگاه یک وبسایت دیگر به شما لینک دهد در واقع یک بک لینک برای شما ایجاد می شود، به همین دلیل بیشتر مردم به آن لینک خارجی و به فرایند آن لینک بیلدینگ یا لینک سازی نیز گویند. بهترین رویکرد در سال 2018 این است که بر روی گرفتن بک لینک های مرتبط از وبسایت های واقعی تمرکز کنیم. تلاش کنید سایت هایی با استاندارد بالا را برای ساخت بک لینک های خود پیدا کنید. شما می توانید به جستجو در قدیمی ترین سرویس وبلاگدهی تعداد زیادی از این قبیل وبلاگ ها پیدا کنید که ارزش توسعه و همکاری را دارند و حاضرند وبلاگ خود را در اختیار شما قرار دهند. قانون SUSP17 به این معنی است که اگر صفحه ای دارای بیش از 1000 لینک خروجی باشد، می تواند نشانه ای برای وبلاگ یا فهرست راهنمای اسپم باشد. انکر تکست یا متن لینک شده به این معنی است که لینک روی چه عبارتی قرار گرفته است. این شیوه بک لینک دادن بسیار بی معنی است. از همین رو خساست را کنار گذاشته و سعی کنید لینک دادن را امتحان کنید و پست مهمان را فعال کنید مطمئن باشید که نتیجه بخش خواهد بود.

3. و در نهایت لینک های به خارج یا outbound که از سایت و صفحات ما، به سایت های دیگر داده میشود و برای آنها به عنوان بک لینک محسوب میشوند. زمینه فعالیت سایت مبدا: وقتی صحبت از بک لینک میشود همه 2 مورد قبلی را به سرعت عنوان میکنند اما زمینه فعالیت سایت مبدا نیز دارای اهمیت بالاییست. وقتی به هر کدام از اعضای این شبکه استناد کرده و به آن ها لینک می دهید آن ها را تشویق میکنید که متقابلا به شما لینک بدهند و تعامل ایجاد می شود ،تعاملی که منجر به بهبود رتبه سایت شما خواهد شد. بعد از آشنایی با این استراتژی ها به خوبی می توان فهمید که برای ساخت بک لینک چه کاری باید انجام دهیم و چه کاری را نباید انجام ندهیم. اگر شما این 5 قانون را برای ساخت بک لینک دنبال کنید، خواهید دید که ترافیک ارگانیک سایت شما هر ماه بالاتر می رود.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما