وکیل مشهور Vivek Sharma تبدیل به یکی از وکیل مدافع پرونده های جنایی می شود | اخبار

صنعت سرگرمی هند از بیرون پر زرق و برق است، اما بسیاری از دخمه ها در اعماق سینه آن نهفته اند و بارها و بارها شهروندان کشور ما نگاهی اجمالی به آن دارند. در حالی که برخی فقط به آنها شوخی می کنند و به آنها تمسخر می کنند، برخی عمیق تر می شوند و سعی می کنند به اصل موضوع برسند. غیرقانونی ها جزئی از این صنعت هستند.

برخی با موفقیت آن را پنهان می کنند و برخی فقط در فضای باز رها می شوند. وقتی این پرونده ها از نقطه اوج خود عبور می کنند، همه چیز شروع به پیچیده تر شدن می کند. آن وقت است که قانون و نمایندگان قانون وارد میدان می شوند. یکی از این نمایندگان مدافع قانون، ویوک شارما است.

تلاش های شارما با قانون در سن بسیار پایین آغاز شد. او تجارب گسترده ای در سیستم عدالت کیفری به دست آورد و درک عمیقی از چالش هایی که متهمان به جنایت با آن روبرو هستند را توسعه داد. منتخب از خانواده ای که تقریباً همه در زمینه وکالت هستند، متخصص در زمینه های مختلف مانند قانون مدنی، حقوق جزا، حقوق خانواده، قانون مالیات و بسیاری موارد دیگر، ورود به یک حوزه متفاوت تا آنجا که او تقریباً غیرممکن بود. نگران.

وکیل مدافع ویوک شارما معتقد است که با هر فردی باید به طور یکسان رفتار شود و باید به بهترین دفاع قانونی ممکن دسترسی داشته باشد، “من معتقدم که هر فردی حق دارد بهترین دفاع ممکن را داشته باشد و من وقف مبارزه برای عدالت برای همه هستم. شارما به ما گفت: سیستم عدالت کیفری می تواند ترسناک و طاقت فرسا باشد، اما من اینجا هستم تا در هر مرحله راهنمایی و پشتیبانی کنم.

تعهد ویوک به عدالت باعث شده است که نام و شهرت او به گونه ای افزایش یابد که امروزه او یکی از معتبرترین و مورد تقاضاترین وکلای مدافع جنایی در هند است و تا حدودی به الهام بخش وکلا جدید تبدیل شده است. !

بنابراین، اگر کسی در صنعت فیلم درگیر هر آشفتگی جنایی باشد، می‌دانید که باید با چه کسی در تماس باشید. برای شارما برای موارد جدیدش آرزوی موفقیت داریم.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما