وقتی حرفه ای ها با روان درمانی با مشکل مواجه می شوند، این کاری است که انجام می دهند

این مرکز به یکی از بزرگترین مؤسسات مراقبت روان درمانی در منطقه اصلی راین تبدیل شده است که سالانه برای بیش از 1000 بیمار درمان روانی ارائه می دهد. روان درمانی می تواند احساس سلامتی هر فرد را افزایش دهد، بنابراین گفتار و کردار او را به شیوه ای مثبت تر تقویت می کند. چنین تکنیک هایی عبارتند از ایجاد رابطه تجربی، گفتگو، ارتباط و تغییر رفتار، سمینارهای گروهی و بسیاری موارد دیگر.

خانواده درمانی

این نوع رویکرد روانپزشکی در پاسخ به طیف وسیعی از تظاهرات خاص و غیراختصاصی از مشکلات سلامتی قابل تشخیص پزشکی یا وجودی استفاده می‌شود. گفته می شود، یک درمانگر ممکن است در موقعیت های خاص مشاوره ارائه دهد و یک مشاور ممکن است به شیوه ای روان درمانی عمل کند. برخی از درمانگران دارای مدرک دکترای روانشناسی یا مشاوره هستند. روانشناسی نه تنها یک موضوع، بلکه یک عنصر انقلابی برای تغییر کل جهان است.

روان درمانی می تواند توسط هر فردی انجام شود که در زمینه روانپزشکی، روانشناسی بالینی، مشاوره روانی و روانشناسی، مددکاری اجتماعی روانپزشکی، ازدواج و خانواده درمانی، مشاوره توانبخشی، کاردرمانی، پرستاری روانپزشکی و بسیاری دیگر فعالیت می کند. مشاور فردی که به دنبالش هستید! اگر فردی همیشه گرم مزاج است و به راحتی عصبانی می شود، روان درمانی می تواند به کنترل این نگرش درونی برای جلوگیری از رفتار پرخاشگرانه کمک کند.

کشف کنید که چرا الگوهایی را تکرار می کنید که دیگر برای شما کار نمی کنند تا بتوانید زندگی مورد نظر خود را بسازید. هدف کمک به فرد در شناخت الگوهای تفکر ناسالم و شناخت و تغییر باورهای نادرست است. دانش‌آموزان CBT یاد می‌گیرند که تفکر منفی خود را از طریق ژورنال‌نویسی و سایر قالب‌های نوشتاری که به شناسایی الگوهای فکری و باورهایی که باعث رفتار مخرب می‌شوند، به چالش بکشند.

درمان اختلال دو قطبی

آن‌ها سپس راه‌هایی را می‌آموزند که با این افکار منفی مخالفت کنند و راه‌حل‌های منطقی بیابند که به آنها حس کنترل مثبتی می‌دهد تا این که احساس کنند در بازی زندگی پیاده‌های درمانده هستند. در حالی که روان درمانی یک ابزار ضروری در بهبودی است، درک این نکته مهم است که اگر عدم تعادل فیزیولوژیکی که باعث مشکلات سوء مصرف مواد می شود اصلاح نشود، مزایای مشاوره روانشناختی حاشیه ای خواهد بود.

روان‌درمانی، رایج‌ترین شکل درمان گفتگو – چه به صورت انفرادی با یک مشاور، در یک جلسه گروهی یا با اعضای خانواده – یک راه خروجی فراهم می‌کند و درمانگر می‌تواند مکانیسم‌های مقابله‌ای را برای استفاده پس از پایان مشاوره پیشنهاد دهد. درمان به احتمال زیاد به عنوان مشاوره شناخته می شود.

CBT برای کمک به شناسایی و تغییر تفکر تحریف شده ای طراحی شده است که منجر به احساسات و رفتارهایی می شود که خود ویرانگر یا خود ویرانگر هستند. روان درمانگران از تکنیک های مختلفی برای کمک به بیماران خود استفاده می کردند. تجزیه و تحلیل رسمی: استفاده از روش های آماری، ریاضی، محاسباتی یا سایر تکنیک های رسمی برای تجزیه و تحلیل یا ترکیب داده های مطالعه. این تکنیک‌ها در بهبود سلامت روان، رشد زندگی اجتماعی و پذیرش نقش خود در خانواده مؤثر هستند.

روان درمانی به مجموعه ای از مشکلات کمک می کند، از جمله افسردگی و اعتماد به نفس پایین، اعتیاد و نزاع های خانوادگی. همچنین به بهبود یا ایجاد یک پایه قوی از روابط در خانواده یا دوستان بیمار کمک می کند. درمان روان پویایی به کشف این تعارضات ناخودآگاه که بر مسائل فعلی یا آینده تأثیر می گذارد کمک می کند. رفتار درمانی شناختی بر این فرض استوار است که افکار (شناخت) و باورهای ما تا حد زیادی احساس ما را تعیین می کند.

در حالی که CBT یک شبه معجزه نمی کند، نشان داده شده است که در تغییر انواع افکار ناامیدکننده و خودشکوفایی که می تواند منجر به سوء مصرف مواد شود، بسیار موثر است. قبل از اینکه برای روان درمانی بروید، اطمینان حاصل کنید که روان درمانگر شما می تواند مشاوره هایی را در محیط های امن، محرمانه و آرامش بخش به شما ارائه دهد. همه اینها توسط یک روان درمانگر حرفه ای آموزش دیده انجام می شود.

تجربه من در حوزه بهداشت و درمان به سال 1980 برمی گردد (اگرچه تقریباً دو دهه بعد روان درمانگر نشدم.) در آن زمان به عنوان مدیر مرکز پزشکی ورزشی در بیمارستان ارتوپدی بیماری های مشترک (اکنون) خدمت می کردم. بخشی از کنسرسیوم NYU). فرویدیان معاصر، اکثراً معتقدند که روان درمانی زمانی مؤثرتر است که منجر به افزایش خودشناسی از جانب بیمار شود.

Psychotherapy

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با خانواده درمانی (فهرست این سایت را مرور کنید) وب سایت خود باشید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما