tardebanner

پرونده کلاهبرداری سانی لئون: کرالا اچ سی در رسیدگی به پرونده بازیگر زن باقی می ماند | اخبار مردم

کوچی: دادگاه عالی کرالا روز چهارشنبه ادامه رسیدگی به پرونده نقض قراردادی را که علیه سانی لئون بازیگر بالیوود و دو نفر دیگر توسط شاخه جنایی پلیس ایالتی ثبت شده بود، متوقف کرد.

قاضی زیاد رحمان با توجه به دادخواست ارائه شده توسط بازیگر زن مبنی بر ابطال FIR که توسط شعبه جنایی علیه او به اتهام نقض شرایط قراردادی که ظاهراً با یک شرکت برای اجرای صحنه ای در کوژیکود چهار سال پیش منعقد شده بود، به تعویق افتاد. این بازیگر در دادخواست خود، اتهامات وارده علیه خود، همسرش و کارمندشان را رد کرده و مدعی است که این اتهامات جزء جرایم ادعایی نیست.

او مدعی شده است که آنها تا به امروز در هیچ جنایتی دست نداشته اند. او گفت که آنها با بدبختی غیرقابل جبرانی مواجه شدند که آنها را با روندی طولانی محاکمه روبرو کرد، در حالی که هیچ مدرک مادی یا روشنی علیه آنها یافت نشد.

شعبه جنایی در حال بررسی پرونده ای بود که با شکایت شیاس کنجومحمد، هماهنگ کننده برنامه، از ناحیه ارناکولام ثبت شده بود. در شکایت خود، Kunjumohammed ادعا کرده است که لئونه و دیگران با وجود دریافت 39 لک برای اجرای نمایش های صحنه در کرالا و خارج از کشور، قرارداد را زیر پا گذاشته اند.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما