وکلای او می گویند که نیک کیرگیوس پرونده حقوقی را با طرفدار ویمبلدون که متهم به “مست” بودنش کرده بود، حل و فصل می کند.CNN

وکلای یک تماشاگر ویمبلدون که توسط نیک کیرگیوس متهم به “مست” بودن ستاره تنیس شده است، عذرخواهی این ستاره تنیس را منتشر کرده و می گویند که ادعای موکل آنها حل شده است.

کیرگیوس در بیانیه‌ای که توسط کیرگیوس منتشر شد، گفت: «در 10 ژوئیه 2022، در جریان فینال مردان ویمبلدون، به داور گفتم که یکی از هواداران، که اکنون می‌دانم آنا پالوس است، در طول مسابقه حواس من را پرت می‌کند و معتقد بود که او مست است. قانون معبد شوالیه و به CNN فرستاده شد.

من می پذیرم که این باور اشتباه بوده است و عذرخواهی می کنم. برای جبران، 20000 پوند (حدود 22000 دلار) به خیریه بیمارستان خیابان بزرگ اورموند، خیریه ای که خانم پالوس انتخاب کرده بود، اهدا کرده ام. من دیگر در این مورد اظهار نظر نخواهم کرد.»

بیمارستان گریت اورموند استریت یک بیمارستان تخصصی کودکان در لندن است که بیشتر از کودکانی که از بیمارستان‌های دیگر در بریتانیا و خارج از کشور ارجاع می‌شوند مراقبت می‌کند و همچنین در زمینه بیماری‌های دوران کودکی تحقیق می‌کند.

کیرگیوس که در نهایت توسط نواک جوکوویچ در فینال ویمبلدون شکست خورد، در طول مسابقه پس از اینکه گفت سر و صدای جمعیت شنیده می‌شود عصبانی شده بود.

او در آن زمان عصبانیت خود را به داور صندلی ابراز کرد و از طرفداران خواست که به دلیل صحبت های مداوم با او در طول یک بازی، از ورزشگاه اخراج شود.

کیرگیوس از داور خواست تا تماشاگر را از زمین خارج کند.

او گفت: “او از عقل مست است، پس او را بیرون کنید.”

وقتی داور از طرفدارش پرسید، کیرگیوس به جایگاه اشاره کرد و گفت: “کسی که به نظر می رسد حدود 700 مشروب خورده است.”

پالوس می گوید که در نتیجه او به طور موقت از میدان مسابقه حذف شد.

او در ماه آگوست دست به اقدام قانونی زد و گفت که ادعای کیرگیوس از طریق بیانیه ای از وکلایش که برای CNN ارسال شد، باعث “خسارت و ناراحتی قابل توجهی” برای او و خانواده اش شد.

با پایان یافتن پرونده، وکلای پالوس به سی ان ان گفتند که او هیچ اظهارنظر دیگری نخواهد کرد.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما