tardebanner

واکنش محسن رضایی به اظهارات میرحسین موسوی

النا نوشت: محسن رضایی در واکنش به یادداشت اخیر میرحسین موسوی تاکید کرد که طراحان نامه اخیر برای جلوگیری از تحول جدید در مسیر دستیابی به اهداف ملت ایران سناریویی تکراری طراحی کرده اند و قصد دارند جلوی ملت ما را بگیرند. ، سیستم و دولت از جهش های بزرگ.

محسن رضایی عضو کمیته ارزیابی نظام تشخیص مصلحت نظام در واکنش به یادداشت اخیر میرحسین موسوی نوشت: طراحان نامه اخیر سناریویی تکراری و ناامیدکننده را طراحی کرده اند تا از تحولات جدید در مسیر دستیابی به اهداف جلوگیری کنند. ملت ایران، ملت، نظام و دولت ما را از همکاری با دولت مردم باز می دارند.

با احترام و تشکر از ایشان تنها به چند مورد از خدمات این قهرمان بزرگ اشاره می کنم:

ج: شهید حمدانی در بین جوانان مؤمن و انقلابی بود که در مبارزه با طاغوت و مبارزه با رژیم ستمشاهی نقش مؤثری داشت.

ب: و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در عملیات آزادسازی سنندج و آزادی کردستان از دست ضد انقلاب، افتخار آفرید.

ج: شهید حمدانی در دوران دفاع مقدس در تأسیس و فرماندهی سه لشکر ایفای نقش کرد:

1. حضرت رسول (ص) در کنار شهیدان همت و شهبازی و سردار اسلام احمد متوسلیان به تشکیل تیپ 27 کمک کرد.

2. در فرماندهی سپاه مقدس گیلان و رهبری آن در عملیات های پدافندی، شکوه مقدس آفرید.

۳. همدان و فرماندهی آن نقش اساسی در تشکیل گروه انصارالحسین (علیه السلام) داشت.

د: سردار شهید حسین حمدانی با کمک سایر فرماندهان ارتش راه را بر روی منافقین بستند و از ورود آنها به کرمانشاه جلوگیری کردند.

بعد از دفاع مقدس:

و پس از سالها مبارزه با استبداد و رژیم بعثی عراق، خداوند هرگز زندگی مسالمت آمیز را بر مبارزه ترجیح نداد.

1- از دوستان و همکاران فرمانده مؤثر ارتش در سازماندهی و گسترش ارتش جدید گارد بود.

2- از تجربیات خود در فعالیت متواضعانه در عرصه های مختلف مردمی و عشقی که به آحاد جامعه در مدیریت فتنه 88 داشت به خوبی استفاده کرد و با کمک های مردمی و حتی با به کارگیری افرادی از معترضان اقدام کرد. از وقوع بلایای بزرگ جلوگیری کرد.

3- حمدانی در محضر قهرمان جهان اسلام شهید سلیمانی در دفاع از حرم و در نابودی داعش در سوریه و عراق نقاش بود.

بی شک نام سردار حمدانی در زمره قهرمانان آزادی سرزمین های اسلامی و مبارزه با طاغوت با دستاوردهای سرشار از مجاهدت و سربلندی در دفاع از ایران، عراق، سوریه و لبنان و همچنین شکستن محاصره مستضعفین است. مردم سنندج و مریوان برای همیشه در تاریخ خواهند ماند. و از هیچ مأموریتی کوتاه نیامد و استعفا نداد.

اما دلیل توهین به این قهرمان ملی در مواقع حساس چیست؟ انشاءالله در فرصتی به تفصیل می پردازم، اما ذکر یک نکته به طور کلی لازم است و سپس این است:

طراحان نامه اخیر برای جلوگیری از تحولی جدید در مسیر تحقق اهداف ملت ایران، سناریویی تکراری و مذبوحانه طراحی کرده اند و به این نتیجه رسیده اند که حمله به میدان جنگ واقعی، ملت، نظام. و دولت از فرصت انقلاب‌های بزرگ باز می‌مانند و از نظر اقتصادی و در بحبوحه مذاکرات، ملت را از همکاری با دولت مردم باز می‌دارند.

امروز تنها یک میدان واقعی و آینده نگر در پیشرفت و پیشرفت ایران وجود دارد و آن جهش و جهش اقتصادی با وحدت ملی حول رهنمودها و فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و پرهیز از خط کشی و حاشیه سازی است. .

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما