ورودی های شهابسینگ برای قهرمانی ناپولی (روبروی)

کد خبر : 1934310 |
10 اردیبهشت 1402 ساعت 16:05 |
10 هزار بازدید |

4
نقطه نظر

گوسن به دروازه زد و کارش را شکست.

رابین گوسنز نیز یکی از حساس ترین گل های هفته را در این سری به ثمر رساند و پس از گل نتوانست کمر خود را صاف کند.

ورودی های شهابسینگ برای قهرمانی ناپولی (روبروی)

به گزارش “ورزش سه”، در دقیقه 83 دیدار لاتزیو و اینتر در حالی که میزبان کمبود تیم قدرتمند را جبران می کرد، لائوتارو مارتینز گلزنی کرد، روملو لوکاکو در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد و باعث شد. یک سانتر نرم.تیم در باز شدن دروازه یکی از بازیکنان توپ را زد و در آن موقعیت ناگهان رابین گوسنس آلمانی مانند یک تک تیرانداز مقابل دروازه بان لاتزیو ظاهر شد و توپ را به زیبایی با توپ به تور میهمان شلیک کرد. پای چپ او

گوسنز با پریدن از ارتفاع و ضربه زدن به پای چپ یکی از زیباترین گل های سری این هفته را خلق کرد اما این بازیکن برای رسیدن به توپ و زدن ضربه نهایی آنقدر تلاش کرد که پس از عبور توپ از خط دروازه نتوانست. این ضربه را به ثمر برسانید.
گوسنز که در وضعیت نامتعادلی قرار داشت پس از اصابت ضربه به سینه و کتف به زمین افتاد و از ناحیه کتف به شدت آسیب دید و احتمالاً دنده اش شکست. او دو سه دقیقه روی زمین دراز کشیده بود و پس از بیرون آمدن با کمک کادر پزشکی در نهایت در حالی که نمی توانست نفس خود را حفظ کند، زمین را برای کمک پزشکی ترک کرد.
این گل برای اینتر و البته ناپولی قهرمان سری آ بسیار ارزشمند بود که امروز می تواند با کسب یک امتیاز مقابل سالرنوتینا قهرمان سری آ شود.

1869045
1869043
1869044

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما