پرونده قتل اومش پال: 5 نفر دستگیر شدند، 72.37 لک پول نقد، سلاح های غیرقانونی از دفتر عتیق احمد در پرایاگرج کشف شد – 10 امتیاز | اخبار هند

پرایاگراج: به نقل از مقامات، پلیس اوتار پرادش 72.37 لک پول نقد و حدود 12 اسلحه غیرقانونی را از دفتر تخریب شده عتیق احمد، سیاستمدار مافیایی تبدیل شده به سیاست در منطقه چاکیا در روز سه شنبه در اینجا کشف کرد. به گزارش خبرگزاری ایانس، 11 تپانچه و ده ها فشنگ جنگنده نیز کشف شده است. روز سه‌شنبه در میان استقرار شدید پلیس در محل انجام شد و مقدار زیادی پول نقد و حدود ده‌ها سلاح غیرمجاز از دفتر نماینده سابق مجلس کشف شد. آنها گفتند که پنج نفر امروز در جریان تحقیقات در مورد قتل وکیل اومش پال و دو پرسنل پلیس دستگیر شدند.

در اینجا ده نکته از سرکوب پلیس UP آمده است:

1. خبرگزاری انی به نقل از رامیت شارما، کمیسر پلیس پرایاگراج، 1. پنج دستگیر شده به نام های نیاز احمد، محد سجر، کایش احمد، راکش کومار و مهد ارشد خان با نام مستعار ارشد کاترا شناسایی شده اند.

2. پلیس گفت که شش گوشی تلفن همراه و 2.25 لک روپیه وجه نقد نیز از هر پنج مورد کشف کرده است.

3. احمد متهم اصلی قتل BSP MLA راجو پال در سال 2005 است. او اخیرا در ارتباط با قتل اومش پال، شاهد کلیدی پرونده قتل راجو پال، محکوم شد.

4. اومش پال و نگهبان پلیسش سندیپ نیشاد در 24 فوریه در منطقه دومنگنج پرایاگراج به ضرب گلوله کشته شدند.

5. بر اساس شکایت جایا پال همسر اومش پال، پرونده ای علیه عتیق احمد، برادرش اشرف، همسر شیستا پروین، دو پسر، دستیاران گودو مسلم و غلام و 9 نفر دیگر در کلانتری ذومنگنج تشکیل شد.

6. یک مقام ارشد پلیس پیشتر به PTI گفته بود که پاداش هر کسی که اطلاعاتی را برای دستگیری پنج متهم از جمله اسد پسر عتیق احمد ارائه دهد، از 2.5 میلیون روپیه به 5 میلیون روپیه افزایش یافته است.

7. دو مردی که گفته می‌شود با قتل اومش پال مرتبط بودند، «آرباز و ویجی چودری با نام مستعار عثمان» به ترتیب در 27 فوریه و 6 مارس در درگیری با پلیس کشته شدند. عتیق احمد در حال حاضر در زندان گجرات به سر می برد.

8. پیش از این روز دوشنبه، اداره انکشاف پرایاگرج خانه اجدادی محمد غلام، متهم پرونده قتل اومش پال را تخریب کرد.

9. راحیل حسن، برادر محمد غلام، رئیس سابق واحد ماهاناگر اقلیت مورچا BJP، ادعا کرد که غلام سهم خود را در خانه فروخته است و کاری به آن ندارد.

10. یک تیم اداره توسعه پرایاگرج حوالی ظهر به رسول آباد در منطقه شیوکوتی رسیدند و خانه را تخلیه کردند. جاده های دو طرف خانه قبل از شروع روند تخریب با استفاده از دو بولدوزر در حضور نیروی پلیس بزرگ مسدود شد.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما