وقتی دو آکروبات با سر به زمین می افتند – برای یکدیگر

کیتلین اسکای رایشل در یک مهمانی تعطیلات شرکتی در اورلاندو، فلوریدا ایستاده بود، اولین باری که کریستی ماری گرازیانو او را دید.

برای خانم غیرعادی نبود. گرازیانو برای دیدن حرفه‌ای‌های سیرک که به صورت وارونه روی دست‌ها یا ساعدهایشان تعادل برقرار می‌کنند – بالاخره او خودش یکی است و در آن شب در نوامبر ۲۰۱۶، او سرگرمی‌های این رویداد را مدیریت می‌کرد. اما به نوعی خانم رایشل برجسته بود.

خانم “من چیزی در مورد او نمی دانستم، اما می خواستم با او دوست باشم.” گرازیانو گفت.

آن دو عصر همان روز گفتگوی کوتاهی داشتند و خانم. گرازیانو حتی ارقام خود را به خانم وارد کرد. تلفن رایشل. ام‌اس. رایشل در آن زمان با کسی قرار ملاقات داشت، بنابراین شماره تلفن استفاده نشد.

سه سال سریع به جلو. در دسامبر 2019، به فکر دوست مشترک و همکار آکروبات آنها، جاشوا جانسون، افتاد که آنها ممکن است مسابقه خوبی باشند.

آقای “آنها هر دو مجری خارق العاده ای هستند.” جانسون گفت. برای مجری‌ها سخت است که با غیر مجری‌ها همخوانی داشته باشند، زیرا حتی زمانی که کار نمی‌کنیم، هنوز باید تمرین کنیم و تعداد کمی از آنها می‌دانند که چقدر بر زندگی اجتماعی ما تحمیل می‌شود.»

علاوه بر این، او افزود: «کریستی تمایل دارد جدی باشد و کیتلین غریب تر. فکر می‌کردم آنها می‌توانند همدیگر را متعادل کنند و با هم رشد کنند.”

وقتی او در مورد یکدیگر گفت، از جمله اینکه هر دو عجیب و غریب هستند، خانم. گرازیانو وقت تلف نکرد و خانم را فرستاد. رایشل درخواست دوستی در فیس بوک. غرفه خانم رایشل به سختی از بستر رسانه های اجتماعی استفاده می کند. آقای. جانسون مجبور شد به او بگوید حسابش را چک کند.

ام‌اس. رایشل، 29 ساله، سال‌های اولیه زندگی‌اش را در سفر به سراسر کشور و در کانادا با سیرک گذراند، تا اینکه مادر دومینیکن-آمریکایی‌اش، مری رایشل، و پدر یهودی، استیون رایشل، درست قبل از تولد نهمین سالگردش، پایگاهی خانگی در اورلاندو تأسیس کردند. . آنها دلقک های برادران رینگلینگ بودند. و سیرک بارنوم و بیلی، در میان سیرک های دیگر. (مادرش هنوز به طور مستقل با آتش اجرا می کند؛ پدرش از اجرا بازنشسته شد و اکنون در ساخت و ساز کار می کند.)

ام‌اس. رایشل از کودکی آموزش آکروباتیک را آغاز کرد و در نوجوانی باله کلاسیک را آموخت. تخصص او چرخاندن تا 30 حلقه هولاهوپ در یک زمان بر روی قسمت های مختلف بدن، یا کمتر در حین پوینت، زدن چندین حلقه در حین انجام اسپلیت و موارد دیگر است. نام هنری او کیتلین اسکای است و علاوه بر اجرا، به طور مستقل به مربیگری و آموزش هنرهای سیرک می پردازد و به تازگی کار خود را با Cirque du Soleil در اورلاندو در گروه پراپ آغاز کرده است.

ام‌اس. گرازیانو، 35 ساله، یک مجری هوایی است که متخصص در ابریشم های هوایی و ذوزنقه های دوتایی است و اغلب با یک شریک به عنوان Duo Dames اجرا می کند. او که اصالتا اهل پادوکا، کیو است، دارای مدرک کاردانی در طراحی گرافیک و هنر تجاری از کالج هنر نوسی در نشویل است.

او در حین کار در بخش لباس در والت دیزنی ورلد توچال با هنر سیرک آشنا شد. یکی از همکاران در آنجا از او دعوت کرده بود تا در یک کلاس به او بپیوندد، و او بلافاصله به آن کلاس رفت. او نیز مربی و در بخش تقلب برای سیرک دو سولیل کار می کند.

چت های پیام رسان فیس بوک آنها به زودی به تماس های تلفنی تبدیل شد. وقتی خانم گرازیانو شماره تلفن خود را به خانم داد. رایشل، متوجه شد که قبلاً آن را در تلفن خود دارد.

قبل از رفتن به قرار، خانم رایشل خانم را گرفت. کلاس هوایی گرازیانو در فوریه 2020. در حالی که خانم. گرازیانو خانم را دعوت کرد. رایشل بعد از آن بماند تا تمرین او و شریک زندگی‌اش را تماشا کند، هیچ‌کدام نمی‌دانستند که دو ساعت دیگر تا پایان کارش، حدود ساعت 11:30 شب می‌گذرد.

وقتی بعد از آن به سمت ماشین هایشان رفتند، هر کدام دیدند که دیگری یک مینی کوپر رانده است که خانم. گرازیانو آن را به عنوان نشانه ای در نظر گرفت.

خانم “او تمام آن مدت را ماند تا چند دقیقه با من باشد.” گرازیانو گفت. بعداً با شریک ذوزنقه‌ای خود تماس گرفتم و گفتم: «این واقعاً بزرگ بود. من او را خیلی دوست دارم.»

در حالی که برنامه تمرین و اجرای آنها برای مدتی طولانی‌تر اجازه نمی‌داد تاریخ مناسبی داشته باشند، هر کدام در تمرین از دیگری بازدید کردند. در یکی از آن دیدارها بود که آنها اولین بوسه خود را به اشتراک گذاشتند.

آنها برای اولین قرار خود به یک فیلم ترسناک رفتند: “گرتل و هانسل”.

قرارهای متوالی در یونیورسال سیتی واک، بخشی از یونیورسال اورلاندو، و پیک نیک در یک گورستان محلی برگزار شد. ام‌اس. رایشل، به‌ویژه، گورستان‌ها را دوست دارد زیرا مکان‌هایی آرام و مرتب هستند. در اورلاندو، مکان های کمی بدون گردشگر وجود دارد. همچنین، او گفت، “چون مردم آنجا هستند تا در کنار عزیزان خود باشند.”

زمانی که همه چیز برای کووید در اوایل سال 2020 بسته شد، از جمله کار آنها، آنها خود را یک زوج می دانستند.

خرما در حال حاضر شامل وعده های غذایی مفصل در خانه در اورلاندو و شب های صنایع دستی است. یک شب خانم گرازیانو برای یک خانم بیمار سوپ آورد. رایشل. آنها فیلم مورد علاقه خود را روی «آن» گذاشتند و خانم. رایشل روی خانم خوابید. گرازیانو. او گفت که قبلاً هرگز آنقدر احساس راحتی نکرده بود که روی کسی بخوابد.

ام‌اس. گرازیانو گفت که “فقط می خواست او را در آغوش بگیرد” حتی اگر بازویش گرفتگی داشت.

اگرچه آنها بیشتر اوقات فراغت خود را با هم می گذراندند، اما نمی خواستند در رابطه خود عجله کنند.

فاصله سنی آنها وجود داشت و این واقعیت که خانم. رایشل تجربه کمتری در رابطه داشت. اما در این مرحله همه می دانستند که او عاشق است.

«قبلاً خیلی احساساتی یا حساس نبودم. من کمی سرد بودم” خانم. رایشل گفت. کریستی قلب من را گرم کرد و به من نشان داد که چگونه واقعاً دوست داشته باشم. او به من آموخت که چگونه او را دوست داشته باشم، بلکه چگونه خانواده و دوستانم را بهتر دوست داشته باشم.”

خانم “در روابط گذشته ام توانایی خندیدن و تفریح ​​را از دست داده بودم و هر روز با کیتلین می خندم.” گرازیانو گفت. کیتلین بسیار با استعداد است و من فداکاری او را بسیار تحسین می کنم و همین کار را برای او انجام می دهم.

در حالی که ترکیب یک کنش زمینی با یک نمایش هوایی ساده نیست، این زوج به فکر اجرای دوتایی هستند که بتوانند با هم اجرا کنند. (خانم رایشل اغلب با مادرش چرخش پوی انجام می دهد.)

در آگوست 2021، خانم گرازیانو به خانم نقل مکان کرد. خانه رایشل در اورلاندو، جایی که او با مات تریر خود، سامانتا زندگی می کرد.

در اکتبر 2021، هر دو زن استخدام شدند تا در عروسی با مضمون «دزدان دریایی کارائیب» در Paradise Cove لباس پری بپوشند و با مهمانان تعامل کنند و در جشن عروسی شرکت کنند، حتی اگر آن زوج را نمی‌شناختند. هر دو متوجه شدند که می توانند عروسی خود را در محل برگزاری تصور کنند، زیرا تا حد زیادی یکی از نیازهای آنها را برآورده می کرد: فضایی برای دکل ذوزنقه ای وجود داشت.

ام‌اس. سپس گرازیانو از نعمت رایشل ها برای ازدواج با دخترشان برخوردار شد. او سپس در نوامبر 2021 سفری به لاس وگاس برنامه ریزی کرد. رایشل در انتظار ناخن هایش را درست کرد.

اما با وجود خانم پیامک های منظم مادر رایشل به خانم. گرازیانو می‌پرسد که آیا هنوز این اتفاق افتاده است، پیشنهاد باید منتظر بماند، زیرا وگاس دقیقاً پس‌زمینه رمانتیک خانم نبود. گرازیانو امیدوار بود.

خانم “یکی در گوشه ای پرت می کرد، مردان با زنان برهنه تراکت پخش می کردند.” گرازیانو گفت. “فحش بود.” آنها اقامت خود را در آنجا کوتاه کردند و به سمت گراند کانیون رفتند. چند روز پس از بازگشت، در خانه رایشل، خانم. گرازیانو حلقه آکوامارین را در یک کیسه توری که به یقه سامانتا بسته بود گذاشت. وقتی خانم رایشل متوجه شد، خانم. گرازیانو روی یک زانو افتاد.

خانم یک سال و نیم قبل از اینکه بپرسم آن انگشتر را داشتم. گرازیانو گفت. صبر کردم تا فهمیدم این چیزی است که کیتلین می‌خواهد.

ام‌اس. رایشل نیز می‌خواست خواستگاری کند. او حلقه ای شبیه به حلقه خانم خرید. گرازیانو، هرچند با سنگ اسکندریت، انتخاب کرده بود و در روز تولد خودش در مارس 2022 در خانه پدر و مادرش نیز خواستگاری کرده بود.

تعداد بیشتری از ستون‌های Vows را در اینجا و تمام پوشش عروسی، رابطه و طلاق ما را اینجا بخوانید.

آنها در ماه فوریه در مقابل 92 مهمان ازدواج کردند. 16 در Paradise Cove در اورلاندو توسط خانم. خواهر رایشل، امی رایت، که توسط کلیسای زندگی جهانی به این مناسبت منصوب شد. هر دو لباس عروس با قطار بلند پوشیده بودند. ام‌اس. رایشل توسط پدرش در راهرو راه افتاد، در حالی که خانم. گرازیانو، که خانم را می گیرد. نام رایشل توسط خواهر بزرگترش، بابی بیلو، همراهی شد.

خانم “دیدن خواهرم که نه تنها به شدت مورد علاقه عروسش است، بلکه در آغوش گرفتن در خانواده ای که او را دوست دارند و می پذیرند، اشک های غیرقابل کنترل من را درآورد.” بیلو گفت.

هر دو زن نذرهای خود را نوشتند، که قبلاً برای آنها ناشناخته بود، به “خانواده آدامز” اشاره کرد.

خانم “من قول می دهم مانند عاشقانه ترین زوجی که تا به حال به تصویر کشیده شده اند، گومز و مورتیشیا، شما را به شدت و غیرمنطقی دوست داشته باشم.” گرازیانو گفت، در حالی که خانم. رایشل گفت: “تو برای گومز من مورتیشیا هستی، اما با بازوهای بهتر.”

در این پذیرایی اجراهایی از ذوزنقه دوو رز که از دوستان صمیمی این زوج هستند و همچنین خانم. مربیان گرازیانو

و سپس، در ایالت «نگو همجنسگرا»، نه تنها جامعه دگرباشان با پرچم‌های غرور و سایر تجهیزات ظاهر شدند تا فضای کلوپ دگرباشانه را به پیست رقص بیاورند، بلکه دو درگ کوئین، چاولا بلزا و خانم آدرین. ، انجام.

ام‌اس. رایشل به مهمانانشان گفت: «حضور در عروسی ما نشان می‌دهد که شما عشق را در دنیایی پر از نفرت انتخاب می‌کنید. تو داری ثابت میکنی که در قلبت عشق داری.”


چه زمانی فوریه 16، 2023

جایی که بهشت کوو، اورلاندو، فلوریدا.

حلقه ها عروس ها حلقه هایی را که از گروه عروسی خانم خانم ساخته شده بود رد و بدل کردند. مادربزرگ پدری رایشل، هیلدا رایشل. نصف شد تا دو تا شود.

کمی سنت هر عروس در پایان مراسم در مراسم یهودیان یک لیوان زیر پای خود شکست. کیف‌های آن‌ها در کیف‌های سفارشی با بند‌های رنگین کمانی بود که توسط آقای. جانسون که نقش خواستگاری را بازی می کرد.

متصدی بار یک سیرک بازنشسته به نام جنی بطری های آبجو را در کیف زین خود حمل می کرد.

روی میز ام‌اس. گرازیانو جعبه های نورانی چهار طرفه را به عنوان قسمت مرکزی ایجاد کرد. هر یک از طرفین یک شبح از عروس در حال اجرا، یا آنها با هم اجرا داشتند.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما